Княгиня пітьми• 22 февраля 2025
До чого я докотилась. Ридаю!
Дівчата, моя сімʼя остаточно розпалась!
Мені дуже і дуже боляче. Він ігнорує мене повністю, і каже я тобі не пробачу зневагу. Хах. За те я простила і підняття рук, і обзивання і стільки всього!
Ми поїхали в поїздку на 4 дні (повних 3) аби дитині змінити обстановку. Він навіть не доторкнувся до мене…
Сьогодні додому. Я плачу і ридаю бо розумію хана, сімʼї вже немає і не буде. 10 років майже в унітаз злили можна. Чому я така була не розумна, чому я була така необачна..
Дуже болить дівчата( сексу завжди мало було з часом, він тиран який чуть що кричить або кляне.. а я давай ще більше до рота заглядати!
Я забула що таке хороший секс. Я забула що воно таке бути бажаною((( він піде, фінансово стане набагато важче, відкласти біля нього щось було нереально бо взяв 50 грн з кишені і він вже знав і щось коментував. Просто боляче як я могла отак своє життя просрати((
Мені 29 років, а я виглядаю на 39!
На початку кружив, сексу було дуже багато, літав за мною. А потім змішав з лайном
Мені 29 років, а я виглядаю на 39!
Кондуктор троллейбуса• 22 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Здайте його в ТЦК . Не тупіть.
Бляха, як ви задовбали з тим - здай в тцк, чуть що не так, будь то сусід чи чоловік. Яка людина не була, звідки ви, вершителі долі, вирішили що маєте право вирішувати жити людині чи ні. На вашій совісті буде якщо з ним щось станеться? Ви й забудете цю тему. Інколи хочеться ту жіночу мобілізацію, щоб жіночки відчули всі переваги фронту на собі.
Вся така шо куди там• 23 февраля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Мужики повинні захищати державу в якій живуть. Крапка. І , якщо жінка ридає, що на неї розпускають руки, принижують, аб’юзять, то вона повна ... і того заслуговує, якщо не скористається ситуацією .
Кондуктор троллейбуса• 23 февраля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Насрати він хотів на мене.
Сексу нема
Поваги до мене нема. Зневага мене і ставлення в ніщо. Постійно кричить розлучення
Сексу нема
Авторе, значить руки в ноги, і вчитися жити без нього. Все, вірно вам написали, його місія виконана - далі жити заради дитини, піднімати її, відновлюватися психічно і фізично, а там гляди, можливо, зустрінете хорошу людину. Повірте, з досвіду кажу, все що не робиться - на краще! Головне, здоров´я, фізичне і моральне, а решту можна пережити і здобути.
Кондуктор троллейбуса• 23 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Ніхто нікому нічого не винен. Почитайте Конституцію, і зі здивуванням відкриєте для себе що і ви ухилянтка
Кондуктор троллейбуса• 23 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Для цього є інші органи. В кінці кінців, він батько її дитини. Чим вона тоді чи ви кращі за вбивць? Вірно, нічим
Вся така шо куди там• 23 февраля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Тоді хай терпить і не ниє. Вона цього заслужила.
Кондуктор троллейбуса• 23 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Чим заслужила? Ну вибрала не ту людину, зробила помилку. Банально зараз людині не вистачає підтримки, можливо, вона тут її отримає, особливо від тих хто це пережив.
Вся така шо куди там• 23 февраля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Яку підтримку вона тут отримає? Соплі утруть чи за неї приймуть рішення? Вона слабачка . Вона не боєць. Вона боягузка. Пониє, поплаче і знову піде до свого господаря, як побита собака. . От такі реалії, а не соплежуйство.
Вся така шо куди там• 23 февраля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Які органи її захистять? Поліція? Ха-ха. Посмертно хіба що, якщо буде резонанс. Зараз доля дає гарний шанс жінкам на перевиховання таким чоловікам, щоб зрозуміли цінність життя, сім´ї і дружини.
Кондуктор троллейбуса• 23 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Вона може сама піти в окоп і там бачити його не буде. Може, ніколи більше. Розлучилася - пішла далі, сьогодні тут поплакала - завтра вже інакше буде мислити.
Вся така шо куди там• 23 февраля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Є певні роли дані нам від природи: жінки народжують і ростять дітей, а чоловіки забезпечують родину і захищають територію. Не треба видумувати 7 колесо .
А з мужиками - аб’юзерами взагалі не треба панькатися. Вони нас не пожаліють. То чого ми повинні жаліти тих агресивних нікчем?
Вся така шо куди там• 23 февраля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Яка стаття конституції про це пише? Конкретно?
Кондуктор троллейбуса• 23 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Відповідно до статті 65 Конституції України:
’Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов’язком громадян України.’
Ця стаття говорить саме про громадян України, без поділу за статтю.
Крім того, стаття 24 Конституції України гарантує рівність прав чоловіків і жінок.
Кондуктор троллейбуса• 23 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Але і вирішувати чи жити чи ні, здавати когось у всякі гопструктури - ну сорі, це не в праві автора. Не підходить людина, аб´юзить - для цього існує розлучення.
Вся така шо куди там• 23 февраля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
І де тут слово що громадяни є ухилянтами?
Вся така шо куди там• 23 февраля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Якраз вправі. Якщо жінку чоловік нищить, то у неї є цілковите моральне право знищити його без усяких соплів.
Кондуктор троллейбуса• 23 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Ну нехай автор потім відпишеться про успіхи
Кондуктор троллейбуса• 23 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Так в нас повелося називати всіх хто не хоче захищати територію. Але виходить, що це і обов´язки жінки згідно Конституції)
Вся така шо куди там• 23 февраля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Не відпишеться. Вона жертва. Слабачка. Вона не боєць. Такі будуть тихенько плакати ,маскувати синці і оправдовувати свого нікчему своєю слабкістю.
Вся така шо куди там• 23 февраля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Удалено администрацией...
Кондуктор троллейбуса• 23 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Удалено администрацией...
Все ви прекрасно розумієте))
Вся така шо куди там• 23 февраля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Все ви прекрасно розумієте))
Ще раз: то Ваші проблеми.
Кондуктор троллейбуса• 23 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Ще раз: то Ваші проблеми.
Які проблеми? Ви висловили свою думку всіх незручних людей здавати в тцк. Я висловила чому це вважаю безумством. Я це зустрічаю в дуже багатьох темах - здайте його в тцк - і більшість жіночок вже реально маніпулює ним. Не уявляючи що там робиться на 0, і не боячись бумерангів.
Навіть відкинувши варіант того, що чоловік може піти в сзч/повернутися якось і що потім їй буде
Вся така шо куди там• 23 февраля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Свою хоробрість, міць , агресію, мачизм треба проявляти проти ворога, а не проти жінки . От ці сімейні агресори і мають бумеранг .
Кондуктор троллейбуса• 23 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Жінка чому сидить біля нього? Розійшлися, поки психіка не поламана. Але для цього треба бути як мінімум фінансово спроможною себе забезпечити, щоб вибратися з цього
Вся така шо куди там• 23 февраля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ну, хтось діє, а хтось ниє. Запитайте у неї чого вона сидить біля нього.
Кондуктор троллейбуса• 23 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Сподіваюся, автор вирулить з цієї ситуації
Вся така шо куди там• 23 февраля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я їй вихід підказала. Все в її руках.