короткопамятна• 26 февраля 2025

Допомогу Україні припинено- Трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що Штати зупинили військову допомогу Україні, допоки не буде мирної угоди з рф.

Про це пише Fox News,

При цьому він наголосив, що в України на цей час є запаси озброєння, аби продовжувати бойові дії.
Сталося те, чого так всі боялися....
Ирина-bbd0• 26 февраля 2025
Ответ дляЩебетушка
Після початку Майдану, коли обіцяли всім НАТО і каву в Парижі
Не палитесь так откровенно)))))
Всюди влазю• 26 февраля 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Що Трамп вже прокинувся? Я такої новини ще не бачила
То не так там було
Вчорашній брифінг
https://lb.ua/world/2025/02/26/662700_tramp_skazav...
Щебетушка• 26 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
))))) в каком месяце выборы были в Украине )))))
Дострокові в травні, парламентські в жовтні. Кандидатів майданили з 2013
интайм_не_предлагать• 26 февраля 2025
Ответ дляЩебетушка
О боже, так каву в Париже пили при Пороха, которого избрали летом, а Крым оттяпали ещё в феврале, потом в апреле Донбасс.
Ирина-bbd0• 26 февраля 2025
Ответ дляЩебетушка
Ок. Ніякого права не мали . Тут погоджуюсь. Тоді яке нам діло до Трампа, ЄС і НАТО зараз?
Ми самостійні і незалежні
))))) извините......но это уже постфактумное натягивание кацапской совы на глобус)))))
Всіх підсаджую• 26 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Має право. Україні ніхто і нічого не винний, а де зброя треба питати у минулих президентів і особливо у бубочці.
Удалено администрацией...
ПолБатона• 26 февраля 2025
Ответ дляЩебетушка
Есть соответствующий документ? Изменение в конституции? ДО оккупации, не после
Міні-бікіні• 26 февраля 2025
Ответ дляСвекруня
Пс. Хватит романтизировать войну и искать идеологию! Я из Киева, но на войну не пошла б ни за какие идеи.. тем более что смысла нет, мы слабее в три раза, ну остаться при своих интересах это чудо. А чуда не бывает. Так что.. в конце все равно будет логичное завершение
Ви так . А наші захисники ні!!!!
Щебетушка• 26 февраля 2025
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Я знаю, а майдан підготували ще до листопада 2013. І Крим тоді був наш і Донбас
миссДавеча• 26 февраля 2025
Ответ дляСвекруня
Ви переплутали Київ з московією, шановна. Яка всю свою історію старанно романтизувала війну і розповідала що можуть повторити.

І якщо для вас самозахист є романтикою і нікому не потрібною справою - валіть на Парашку і нєфік тут вчити українців як їм захищати власну державу. Взагалі оборзєли зі своєю пропагандою.
Всюди влазю• 26 февраля 2025
Ответ дляХолодная каша
Так Трамп вроде и не выделял больше помощи, все, что идет, принято еще при Байдене. Он ее прекратил?
Ні
Байденівська буде йти по контрактам 2024 р. Так писала преса Сша.
Щебетушка• 26 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Ви заперечуєте самостійність і незалежність України?
Міні-бікіні• 26 февраля 2025
Ответ дляСвекруня
Незламные это еще одно слово-стеб. Типа потужный, незламни..
Ви росіянка . Що ви робите на українську форумі?
Щебетушка• 26 февраля 2025
Ответ дляПолБатона
А навіщо було Янику змінювати До? В нього був інший курс
Як вступили до влади - то і змінили
Ирина-bbd0• 26 февраля 2025
Ответ дляСвекруня
Нет, это как раз наши люди ржут над «потужным» и «не зламними» если вы не знали. Русские и слов таких не знают
’Ваши люди’ ..я написала о них выше
Украинцы не ржут над этими словами.они знают их настоящее значение
Про кацапов не надо ))) их знает и ольгинско-пригожинское отребье в виде стёба и каждая марфа.решившая свой нос в инфопростор всунуть))))
Міні-бікіні• 26 февраля 2025
Ответ дляКаяспер
судя по всему 99% ни его не читало, ни минские. поэтому очень легко управлять общественным мнением- видосик в тик ток запилил и они верят- проверить, проанализировать не в силах
І тільки ви і щебетушка істина в останній інстанції.
ПолБатона• 26 февраля 2025
Ответ дляКаяспер
О, ещё одна. Читали, поэтому в датах ориентируемся и знаем что и в какой последовательности происходило и кто первый нарушил условия меморандума
Ирина-bbd0• 26 февраля 2025
Ответ дляЩебетушка
За Америку маю воювати ? Чи за НАТО ? Чи за кого ?
Так за Украину)) вроде логично.если Вы украинка)))
Так вот.зачем Вы всю хронологию с аннексиями извратили?
ПолБатона• 26 февраля 2025
Ответ дляЩебетушка
За Украину? Не?
миссДавеча• 26 февраля 2025
Ответ дляПолБатона
Бляха, тяжелый случай. Зайдем с другой стороны. В каком году и в каком месяце был оккупирован Крым?
Вона зараз почне розповідати про референдум
Щебетушка• 26 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Щоб вже тупому дійшло
Що і Америка і росія поділили нас ще до анексій. І не треба шукати святого Трампа. Це бізнес.
Щебетушка• 26 февраля 2025
Ответ дляПолБатона
За Украину? Не?
Ми цю війну не починали. І наших інтересів в ній буде нуль
Kidstaff Bot• 26 февраля 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Чомучка• 26 февраля 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Вроде АТО объявил Турчинов. Или уже другие версии?
АТО було вже після Криму. До чого тут це? Чи по вашому почалося все не з Криму, а з АТО?
Ирина-bbd0• 26 февраля 2025
Ответ дляЩебетушка
Щоб вже тупому дійшло
Где в моих постах хоть слово о трампе.если мы с Вами вели диалог про аннексию Крыма))))?
Чомучка• 26 февраля 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
Удалено администрацией...
Правильно, валіть. Нам тут кацапів не треба.
natapri• 26 февраля 2025
Ответ дляЩебетушка
Як вступили до влади - то і змінили
А Вы совсем ничего не помните? Янык взял (сделал вид) курс на евроинтеграцию, а потом за деньги рашки отказался.
HelterSkelter29• 26 февраля 2025
Ответ дляdulenok
а потом лопаты или в рукопашную
А потом война закончится
HelterSkelter29• 26 февраля 2025
Ответ дляЩебетушка
Ні, це ж не тільки зброя на фронт закінчиться, а й ПВО. Тому( скоріше капітуляція або мирні на їх умовах.
Так Европа будет давать нам оружие
natapri• 26 февраля 2025
Ответ дляЧомучка
Та всё, анонимов сняли, она не ответит