Все возможно• 01 марта в 23:18
Хто практикує інтервальне голодування?)
Які ваші враження? Чи були якісь побочки?
Красота неземная• 01 марта в 23:25
Інтервалка то не для слабаків.
Я була і перейшла після схуднення на двох разове харчування, так значно комфортніше
Самохвалова• 01 марта в 23:39
Не знаю интервальное у меня или нет. Я ем два раза в день. Утром часов в 10-11 и вечером в 17-18. Чаще есть не хочется. Никаких перекусов. Воду и чай пью в любое время.
Бабця в мештах• 02 марта в 00:03
Умене інтервальне харчування:) для настрою так краще.
Перерва 18 годин - реально дала зменшення ваги і стабільність ваги, що важливіше.
Лінива, не каюсь• 02 марта в 00:09
Ответ дляКрасота неземная
Інтервалка то не для слабаків.
Навпаки інтвервалка - це дуже зручно