Тобто тепер офіційно можна вбивати людей на кордоні і звинувачувати в цьому шахраїв?
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ви бот зі ста акаунтами і працюєте за гроші на сьогоднішню систему. Ваша думка є брехливою і не вартою до уваги. Ви злочинець, такий як і медсестри яких вішали після нюрнбернського процесу , за виконання злочинних наказів.
ніколи я ботом не була.але хочу.щоб трохи обламувати ботню сумасшедшу.
Ответ дляШеллар
Діти поставили сценку в школі про бусифікацію тцк, звільнили директора, вибачення на камеру. Діти арбата були, пройшло рівно сто років і можна написати на ту саму тему ’діти Троєщини’.
Я сценку видела, а про остальное и не знала. Да, года идут, а человеческая сущность и глупость неизменны.
Так старається, так старається тему засрати аж зі штанів випригує. Дуже не зручна тема вийшла, не можна таку тему підіймати, картинку про вільність треба зберегти.
Це ж буряти погані, а наші хороші, наші герої, підстрелили бо переживали що адміністративний штраф за незаконий перетин/знаходження у прикордонній зоні не зможе сплатити, вирішили позбавити його такої участі
Аня+Федя=Данил• 27 февраля 2025
Ответ дляnennsi
сіла і плачу.в прикордонні цілі кладовища таких людей.того найшли замерзлим.того втопленим.того медвідь розстрощив.той від голоду помер.тойз болота не виліз.ну хто їм дохтор.я ж не лізу під поїзд і не перехожу гори 100км.краще б країну боронили .а не такі дебільні смерті і рідним горе.
Шановна/Шановний!
Яка різниця де померти, так людина хочь спробувала.А не як вівцю на заклання,це не стосується тих воїнів,які добровіно(уточнюю).
Знаю особисто (навіть для Вас порахувала)
8 чоловік,які виїхали ,п´ятеро пешим(не Польша).
Все добре в них.Двоє відкрили свою діяльність в Польщі)
Ответ дляannu-b519
Вполне возможно, я как то даже не думала в подобном ключе. Да, ’хорошая’ система стабильного заработка.
Моя знакомая хотела сына вывести из Украины нелегально, они как раз живут недалеко от границы с Польшой. Узнала все про эти схемы. Платишь деньги и выводят эти проводники как раз на пограничников, а деньги делят между собой
Ответ дляAesonne
Это автор свободная и демократическая страна!! Это автор украинцы свободные люди, не то что кацапы! Мы за эти ценности демократические и за свободу боремся - вы не понимаете!! Это свобода такая, свобода по-украински!
І не білоруси під тиранією,які дивляться на вільну Україну і плачуть від заздрощів. Подивляться навколо, на відкриті кордоні, відсутність сирен, живих чоловіків, низькі тарифи і одразу сльози рікою течуть.
Аня+Федя=Данил• 27 февраля 2025
Ответ дляnennsi
мені плювкати на тих переходчиків.я не хочу в подвірї оце
Так робіть щось, чого на дивані сидите і тут строчите?
Багато жінок воює,моя тітка 65 3 пази в тиждень в госпіталь ходить до ранених (миє,бінтує ...)
Вона не медсестра,а полковник таможенної служби .
Ответ дляSeehund
Да уж...я знаю через другие направления выезжали, при том удачно, но правда давно и недорого ещё.
Ответ дляШеллар
Зато смотрите не перепутайте,это Лукашенко самый диктаторный диктатор в мире.Так говорят США с Европой.
Макака Джо• 27 февраля 2025
Ответ дляnennsi
Тобто цих нещасних родичі не везли додому, а прямо там і ховали?
Ответ дляannu-b519
А я и не читала про директора, нда уж...
А мы далеко от тех времен ушли? Черные воронки по ночам сменились на бусы днём? Почитайте изменения к УК, сейчас недовольство властью особо и не выскажешь, а то статья и с реальным сроком, а не как за коррупцию, когда можно просто ’покаяться’ и не нести вообще никакой ответственности. Про желание самих сограждан на тебя настучать за иное мнение я уже молчу. Теперь открыто показывают, что сбежать нельзя, будут убивать.
Я уже незнаю куда дальше падать, но почему то уверена, что это ещё не дно...
Одразу видно що в окупації не були і за банку тушонки вас на підвал не здавали.
Дно у неї, бідосі.
На дні десь сидить зараз Херсон, який не знає чи віддадуть його росії чи ні. Наприклад.
Дно у неї, бідосі.
KrupinkaSs• 27 февраля 2025
Що можна сказать аналізуючи цю статтю,дії тцк,та читаючи відповіді у цій темі -’українець українцю вовк’
Війна дорівнює деградації соціального середовища,далі буде