Княгиня пітьми• 22 февраля 2025
До чого я докотилась. Ридаю!
Дівчата, моя сімʼя остаточно розпалась!
Мені дуже і дуже боляче. Він ігнорує мене повністю, і каже я тобі не пробачу зневагу. Хах. За те я простила і підняття рук, і обзивання і стільки всього!
Ми поїхали в поїздку на 4 дні (повних 3) аби дитині змінити обстановку. Він навіть не доторкнувся до мене…
Сьогодні додому. Я плачу і ридаю бо розумію хана, сімʼї вже немає і не буде. 10 років майже в унітаз злили можна. Чому я така була не розумна, чому я була така необачна..
Дуже болить дівчата( сексу завжди мало було з часом, він тиран який чуть що кричить або кляне.. а я давай ще більше до рота заглядати!
Я забула що таке хороший секс. Я забула що воно таке бути бажаною((( він піде, фінансово стане набагато важче, відкласти біля нього щось було нереально бо взяв 50 грн з кишені і він вже знав і щось коментував. Просто боляче як я могла отак своє життя просрати((
Мені 29 років, а я виглядаю на 39!
На початку кружив, сексу було дуже багато, літав за мною. А потім змішав з лайном
Мені 29 років, а я виглядаю на 39!
Чумацький Шлях• 22 февраля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Я не знаю як ви так можеье((( я б усе віддала за люблячого чоловіка бо я вмію любити і то дуже
А кому то треба?
Треба себе любити і дітей
Светка-пипетка• 22 февраля 2025
Господи , це ж типовий нарцис і абюзер , ви ще маєте радіти , що гімно само себе змиє !
Луноходик_Ик• 22 февраля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Не знаю як. Зараз збираємось додому
Він бачить що я ридала , а він ходить собі співає
Зі мною не говорить
Зачем Вы рыдаете? Вы его этим подпитываете.Выше голову и включайте игнор. Почитайте метод отстранения Калмова
Ответ дляКнягиня пітьми
Насрати він хотів на мене.
Сексу нема
Поваги до мене нема. Зневага мене і ставлення в ніщо. Постійно кричить розлучення
Сексу нема
Ну то поверніть все на 180 градусів.
Перестаньте ви його кружляти і заглядати до рота.
Покажіть,що ви також чогось варта.
Він просто впевнений, що ви без нього ніхто.
Ви розчинилися у ньому.
Він вас лякає розлученням? А ви не бійтеся. Як тільки він відчує вашу силу ,то побачите,що поведінка зміниться.
Можливо вашу сім´ю вже нічого не врятує. Але вийти достойно ви повинні.
Вам ще спільно дитину виховувати.
Покажіть,що ви також чогось варта.
Ви розчинилися у ньому.
Вам ще спільно дитину виховувати.
Вероятненько• 22 февраля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Яких грошей?))) ви до цього всього дуже і
Дуже скупий !!!!
тем более, толку от него? разводитесь, хуже уже не будет
ЛісАпетная• 22 февраля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Ужас
В мене навпаки
25 років шлюбу
Чолвік любить безмежно …
Але в мене є інший
Що робити - це жесть (
В мене навпаки
25 років шлюбу
Чолвік любить безмежно …
Але в мене є інший
Що робити - це жесть (
От дурненька. Узнает ваш муж и останетесь на старости лет у разбитого корыта ( и я даже не финансовую сторону имею ввиду)
Чумацький Шлях• 22 февраля 2025
Ответ дляЛісАпетная
Як норм чоловік, то жінка шалава 🤷
Добрая свекровь• 22 февраля 2025
Ответ дляЛісАпетная
Я фінансово міцна у свої роки вже
Не дізнається
Я маю голову на плечах
Не дізнається
Я маю голову на плечах
ЛісАпетная• 22 февраля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Не умеете. Умеете унижаться.
Прекратить рыдания. Уходить нужно было сразу когда руку поднял.
Так что уходите сейчас. И займитесь собой. Работайте и узнавайте как должен вести себя мужчина когда любит.
Позаземний розум• 22 февраля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Я фінансово міцна у свої роки вже
Не дізнається
Я маю голову на плечах
Не дізнається
Я маю голову на плечах
Все таємне колись стає явним.
І до чого тут ваша фінансова стабільність?
Покращена• 22 февраля 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Автор, яка головна проблема - мало сексу? Чи загальна атмосфера в сім´ї?
Как вы читаете ?
Автора бьют, гнобят и тиранят
Добрая свекровь• 22 февраля 2025
Ответ дляПозаземний розум
Все таємне колись стає явним.
До вашого розбитого корита
Позаземний розум• 22 февраля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
До вашого розбитого корита
До мого?😂 Не знала,що воно у мене є
Добрая свекровь• 22 февраля 2025
Ответ дляПозаземний розум
До мого?😂 Не знала,що воно у мене є
Тепер знаєте ))
Міс Всесвіт• 22 февраля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Дуже скупий !!!!
А ради чего Вы с ним живёте?
Получается ради страданий только.
Потому что плюсов я вообще не вижу.
Не любит, секса нет, не уважает, зневажає, денег не даёт, жадный.
Как к мусору относится....а Вы даже боитесь представить с собой кого-то другого.
Так в для чего Вы родились? Прожили жизнь? Выросли? Учились чему то...Развивались....
Ради того чтобы об Вас какой то мужик ноги вытирал?
Ради чего Вы живёте? Ради издевательств?
Получается ради страданий только.
Потому что плюсов я вообще не вижу.
ЛісАпетная• 22 февраля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Я фінансово міцна у свої роки вже
Не дізнається
Я маю голову на плечах
Не дізнається
Я маю голову на плечах
Так я ж и говорю что финансово это не самое главное. Как вы будете в глаза смотреть мужу, человеку который 25 лет вас оберегал и любил.
Как детям будете смотреть в глаза? Родственникам, друзьям, коллегам и тд?
Позаземний розум• 22 февраля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Тепер знаєте ))
Походу дізнається він раніше,ніж я думала. А кажете, що ви обачна і голова у вас є. А от , читати уважно і слідкувати за темою не можете 😃😃😃
Не допомогла фінансова стабільність навіть
Луноходик_Ик• 22 февраля 2025
Ответ дляЛісАпетная
Не ну это уже слишком, кого волнуют друзья, коллеги и родственники??
Добрая свекровь• 22 февраля 2025
Ответ дляЛісАпетная
Діти живуть закордоном своїм життям
Родичі колеги по всьому світу
В очі лише собі дивитися
Родичі колеги по всьому світу
В очі лише собі дивитися
Стріляний птах• 22 февраля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Не знаю як. Зараз збираємось додому
Зі мною не говорить
Вам нужно отстранить от него. Это чужой человек. За чем вы рыдаете? Уходить нужно было раньше .
Федорино Горе• 22 февраля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
😭😭😭😭
Вы работаете, чья квартира, как к ребенку относится? Вам хватит сил его выгнать?
Добрая свекровь• 22 февраля 2025
Ответ дляПозаземний розум
Та мені допомоги і не треба
Позаземний розум• 22 февраля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Та мені допомоги і не треба
Бо не допоможе?😂😂😂
Мой завтрак• 22 февраля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Отак
Так склалося
І цей другий мене також любить
На руках носить
Просить розводитись і переїздити до нього
Так склалося
І цей другий мене також любить
На руках носить
А Ви? Якщо таке взаємне кохання, чому не розлучаєтеся? Невже брехня краща? Як другий може вас ділити з вашим чоловіком, така собі любов.
Добрая свекровь• 22 февраля 2025
Ответ дляПозаземний розум
Бо не допоможе?😂😂😂
Мені не потрібна допомога )
Чітко написано
))
Наче ж українські букви і слова)
Чітко написано
))
Наче ж українські букви і слова)
ВыФсеВрете• 22 февраля 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Я Вас щиро вітаю, гамно відпало. Зараз Вам здається, що все погано, а по факту у Вас починається нове нормальне спокійне життя. Закрийте ці двері назавжди
Найнормальніший комент у цій темі! Точка. Інших коментів можна не читати.
Автор, бажаю вам успіху!
Добрая свекровь• 22 февраля 2025
Ответ дляМой завтрак
Отака
Яка є
Прекрасна
Яка є
Прекрасна
Стигла полуниця• 22 февраля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Автор, бажаю вам успіху!
Дякую, вперше хтось оцінив тут мій комент)
Насправді, це я з життєвого досвіду пишу, витратила своє життя на таке ж .... тільки мене не забезпечували, а тільки мозок їли
ЛісАпетная• 22 февраля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Діти живуть закордоном своїм життям
Родичі колеги по всьому світу
В очі лише собі дивитися
Родичі колеги по всьому світу
В очі лише собі дивитися
А муж?
Ну и то что, дети далеко это ж не значит что они не узнают и вас не ждёт разговор и объяснения с ними. А так же перерывами костей от других.
Странно я думала ’смотреть в глаза’ вроде как понятно в каком значении написано. Не буквально же в гляделки играть