Княгиня пітьми• 22 февраля 2025
До чого я докотилась. Ридаю!
Дівчата, моя сімʼя остаточно розпалась!
Мені дуже і дуже боляче. Він ігнорує мене повністю, і каже я тобі не пробачу зневагу. Хах. За те я простила і підняття рук, і обзивання і стільки всього!
Ми поїхали в поїздку на 4 дні (повних 3) аби дитині змінити обстановку. Він навіть не доторкнувся до мене…
Сьогодні додому. Я плачу і ридаю бо розумію хана, сімʼї вже немає і не буде. 10 років майже в унітаз злили можна. Чому я така була не розумна, чому я була така необачна..
Дуже болить дівчата( сексу завжди мало було з часом, він тиран який чуть що кричить або кляне.. а я давай ще більше до рота заглядати!
Я забула що таке хороший секс. Я забула що воно таке бути бажаною((( він піде, фінансово стане набагато важче, відкласти біля нього щось було нереально бо взяв 50 грн з кишені і він вже знав і щось коментував. Просто боляче як я могла отак своє життя просрати((
Мені 29 років, а я виглядаю на 39!
На початку кружив, сексу було дуже багато, літав за мною. А потім змішав з лайном
Мені 29 років, а я виглядаю на 39!
Федорино Горе• 22 февраля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Ужас
В мене навпаки
25 років шлюбу
Чолвік любить безмежно …
Але в мене є інший
Що робити - це жесть (
В мене навпаки
25 років шлюбу
Чолвік любить безмежно …
Але в мене є інший
Що робити - це жесть (
Зачем нам истории про ваше бляд&₽о?
Позаземний розум• 22 февраля 2025
Ответ дляМой завтрак
А Ви? Якщо таке взаємне кохання, чому не розлучаєтеся? Невже брехня краща? Як другий може вас ділити з вашим чоловіком, така собі любов.
Так може там жеребець 25- ти річний ,а тут мадам фінансово стабільна і голова у неї є. Сама написала. 🤣
Мой завтрак• 22 февраля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Не знаю як. Зараз збираємось додому
Він бачить що я ридала , а він ходить собі співає
Зі мною не говорить
То ви ведете себе як жертва, а він тиран. Ну, як би не було вас шкода, але ви самі робили вибір, коли обирали такого і не треба казати, що не було дзвіночків, щось да було. І коли погоджувалися на його зневажливу поведінку і знецінення себе. Вибирайтеся поки не пізно. А знаєте хто безневинний, але постраждає більш за всіх? - ваша дитина.
Добрая свекровь• 22 февраля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Зачем нам истории про ваше бляд&₽о?
Не читайте
А я на форумі веду діалог
Вам нічого не даю😁😁😁😁
А я на форумі веду діалог
Вам нічого не даю😁😁😁😁
Позаземний розум• 22 февраля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Не знаю як. Зараз збираємось додому
Зі мною не говорить
То вам треба ’ співати’ розумієте? Міняйтеся.
Федорино Горе• 22 февраля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Не читайте
А я на форумі веду діалог
Вам нічого не даю😁😁😁😁
А я на форумі веду діалог
Вам нічого не даю😁😁😁😁
Я не хочу читать,как женщина позорит женский род и злыгается в два ствола. Вы бы автору что-то посоветовали
Добрая свекровь• 22 февраля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Зачем нам истории про ваше бляд&₽о?
Затєм
Напевно
Що вам історії про ниття ніщету заходять на ура 😁
Ви кайфуєте і варитесь в цьому - вам за щастя таке болото )))
Напевно
Добрая свекровь• 22 февраля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Читайте
Як женщіна об себе ноги витирає і живе в болоті
😁
Позаземний розум• 22 февраля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Читайте
😁
А ви обливаєтеся джерельною водичкою?
Красавица писяная• 22 февраля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Ужас
В мене навпаки
25 років шлюбу
Чолвік любить безмежно …
Але в мене є інший
Що робити - це жесть (
В мене навпаки
25 років шлюбу
Чолвік любить безмежно …
Але в мене є інший
Що робити - це жесть (
Бо ви, скоріш за все, поводите себе, як стерво, а якщо його з ложечки годувати, то буде такий результат, як у автора
Добрая свекровь• 22 февраля 2025
Ответ дляПозаземний розум
А ви обливаєтеся джерельною водичкою?
Так
В Трускавці якраз
Джерело Юзя
В Трускавці якраз
Джерело Юзя
Файна дівка• 22 февраля 2025
Я так поняла, что у вас всё вокруг секса крутится. А как насчёт того, чтоб самой проявить инициативу за 3 дня поездки? Или вы просто лежите с телефоном и ждёте, что он придёт и наброситься на вас?
Поросенка• 22 февраля 2025
Ничего не поняла.Обзывал,проклинал,руки распускал.А теперь этого не будет и вы рыдаете?
Позаземний розум• 22 февраля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Так
В Трускавці якраз
Джерело Юзя
В Трускавці якраз
Джерело Юзя
Тю.... Я думала ну на Балі хоча б.
Фінансова стабільність тільки на Юзю потягнула... Ех
Добрая свекровь• 22 февраля 2025
Ответ дляПозаземний розум
Тю.... Я думала ну на Балі хоча б.
Удалено администрацией...
Просериарила молодость• 22 февраля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Земля з під ніг пішла. Бо розумію що наступне що чекає - розлучення і тяжке фінансове становище. Я теж працювала але заробляла в дуже і дуже багато разів менше від нього
Яка я кончена((
От і добре, що визнаєте це -вже 2/3 виздоровлення. А далі - піднялись, переступити акуратно і пішли з рівною спиною, дивлячись тільки вперед. Все у Вас вийде
І перестаньте плакати про фінансове становище, ніякі гроші не вартують того, щоб терпіти побої, приниження і почуватися конченою
Позаземний розум• 22 февраля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Удалено администрацией...
Навіщо мені їх тягнути? Нехай стоять.
А ви правильно робите. У вашому віці треба про здоров´я думати, а то молодий коханець поскаче до іншої. А не по Балі шастати. Пийте водичку.
Молодець.
Просериарила молодость• 22 февраля 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
И автору нужно будет вести себя чуть по другому, не заглядывая в рот и не растворяться в новом мужчине.
Растворяння повинно бути обоюдне, і тоді виникає міцний сплав, назва котрому - справжня сім´я
Просериарила молодость• 22 февраля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Так я в ньому постійно як ви пишете растворилась
(( це просто ужасно 😭😭😭😭😭😭
Ой, щось жирок закапав))))
Файна дівка• 22 февраля 2025
Автор, вам тут сейчас насоветуют. Действуйте разумно и тихо. Заручитесь поддержкой родителей, родственников. Пусть всё у вас наладится.
Добрая свекровь• 22 февраля 2025
Ответ дляПозаземний розум
Навіщо мені їх тягнути? Нехай стоять.
Молодець.
Удалено администрацией...
Позаземний розум• 22 февраля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Удалено администрацией...
Ну хто б сумнівався 🤣
Просериарила молодость• 22 февраля 2025
Ответ дляСиликоночка
Вы ж с ребёнком поехали, какой секс за 3 дня?
Почитайте всі пости автора підряд.... тріль вихідного дня
Редисочка• 22 февраля 2025
Якщо мало сексу сказали йому. Хай вечероми рукой попрацює, якщо не може іншим)))
Взагалі ви помиритесь і далі з ним будете жити.
я Кукарача• 22 февраля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Я не знаю як ви так можеье((( я б усе віддала за люблячого чоловіка бо я вмію любити і то дуже
А в чем прикол секса с тем, кто вас бьёт и оскорбляет?
С таким вообще не должно хотетбмя секса, это ж унижение физическое и моральное.
Чего вы не выехали заграницу от него - не понятно.
Многие воспользовались возможностью и сбежали от таких мудаков.
Добрая свекровь• 22 февраля 2025
Ответ дляПозаземний розум
Ну хто б сумнівався 🤣
Ви
У вас сумніви щодо свого життя
А ви ніс в чуже пхнете))
У вас сумніви щодо свого життя
А ви ніс в чуже пхнете))
Просериарила молодость• 22 февраля 2025
Ответ дляЛісАпетная
Так я ж и говорю что финансово это не самое главное. Как вы будете в глаза смотреть мужу, человеку который 25 лет вас оберегал и любил.
Как детям будете смотреть в глаза? Родственникам, друзьям, коллегам и тд?
Я вас прошу.... у таких встид, як у тої кобили, що віз перевернула... його для початку треба мати
Позаземний розум• 22 февраля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Ви
У вас сумніви щодо свого життя
А ви ніс в чуже пхнете))
У вас сумніви щодо свого життя
А ви ніс в чуже пхнете))
Ну ви ,як напишете, то ....
Ви тут усім сама розказуєте про своє щасливе життя, а виходить,що до вас хтось пхає носа?
Розраховували, що всі заздрити почнуть, а не складається. То вже все у купу ліпите.
Хто б і знав би про вас якщо б самі не почали розказувати?
Мой завтрак• 22 февраля 2025
Ответ дляЛісАпетная
Так вже 3 роки нормально дивиться.
Просериарила молодость• 22 февраля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Зачем нам истории про ваше бляд&₽о?
за називання речей своїми іменами