Поросенка• 22 февраля 2025

Переселенці, гуртожиток, секс.

Впо, втратили все, перебрались у велике місто. Склад сім´ї - мама 57 років, дочка з зятем по 35, дитина 6. Фінансова скрута, ще ’не виделки, ні ложки’, зняли кімнату в гуртожитку. Вже працює старша жінка і зять, дочка сидить з онуком, бо поки дитину нема на кого лишати, в хлопець майже не говорить, є проблеми зі здоров´ям ще інші, до школи в 6 не віддавали ще, планують наступної осені.
В кімнаті 20 м2, менше двох осіб вдома не буває. Чоловік виходить з себе трохи, хоче мати секс зі своєю дружиною хоч іноді. Але абсолютно немає для цього можливості. Зняти щось інше чи роз´їхатись ще не варіант мінімум рік. Що б порадили?
Бойова• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
4500 кімната + комунальні.
а комунальних скільки доплачуєте? це поряд з метро? дорого, як для кімнати. Стандартно на весну квартири в оренду трохи дешевше стають, спробуйте моніторити той же ОЛХ, бувають напряму від власників пропозиції. Вам краще недалеко від роботи чоловіка, щоб менше часу на дорогу витрачати. Готелі не знаю, яка вартість буде, але якщо кімнати зараз по 4500 , то можливо краще маленьку, але окрему квартиру шукати?
Мир Мир Мир!• 22 февраля 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Пздц. Якщо чоловік реально хоче, то хай заробляє, а не виносить мозок. Все за нього треба вирішувати жінкам
Справді, він при бабусі це робити хоче чи які у нього варіанти?))
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
І мені, і їм не світить, і ви це чудово знаєте.
Вони приїхали з якогось райцентру, де і так керівників було негусто, а всюди беруть молодь з досвідом і перспективою, а не передпенсійний бабусь, які не тямлять е-мейл відправити. І вчити ніхто не збирається.
І знайомих у них нема в Києві.
А тому чорнові роботи, а вони найдешевші.
Чому жінка у 57 років стала передпенсійного бабусею? До пенсії їй ще років 10 мінімум пахать, пенсійний вік будуть піднімати.
І чому вона не тямить емейл відправити? Мені дає уроки іноземної онлайн жінка 75 років, матір моєї куми у свої 70 користується програмами, які навіть я не всі знаю. Все залежить від попереднього досвіду. Ви ж з категорії біля 50? То ваше оточення не знає як емейла відправити? Ви ж он на форумі строчите. То чому ви думаєте, що інші дурні?
Чи у нас жінки в офісах не працюють, навіть якщо в невеликому місті жили? А може там взагалі лікар чи вчитель мама? В будь якому випадку, працює у сім´ї той, хто може більше заробить. Раз автор 6 років вдома, у неї це виходить гірше, ніж у матері.
Безсовісна кума• 22 февраля 2025
1. Знайти нормальну роботу у великому місті. 2. Зняти окрему кімнату для мами.
ША! я прийшла!• 22 февраля 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ну вот этот да. Вполне реально. Но раз автор эту тему поднимает для себя, значит минимум - муж таки хочет. Хочет ли Автор? Непонятно.
Думаю что хочет, но все ограничено обстоятельствами и думаю это ещё и тоска по прошлой жизни когда было ’нормально’. Ещё наверное есть страх что муж начинает потихоньку роптать от этой всей ситуации, а он её единственный кормили сейчас.
ТихоЯ• 22 февраля 2025
снять нормальную квартиру а не комнату в общежитие ,может быть не в крупном городе а поменьше
Мир Мир Мир!• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Ні, до жінок жодних претензій. Ніхто не винен в цій ситуації окрім пуйла. Просто життєва ситуація.
Пуйла і вашого чоловіка, який навіть квартиру зняти не може. А бажань огого.
Без Баяна• 22 февраля 2025
Ответ дляГладиолус
Сумний висновок в тому, що родина 3+1 живе за 4500 в гуртожитку і не шукає виходу.
25+15 (чи скільки там мати заробляє) + впо цілком може вистачити на оренду окремої квартири і життя. Але авторка бажає страждати , аніж щось вирішувати.
Тим більше, в чоловіка затребувана професія і можно отримати бронь. Просто виїхати десь далі Києва.
Впо работающим не платят
На границе• 22 февраля 2025
Ответ дляТрактор Віка
Эта тема - дно советчицы… и я не о вопросе автора (вполне нормальном), а об ответах
Ответы один лучше другого, на второй странице удивляться перестала тому, что пишут
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Сайты о работе и реальная з пл - это часто небо и земля... не забывайте, что замануШКа и выплата - это разные вещи. Вот аргумент когда лично ваши знакомые ищут и платят - это да, аргумент..
Київ і будівництво. Цього достатньо, щоб зрозуміти, що арматурник у Києві не може заробляти трохи більше продавця в атб.
Маю колегу у якої у чоловіка власна будівельна бригада. Немає заробітків у 25 тисяч для чоловіка в будівництві у Києві.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 22 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Авторка пише, що чоловік багато і важко працює. Виявляється, що в Києві. То мало заробляє?
Судячи з ваших упереджень, то в Києві куди не зайди, всюди тебе з радістю візьмуть і грошима засіють. Так?
Я не чарівниця вам• 22 февраля 2025
Я конечно сама представила этот секс в общем ободранном душе или где-то в подъезде на стреме или еще где... И прямо никакого секса не хочется вообще😄 даже с тем, кого ужасно хочется.. Но с другой стороны, отсутствие секса месяцами это не Гуд. Мало того, что в целом обствновка не комфортная и напряжная, так еще и нет вообще близости. Чревато недовольством и охлаждением взаимным. А там и до расставания рукой подать и тогда вообще будет все не очень. Автору в том числе. Нужно либо действительно искать более просторное место для проживания либо как-то выкручиваться, поддерживая хоть какую-то чувственность в отношениях. Хоть что-то, хоть иногда.
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Сваха у мене якраз в касири хотіла потрапити, печалька. Туди, куди беруть студентів, жінок 57 років не беруть, так що не будьте такою самовпевненою. Няньчить нашого онука, а невістка працює.
І щодо дитини - якщо вона не дуже здорова, то позиція бабусі може бути ’Ти народила - ти і няньчиш сама, мої нерви таке не витримують’.
Це я до того, що нікого не цікавить, скільки може заробити авторка, у неї просто нема такої змоги.
Не знаю що там у вас зі свахою, а продавці у атб та сільпо були не студентського віку, чимало було якраз категорії 50+. Скиньте свасі оголошення з сільпо, прям зараз шукають)
Вся така шо куди там• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
І знайомих у них нема в Києві.
ну ви така сама предпенсійна бабуся, вам же 56?
то ви не тямите, як відправити е-мейл?
Вся така шо куди там• 22 февраля 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
автор троляка
Бойова• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Включіть здоровий глузд, ви адекватна жінка.
Жінка у 57 років легко знайде роботу продавцем в супермаркет. Перше оголошення на профільному сайті - від 23100 грн зал в сільпо продавець, готові взяти студента (тобто, беруть всіх). Мама легко може піти нянею, у Києві на цю послугу попит завжди є. Там зпл буде вищою. Яка їй потреба мити підлогу, та ще й на півставки? Якщо у мами є освіта і попередній досвід, то робота може і офісною виявитися. Оплата буде явно вищою за продавця.
На користь не мінімальної зпл говорить той факт, що працює саме матір. Якби вона дійсно не могла нічого заробити, то працювала б автор, а мати сиділа б з малим - занадто скрутне фінансове становище (оренда, чуже місто і т.д.) Раз працює матір - значить вона в змозі заробити не менше автора. А з урахуванням особливостей дитини, ймовірно, що автор не працює від народження малого, тому матір звикла забезпечувати себе сама і у неї це виходить краще за автора.
Тоді цілком зрозуміло, чому матір пручається після роботи ще й онука глядіти. Це якщо думати логічно, а не емоціями.
тут писали нещодавно, що нема таких зп у супермаркетах, штрафують за все і на руки значно менше виходить, а про офісну роботу аж смішно, Ви. мабуть, давно не шукали роботу. Якщо все так супер, чому ж постійно шукають касирів і нема бажаючих? І старими вже в 40+ вважають, якщо Ви не супер спец ексклюзивної кваліфікації. Сходіть, станьте на біржу, там всім двірниками пропонують бути, навіть тим, хто був на керівних посадах з ЗП по 70 тис. Це легко писати, а в реалії не все так просто з роботою, навіть в Києві потрібно мати знайомих.
На границе• 22 февраля 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Мы ж не знаем подробностей их жизни. Почему муж не предлагает? Есть ли у них машина? Вообще странно, что люди оба хотят секса и не могут где-то перепихнуться раз в неделю. Кто-то из них явно не очень то и хочет))
Нет у них машины, откройте отдельно ответы автора и прочитайте. Они полностью с нуля начали жизнь.
Пекельнi Борошна• 22 февраля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Давайте честно, именно в Киеве проще найти работу. Там, где жилье дешевле, и работы особо нет
В моем областном центре аренда малосемейки 7 тысяч и попробуй найди. Никакой особой помощи ВПО уже нет. Работы на минималку, где текучка жуткая, валом

Нам легко сидеть в своем теплом гнезде и гипотетически рассуждать как можно было бы поколесить по стране в поисках дешёвого жилья в комплексе с высокооплачиваемой работой и кучей гуманитарных центров, которые тебе выдадут все, включая ёршик для унитаза и тюли на окно
проще, но жизнь автора упирается в дорогую аренду, кроме того, супруг автора и не в Киеве имел довольно приличную зарплату. а если они неплохо зарабатывают живя столице, то деньги ВПО +зпл вполне снять двухкомнатную квартиру, а не просить совета где ей с мужем секситься. И, да, я с семьей (ребенок 7 лет,2 лежачих пенса + сабака+ 2 кошки) была и в оккупации, и выезжали (что вспоминать страшно), и жили в больнице, и по квартирам, спасибо добрым людям, да, слава ЗСУ, вернулись, вернулись в разграбленный зас...анный дом и пр...
Гладиолус• 22 февраля 2025
Автор не указала район.
Ну вот навскидку, не похоже на мошенника. По площадь квартиры и зная те дома - это 3-4 ком квартира. Сдаются рядом, значит, 2 комнаты в одной квартире, можно уточнить. Из зарплаты бабушки наверное посильно выделить на дополнительную комнату
https://m.olx.ua/d/uk/obyavlenie/bez-gospodarya-ak...
Мамин тріль• 22 февраля 2025
Ответ дляМама Карло
Взять за правило: по средам и субботам бабушка с внуком в парк на прогулку, молодые под одеялко. Проблем то? Или мама не поймёт? Молодой не была?
Может и не понять. И я бы так не могла, когда мама знает, зачем ее отправляют
Гладиолус• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Маєте на увазі, що у них більше 25-ти чи менше?
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляБойова
Касирами беруть точно всіх, і постійно оголошення про нестачу персоналу. Бо на сьогодні навіть 18 тис на руки то пшик. Всі хочуть заробити більше і мати перспективи. Тому якщо в офісі платять 25 (це Київ), то підуть в офіс, а не в атб.
В магазині з мінусів мала зпл (порівняно з іншими вакансіями), робота у вихідні та свята, затримуватися на всякі переобліки плюс клієнти - не кожен витримає працювати з людьми. Тому це не є робота мрії і на неї досить просто влаштуватися.
На границе• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
И берут без опыта на большую зарплату? У автора муж вообще механизатор, а не строитель
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляГладиолус
Більше, звичайно... Ви ціни на ремонтні роботи знаєте?) Будівельники завжди гарно заробляли, але здоров´я зношується і пашуть як коні, це правда.
Борисфенка• 22 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
то ви не тямите, як відправити е-мейл?
Я тямлю, але багато чого вже й не тямлю, бачу, як почала відставати від молоді, ці довбані гаджети і технології постійно міняються. І 14- річні підлітки за хвилину роблять те, з чим бабусі будуть колупатися годину або й цілий день.
Додекаэдр• 22 февраля 2025
Ответ дляПоросенка
Наживаємо все з нуля, чимало йде на сина, ціни на все ростуть щодня.
Не дай Бог нікому таких ’шалених статків’
Ви так і не написали суму
Играю_на_кларнете• 22 февраля 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
И тихо, да? Безопасно
Норм
Бойова• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
і чомусь не затримуються, бо постійно нові касири в магазинах поряд, а посада в офісі, це якщо бух, то ще можна знайти в такому віці, тут погоджуюсь. А на інші посади в офіс куди? На телефон дзвонити по доставці води за мінімалку, там і 10 тис під питанням.
Син влітку шукав роботу поза школою, лише роздавати рекламку, кур´єр і розводняк по телефону. Щось нормальне лише через знайомих.
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Ну так вам же не у штучний інтелект чи управління дронами пропонують. Робота касиром - ви там будете тямити значно краще за 14-річного, бо принаймі рахувати вмієте без калькулятора і уважні)
Бойова• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
він же без досвіду пішов, тому така і зп. Плитку не кладе, не сантехнік, не електрик...