Непонятно• Изменено 01 марта в 17:04
Кто живет на 100 грн в день?
Это на одного человека и только на питание.
Что вы едите ?
Алгонавт• 01 марта в 17:45
Ответ длякотопёс
Це все на три тисячі?
Нас четверо, за вашою логікою - 3×4 =12 тис.
Алгонавт• 01 марта в 17:46
Ответ длякотопёс
Хорошо жити? На три тисячі в місяць, серйозно? Може хтось і сонцем харчується але нічого хорошого в цьому немає.
Звісно, що хорошо. Я ж написала, що без сміття.
Кондуктор троллейбуса• 01 марта в 17:46
Ответ дляАлгонавт
Різні у нас атб з вами. Що за тиждень за 20-30 грн подорожчали? Ще ж Великдень нескоро.
котопёс• 01 марта в 17:47
Ответ дляАлгонавт
Ви дітям аналогічно готуєте і яблучка поштучно видаєте?Щось окрім яблучок вони їли в своєму житті? Чи обмеження це ваш свідомий вибір і він стосується виключно вас?
Алина-1240• 01 марта в 17:48
Ответ дляАлгонавт
Є, а ще є 1кг за 10 грн.
Где?на рынке в ящиках с гнилью?🤔так то свиньям только берут
Алгонавт• 01 марта в 17:49
Ответ дляАлина-1240
Вы стебетесь?)ну или варик,что у вас теплицы,картошка,закрутки и живности много,что молоко и мясо есть.тогда можно
Нічого немає, є городець сіні - він весною, влітку і восени закриває потреби в ягодах і салатних наборах. Із закруток аджика сира, 8 л кетчупу і сливи мариновані до м´яса. Ви просто спробуйте не купляти сміття, і дуже здивуєтеся свохм тратам, + у мене завжли є запас великий всього.
Алгонавт• 01 марта в 17:52
Ответ длякотопёс
Для смаку, приправи, соуси, масла додаються для смаку. Для чого взагалі його готувати? Можна запарювати пусту крупу водою, навіть не варити щоб газ не витрачати і їсти, без солі. І головне не працювати. Бо вийде на масло заробити.
На маслі смажити шкідливо, соуси не використовую, як правило м´ясо або на грилі, або в духовці готую, іноді на мангалі чоловік робить шашлики. Спеції недорого коштують, їх надовго вистачає, я з відпустки привезла, то ще до наступної вистачить.
котопёс• 01 марта в 17:53
Ответ дляАлгонавт
Тут ще й шашлик на сто гривень в день..на чотирьох.
чудово.
Алина-1240• 01 марта в 17:54
Ответ длякотопёс
чудово.
Ага🤣если на компанию с 4 и мяса столько же кг берут)))+овощи
Дадосвидания• 01 марта в 17:55
Ответ дляАлгонавт
Не всі ж в Києві живуть.
Я не в Києві взагалі. Але таких цін навіть на базарі не бачу…Цікаво просто де Ви таке побачили?
Алгонавт• 01 марта в 17:55
Ответ дляАлина-1240
Спустіться з небес, зніміть шори.
Алина-1240• 01 марта в 17:56
Ответ дляАлгонавт
Спустіться з небес, зніміть шори.
Я как раз в реальности живу...и я не в киеве,винница...
котопёс• 01 марта в 17:56
Ответ дляДадосвидания
Це там де скумбрія по вісім і банани по 20 мені тут писали.
Кривая спроса• 01 марта в 17:56
Ответ дляБешене сарі
Вы пенсионер ? У них такие пенсии по 3тыс а у инвалидов и того меньше при нынешних ценах вообще не представляю как они выжывают
Не обязательно. Если с зарплаты 6-10 тысяч грн надо проплатить коммуналку, проезд, хозбыт, лекарства, одежду хоть секонд, то примерно такая сумма и останется на питание.
Алгонавт• 01 марта в 17:57
Ответ длякотопёс
Чоловік і діти їдять абсолютно іншу їжу. Діти їдять все, що вони забажають, якщо це не супершкідливо.
Дадосвидания• 01 марта в 17:57
Ответ длякотопёс
Це точно! Розповідає щось таке ілюзорне)
Алина-1240• 01 марта в 17:57
Ответ дляАлгонавт
Спустіться з небес, зніміть шори.
Сельдь с бочки на рынке 55-60 грн завесит,скумбрийка -75-80..и одной рыбинкой вся семья не похавает..по минимуму 2, еще картофан и салат
Кривая спроса• 01 марта в 17:57
Ответ дляНепонятно
Чего?
2 яблока это примерно 10 грн.
Пачка творога 35 ( по акции 29)
Кусочек куриной грудки на раз, это грн 30. Желудочки вообще по 60 грн за кг.
Гречка и пара яиц это еще грн 20
2 яблока это примерно 10 грн.
Пачка творога 35 ( по акции 29)
Гречка и пара яиц это еще грн 20
Покупаю фрукты поштучно. Яблоко нормального размера одно на 8-10 грн тянет, мандаринка тоже 7-8 грн, апельсин 15.
Кривая спроса• 01 марта в 17:58
Ответ дляНепонятно
Любые по 30-35 грн за кг .
Яблоки 35-50 у нас, может в других областях и дешевле, конечно.
Алгонавт• 01 марта в 17:58
Ответ дляАлина-1240
Нам вистачає 2 кг м´яса, на наступний день ще доїдаємо.
Алгонавт• 01 марта в 17:59
Ответ длякотопёс
чудово.
Звісно, що чудово, так це ж м´ясо, а ковбаси б вийшло 300 г на таку ж суму.
Алгонавт• 01 марта в 18:00
Ответ дляДадосвидания
Полтавська область, щороку така історія, яблука безкоштовно роздають, по 10 грн не стоїть черга.
Дадосвидания• 01 марта в 18:01
Ответ дляАлгонавт
А чому так..?)безкоштовно чому роздають?
котопёс• 01 марта в 18:02
Ответ дляАлгонавт
Тоді це не харчування на сто гривень в день. Я одна можу харчуватись однією кавою три доби але родина їсть інакше. Тема про харчування в день на сто гривень. Навіть при наявності щодня 300 гривень і тільки їх, ви не прогодуєте родину свою. У вас для цього щодня мають бути більші кошти. Ви їх фізично не порахуєте. Не смішіть людей.
Алгонавт• 01 марта в 18:02
Ответ дляАлина-1240
Я купувала матіас, вони маленькі, 2 шт 54 грн. Крім мене таке ніхто не їсть.