ШобВам_КакНам• 25 февраля в 07:01
Болить горло
5 днів пила антибіотик і противірусне допомогло поки пила, через 2 дні почало знову болить горло і нежить, темпера 37.1. Горло лікую, була у терапевта, але щось нічого не допомогає.
ШобВам_КакНам
• 25 февраля в 07:11
Ответ дляГотова до другої
Противовірусні і антибіотик одночасно? Це щось нове
Ну так назначив терапевт
Готова до другої• 25 февраля в 07:13
Ответ дляШобВам_КакНам
Ну так назначив терапевт
Дивне призначення. Якщо це вірус- то ладно ще противовірусні, якщо бактерія АБ, а тут типу, призначу все, авось допоможе((( Можливо новий вірус підхопили? І 5 днів це мало для АБ? Що приймали?
ШобВам_КакНам
• 25 февраля в 07:33
Ответ дляГотова до другої
Амоксил
З царем в голові• 25 февраля в 08:09
Отбросим боль в горле. Температура 37, вам врач послушала легкие? Что с носом, не похоже на гайморит?
З царем в голові• 25 февраля в 08:10
И найдите другого врача, этот не умеет ставить диагнозы, а кормит вас препаратами сразу от всех болезней.
Готова до другої• 25 февраля в 11:26
Ответ дляШобВам_КакНам
Амоксил
Амокміл мінімум 7 днів якщо вже почали пити, міняйте лікаря