Дон Пэдро• 26 февраля в 22:32
Хотела открыть ФОП, оказываю услуги.. а тут новости
Хотела официально все делать, брать консультацию у бухгалтера, заняться этим, хоть я и только начинаю, но неудобно давать просто карту на оплату
А вот сегодня прочитала
Директор Пляжу• 26 февраля в 22:33
Ответ дляcandy07
Що з цього ви збирались порушити?
Надавайте послуги, платіть за себе податки, відкрийте розрахунковий рахунок... інспектору Ваші послуги... якось про между прочім...
До речі- послуги під яку групу попадають? 2гу?
Не пустит инспектора
ПолБатона• 26 февраля в 22:33
Ответ дляcandy07
Що з цього ви збирались порушити?
Ага, только собралась работать по закону, как оказалось, что работать нужно по закону)
Дон Пэдро
• 26 февраля в 22:34
Ответ дляcandy07
Що з цього ви збирались порушити?
я так понимаю, если что-то не вовремя сдал\закрыл отчет - платишь штраф
головняк повышается
Весела бджілка• 26 февраля в 22:34
Ответ дляДон Пэдро
головняк повышается
Так и было раньше
Мадам Подлинник• 26 февраля в 22:35
Ответ дляПолБатона
а что заработаешь если по закону ? макимально все сделано против предпринимателей ,мне кажется
Дон Пэдро
• 26 февраля в 22:41
Ответ дляcandy07
Слухайте, назвіть квед і групу.
95% що у вас 2га група вималюється і відповідно річна звітність
буде 2-га група
так я хотіла спробувати, але для цього треба постійний дохід, який залежить від реклами послуг, а тепер не знаю що і робить
Меня много• 26 февраля в 22:42
Ответ дляДон Пэдро
буде 2-га група
Нічого. Йдіть найманим працівником до великого бізнесу. То простіше
Малих і середніх все одно придавлять.
Дон Пэдро
• 26 февраля в 22:44
Ответ дляМеня много
Малих і середніх все одно придавлять.
я вже там, 50-60% з доходу треба віддати роботодавцю та ще купа нюансів
Меня много• 26 февраля в 22:45
Ответ дляДон Пэдро
Це де такі податки ?
Бо в мене не так
МояХатаЗкраю• 26 февраля в 22:47
Ответ дляМеня много
Це де такі податки ?
Бо в мене не так
Салон краси мабудь. У них так зачасту.
Меня много• 26 февраля в 22:49
Ответ дляМояХатаЗкраю
Салон краси мабудь. У них так зачасту.
Це хіба великий бізнес ? І що тоді автор віддає роботодавцю
миссАрфография• 26 февраля в 22:49
Коли країну із нерозвиненою та низькою економікою душать податками то дійсно більшість людей йде в тінь
МояХатаЗкраю• 26 февраля в 22:50
Ответ дляМеня много
Мабудь працює на власника салону не оформлена офіційно, має від роботи 40-50 %. А коли оформить ФОП то можливо! справи підуть краще...
миссАрфография• 26 февраля в 22:50
Ответ дляМояХатаЗкраю
Салон краси мабудь. У них так зачасту.
Ви вважаєте закони нашої держави нормальними?
миссАрфография• 26 февраля в 22:51
Ответ дляМеня много
Малих і середніх все одно придавлять.
Це тоді тільки мак залишається
Не їм після шостої• 26 февраля в 22:51
Ответ дляДон Пэдро
головняк повышается
шо вы поняли? в вашей картинке вообще не об этом речь
миссАрфография• 26 февраля в 22:52
Ответ дляДон Пэдро
головняк повышается
Так
МояХатаЗкраю• 26 февраля в 22:52
Ответ длямиссАрфография
Нашій державі якщо придивитись то і штрафи за домашнє насильство ідуть їй на користь. В цьому випадку теж штраф платить він не жертві, а державі.
А і розмір штрафу за домашнє насильство меньше ніж 300 грн., в казну держави, не жертві.
Меня много• 26 февраля в 22:53
Ответ дляМояХатаЗкраю
Зрозуміла
Дон Пэдро
• 26 февраля в 22:54
Ответ дляМеня много
я плачу за залучення клієнтів, за офіс, за те що адміністратор спілкується з клієнтами
це не салон краси, але теж клієнтські послуги
Меня много• 26 февраля в 22:56
Ответ дляДон Пэдро
Це точно великий бізнес? Масштаби розетки ?Епіку ? Нової пошти ?
Дон Пэдро
• 26 февраля в 22:57
Ответ дляМеня много
там де я працюю загалом немає великого бізнесу, по типу як ви назвали
Госпожа Белладонна• 26 февраля в 22:59
А що Ви будете з цього списку порушувати?
За непрацевлаштованих працівників завжди великі штрафи були, РРО вже більше року потрібно, так там звіти треба, відкрити і закрити касу кожного дня. Податкова зараз мало ходить по ФОП, хіба скарга яка. Для здачі звіту річного знайдіть бухгалтера, це десь 1500 грн коштує, чи послуги кожен квартал звіт, незнаю.
В принципі нічого страшного.
Меня много• 26 февраля в 22:59
Ответ дляДон Пэдро
Тоді то невеличкий бізнес
Не зрозуміло, чому ви казали, що вже там 🤭