Поросенка• 22 февраля 2025
Переселенці, гуртожиток, секс.
Впо, втратили все, перебрались у велике місто. Склад сім´ї - мама 57 років, дочка з зятем по 35, дитина 6. Фінансова скрута, ще ’не виделки, ні ложки’, зняли кімнату в гуртожитку. Вже працює старша жінка і зять, дочка сидить з онуком, бо поки дитину нема на кого лишати, в хлопець майже не говорить, є проблеми зі здоров´ям ще інші, до школи в 6 не віддавали ще, планують наступної осені.
В кімнаті 20 м2, менше двох осіб вдома не буває. Чоловік виходить з себе трохи, хоче мати секс зі своєю дружиною хоч іноді. Але абсолютно немає для цього можливості. Зняти щось інше чи роз´їхатись ще не варіант мінімум рік. Що б порадили?
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляГладиолус
Им не нужно ещё одну.
Им нужно 2к.
Комната бабушке с внуком и мужу с автором. Та даже студию. Кухню бабушке и внуку, комнату с дверью мужуи автору.
Про образование и работу бабушки автор упорно молчит.
Им нужно 2к.
Ну раз они решили, что 4500 на жилье это потолок, значит на это есть причины. Вы сейчас предлагаете увеличить бюджет минимум в 2 раза и ла, найти двушку за 7000 это нужно еще ой как постараться.
Я не чарівниця вам• 22 февраля 2025
Да пригласила мужа в душ, часа в два ночи, когда все спят. Без шуму и пыли все сделали бы😄 Ясень пень, шо то такой секс, Одно название. Но это лучше, чем вообще никакого. Ну это если реально есть желание. У меня б наверно, его и не было в таких условиях. Хотя я его очень люблю. Но с другой стороны, если муж еще вызывает влечение, то можно и в душе в два ночи. Другое дело, что так живя можно быстро перегореть.И к мужу, в том числе.
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляБулькаю
Чтоб пару раз и просто обняться покайфовать,неужели непонятно?
А бабушка готова ходить 5- 6 часов в ТЦ в свой выходной, вместо того, что бы лечь сериал посмотреть?
Люди, что с вами не так? Бабушка работает!
Доктор Хаос• 22 февраля 2025
Ответ дляМама Карло
Взять за правило: по средам и субботам бабушка с внуком в парк на прогулку, молодые под одеялко. Проблем то? Или мама не поймёт? Молодой не была?
А там мать и не старая, ей тоже нужно... чего это только зятю нужно? что за дискриминация.. другое дело он хо и не шевелится. Абзац..
Я не чарівниця вам• 22 февраля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Так мать, если ей нужно, может заиметь мужчину. И встречаться на его территории. Разве это проблема? Я думаю, не хочет мама там ничего такого.
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Тобто, коли ви хочете їсти, а грошей нема, то заходите в ресторан і їсте, бо у вас потреба? Ресторан входить у ваше положення? Це ж фізіологія...
А автор з чоловіком входять у положення матері і залишають їй кімнату на пару годин щотижня? Чи фізіологія лише у автора, а матері ’и так сойдет’?
І я так розумію, що питання не лише у матері, а ще й у дитині, яку автор теж хоче спихнути на матір. Мало того, що матір має піти з дому, так ще й дитину порозважати, щоб автор задовольнила фізіологію.
У мене лише одне питання: це дитина автора з чоловіком чи її матері?
2 часа дня, я на дивпні і займаюсь фігнею, мені ліньки йти в магазин. Я втомилася, бо працювала. Оце б мене хтось заставив іти в ТЦ на 5- 6 годин ще й з мінімумом грошей?)))
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовка
Та ще й з дитиною, яка має серйозні проблеми по здоров´ю. І не факт, що з дитиною взагалі в ТЦ чи в кіно можна. Може там лише кола на вулиці намотувати чи бігати постійно за малим? Класне ’відновлення’ після роботи.
Булькаю• 22 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовка
Привела ребенка в детский центр,кофе с тортиком взяла и сидит за столом ,ребенок мотается часа три-четыре,на дорогу час,вот и пять часов.А родители пусть оплачивают.Амвообще,по теме родителей и детей,я смотрю,кому родители помогают и входят в положение,те семьи крепче и потом больше могут помочь родителям и охотнее это делают,чем те,где каждый сам за себя
Пописанная парта• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
На умовах, що зараз - сидіти без сексу.
Якщо винайняти на 25 тис чоловіка і прожити втрьох вони не можуть, то який вихід? Будуть на матір давити - залишаться на оренді з зпл лише чоловіка. І тоді їм обом стане не до сексу.
А, ну если сидеть месяцами без секса для Вас ок, то вопросов больше нет)). Выход - автору искать подработку, а мужу новую работу. А пока хотя бы раз в неделю бабушке с внуком сходить на 1 час в магазин или на площадку погулять.
Кидстаффовка• 22 февраля 2025
Ответ дляБулькаю
Выйдите из мира розовых пони. Люди переселенцы, живут в общаге. Какие игровые комнаты и тортики в ТЦ. Денег вы на это дадите?
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляБулькаю
Ви напевне пропустили, що у дитини відхилення у розвитку і ’серйозні проблеми зі здоров´ям’? Якби все було так просто, то і цієї теми не було б. Це ви ніколи не зустрічали дітей, від яких професійні няні відмовлялися після першого дня, хоча й оплата була вищою за середню на ринку. Тому що здорова дитина - це одне, а хвора - геть інше, там ніякого ’привела і сидиш з тортиком’ не буде. Там щосекунди на взводі і у стійці що та дитина викине через секунду. Я не кажу, що у автора саме такий випадок. Але її опис ситуації дає підстави думати саме так, недарма дитина у повних 6 років весь час вдома.
На границе• 22 февраля 2025
Ответ дляБулькаю
У людей денег в обрез, какие центры и тортики?
Пузата Хата• 22 февраля 2025
если это квартира, а не комната, то есть ведь и кухня и ванная. Вот ночью там. Или бабушка гуляет по выходным с внуком, полчаса даже хватит
Доктор Хаос• 22 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовка
- отдых на Бали уже советовали?
- а отель ЛЮКС с шампанским?
Не мешайте людям фантазировать.. фантазийные деньги - они огромные... народ или цен не знает или давно на землю не опускались от своей блажи...
- а отель ЛЮКС с шампанским?
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляПописанная парта
Ви бачили мою тему ’живу в кімнаті, де зайнятися сексом’?
Я вважаю, що в ситуації автора єдиний вихід - сидіти без сексу. Бо винаймати житло вона не хоче, погодинне житло не хоче, няню дитині не хоче, то як за таких обставин можливий секс? Ним займаються дорослі люди, які створюють відповідні умови. Нема умов - нема сексу. Все просто.
Значит надо• 22 февраля 2025
Ответ дляSeehund
Зятю взять вторую работу.
Щоби усілякі дурниці в голову не лізли
бибизяна• 22 февраля 2025
Ответ дляМама Карло
Тобто,мало того, що жінка 57 років працює в будні дні, то на вихідних ще має внуком специфічним займатись, а не відпочивати ?
Ну, браво.
Детские_Будут?• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Смотрите, если автор сейчас не решит проблему с сексом, то есть риск, что она может остаться без мужа или появится в отношениях третье лицо. Мама автора должна быть заинтересована что бы у дочери не было этих проблем и должна тоже подстраиваться под нее. Либо переехать. Я так понимаю, что аренду мама автора не тянет, значит должна входить в их положение хоть это и сложно. Здесь всех можно понять.
Доктор Хаос• 22 февраля 2025
Ответ дляБулькаю
Ага.. где мать эксплуатируют чтобы внуков нянчила и мотают нервы - это очень крепкие семьи.. тоже такие вижу
муж и жена + 3 детей, подселили к себе мать (бабушку) так вот мать детей утром уходя шлет всех матом (своих детей и свою мать ШОБ не задерживали) вечером сидит в кафе (чтобы не спешить домой, дети ее достали) а ее мать все тянет и терпит.. я думаю у них как раз очень теплые и надежные отношения.. с такой бабушкой удобно.. выгодно и свободно.. а что там бабушка думает - ерунда! Ага...
Гладиолус• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
А яка тоді школа?
Борисфенка• 22 февраля 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ага, прийшов електрозварювальник о 8-й вечора з роботи, день на морозі напахався, впав спати, тут дружина будить його о 2-й ночі ’Пішли в спільному душі сексом займемося, любий?’. Тут теща прокидається ’Який в сраку секс, ще одного онучка мені на шию повісите, мені і так о 5-й ранку вставати, підлогу мити, щоб ми з голоду не здохли’. Чоловік в акує ’Та задрали ви своїми бабськими розборками, ідіть всі на хрен!’. І тут прокидається дитя ’Знову шахеди летять, мамо, я боюся, ой і водички хочеться, і змерз без тебе, поколихай’.
Потрахаються всі :(
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Поставте питання: чи потягне чоловік автора оренду + утримання трьох людей + лікування дитини на 25 тис в Києві?
Оце і є відповідь на питання чому мама з ними... Мама у Києві зможе сама себе утримувати, це я вам як киянка кажу. А ось її зять за таких даних - ні. Але він може знайти більшу зпл за таку саму роботу.
Гладиолус• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Потрахаються всі :(
Тоді автор таки троль.
Ви за неї добре працюєте адвокатом, ваших відповідей вже скоро буде більше, ніж автора
Доктор Хаос• 22 февраля 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Взрослым людям создавать условия для секса? Серьезно? инфантильно... ждать это от окружающих...
Борисфенка• 22 февраля 2025
Ответ дляГладиолус
Тоді автор таки троль.
Бо я чудово розумію, що таке скрутні життєві умови і яка мотивація у всіх членів родини. А ви не розумієте і даєте поради купити тортиків в ТРК і зняти двокімнатну квартиру в Києві.
Детские_Будут?• 22 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Я не читала ответы автора, не знаю какой доход у матери и какая профессия у мужа, поэтому не могу согласиться или опровергнуть написанное вами.
Сорока-ворона• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Вони шукають вихід. Мати заробляє 5000 гривень. Не вистачає цього для кращої оренди. І щось вирішувати дуже непросто.
Такі всі вумні, нема спасу :(
Звідки ці фантазії про зпл матері у 5 тис? Автор і слова про те не писала. Ви з Києва і чудово знаєте, що у Києві таких зпл нема)
Детские_Будут?• 22 февраля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Им не нужно создать условия. Они их сами себе создадут. Матери просто нужно хотя бы раз неделю куда-то уходить.
Гладиолус• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Я про тортики не радила.
Напрягтись і зняти окреме житло можно навіть заради дитини. Вона не пише про сусідів, але навряд чи всі вони лояльні до дитини з особливостями. Жити в тиші і жити в гуртожитку трохи є різниця.