Viktoriia2024• Изменено 26 февраля 2025

Зеленський скоро зустрінеться з Трампом

Я сьогодні задаюсь питанням : невже реально наші українці такі не розумні ? Чому багато хто хоче продовження війни ? Трамп був останньою надією на припинення , нехай хоч на не дуже гарних умовах ( всеодно вже кращих не буде )
Якщо Трамп не закінчить війну , то Європа буде підбурювати на продовження , бо чомусь їм це вигідно ..Боже , що вони зробили з України ((
Nata292984• 26 февраля 2025
Ответ дляЧарівнаЯ
Дуже смішно. Від вибухів і шахедів мабуть до ранку не засну. Біля нас будинок згорів дотла
это точно, Харков и Сумы уже давно не спят, но кого это волнует? Тут же ж до пЕрЕмоги надо воевать. Каждый раз умиляет сотня тем, когда над Киевом шахед пролетел, и не дай боже где то кусочек упал... Мне вообще все равно, на каких условиях так то подпишет, хуже у нас точно не будет уже, а что там будет дальше... будем решать проблемы по мере их поступления, а жить я хочу сейчас! Ресурсы... вообще плевать на них. Такое ощущение, что мы стали еще одной зоной АТО. Да, я тоже помню, нам до Донбаса особо дела не было, но я еще молодая очень была, глупая.
Подрысь• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
США мають вплив на Росію ну і Китай , точно не Європа
как оказалось США не имеет никакого влияния на рф, поэтому решили додавить нас
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляПодрысь
😂 якби США хотіли б то ми вже давно виграли б цю війну , у них інші інтереси.. додавити нас ? Серйозно ? Тобто вони виділяють мільярди і будуть спокійно дивитися як у якогось депутата знаходять більше грошей ніж у Трампа ?
Хитрожопі просто наші і все
Кому там що давати ? Чорна діра
Seehund• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Що саме звідки я знаю ?він не може по закону відправити людей у країну де війна , суд не дозволить
Где вы жили до войны в Украине?)
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Уявіть , наш неадекватний президент віддав навіть Україну щоб далі продовжувалася війна …. Тепер за чиї землі повинні воювати ? Чиї вони … мій шок в шоці ! Без гарантій безпеки , без нічого , просто віддав … немає слів
А міг би торгуватися щоб врахували наші умови при договорі миру
Гори ти в пеклі , зеля , я жалкую що я за тебе голосувала ..
kanuka• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Так земли года 2 назад скупил блэк рок, а теперь пошли в расход надра народные, хотя они никогда не были народные, олигарховские, этот лапшист боневтик навешал лапши про экономической паспорт украинца, типа % из надр капать будет, в итоге Трамп получил, ох и жучара хитрый лис, обвел всех вокруг пальцев, а украинцы развесили уши.
чаревна• 26 февраля 2025
Что значит продать заливки Украины?
А то говно кинули на вентилятор и пошли работать по методичке
ellllena.ua• 26 февраля 2025
Ответ дляИрэн1983
это вы американцам пишите? потому как украинцы в основном спят
В Запорожье тревога закончилась в 00:45. Какой там спят.
Flower Girl23• 26 февраля 2025
Ответ дляАnnеt
’Президент США Дональд Трамп заявив, що Володимир Зеленський може відвідати Білий дім у п´ятницю, 28 лютого, щоб підписати економічну угоду’
не мир, а экономический договор.
А 27 февраля в Белый дом прилетает Стармер... Совещание по разделу Украины намечается?
Дева Мария• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
От і я про те … особливо це відчулось як моя близька людина ,,зникла безвісти ,, на полі бою ((
Соболезную ! Но я так понимаю , вам бы хотелось очень чтобы это произошло со всеми мужиками , пооом женщинами ? Потом детьми ?
чаревна• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Бо як адекватні люди пояснювали що США воює з Росією руками українців , то тут писали що це російська методичка , а тепер питаєте ?
24.02 от кого ракеты летели по всем городам и на чьи головы? Может вспомните, как Путин говорил о своих целях и как они менялись?
Кто растреливал мирных на оккупированых территориях?
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляДева Мария
Через те я і хочу щоб війна закінчилась! Не говоріть дурниць , на мене таке не діє
LudaSHS• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Трамп дасть зброю?
За нову листівку меморандум? Ви проти дій трампа? За угоду чи проти? Вважаєте Трамп має важелі вливу на пуйла?
Бо я дві сторінки прочитала, кров з вух. Вінегрет

П с не сумніваюся, що вірящі в Трампа , колись вірили в Зе і прості рішення
чаревна• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Удалено администрацией...
Вы с ним кололиь, нюхали или поставляли?
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ длячаревна
А за день до війни яка розмова була у Путіна і в Гаріс ?
LudaSHS• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Розпишіть від кого то залежить? І як ви це бачите?
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Трамп дасть зброю?

Трамп не дасть зброю
чаревна• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Так , бо вчора завезли грошиків і випросили щоб війна продовжувалася , а Трампу що ? Йому всеодно що за океаном , він так і сказав :то воюйте якщо хочете , але віддайте борг , а мир це не його проблема … воно так і є
Мы стоим в обороне, без этих грошикив, ещё больше людей стали бы бомжами, оставив свои дома кацапам
LudaSHS• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Трамп не дасть зброю
Навіщо ляпав вчора?
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
ПадаюВреверансах• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Хитрожопі просто наші і все
Кому там що давати ? Чорна діра
То хай уповноваденого відправляють з грошима і він тут в Києві сидить і розподіляє і слідкує куди що потратилось.
Це ж так не важко було б
LudaSHS• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Оце ваше
Подивіться все що сказав на пресконфереціі
Ще радувався що перший дав джавеліни.
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляРойЛеля
Це ж так не важко було б
Тож так і було , але адміністрація байдена ділила між усіма і собі теж брала
чаревна• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Удалено администрацией...
Украина стоит в обороне, так вас понятней?
Ollka• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Ну так був обама , це те ж саме що і Байден
Ага однояйцеві близнюки
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ длячаревна
Я і з першого разу зрозуміла !
LudaSHS• 26 февраля 2025
Я в Голос Америки ту роздруковку прес конференціі прочитала
Ясно що нічого не ясно
Що там за угода, якісь наміри, триндьож
чаревна• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Скільки знайомих і близьких загинуло просто за ні що … просто щоб зараз ті землі забрав Путін , Трамп і Європа поділять що залишиться … а хто згадає , хто поплатиться ?
Вот это вот не надо обеспечивать жизни военных, гражданских которые героически погибли в войне, защищая свою страну, семьи, детей, будущую жизни в этой стране!
ПадаюВреверансах• 26 февраля 2025
Ответ длячаревна
Навіть якщо він не був наркоманом до війни, то з цим навантаженням і темпом життя я не здивувалась би, що він ним став
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...