Зараз на дієті• 02 марта 2025
Відмовте мене купувати ці парфуми
к.Буланова• 02 марта 2025
Ответ дляrainbow in the sky
А я хочу Лалік Аметист, от засіли мені в носі і сидять, хоча були один раз лише в мене)
Мені вони пахнуть смородиною свіжою, подобається запах, а чоловік фукав, типу бабулькині дкхи. Ну бабусі своїй і віддала)
Плакулька• 02 марта 2025
Раніше обожнювала їх, декілька років користувалась лише ними. А років 5 лежить пів флакона на поличці, щось вони мені зовсім вже ніякі, одна кислятина, носа ріже. Багато є фанатів еклата, купіть 30 мл спробуйте.
Благоуханочка• 02 марта 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Нет, к сожалению, ну блин начало весны и они мне прям в носу. Такая свежесть и нежность и цветочки
Так почему не взять?
Бачу_майбутнє• 02 марта 2025
Це мої перші серйозні такі парфуми були. 20 років тому я студенткою купувала із стипендії. Довго обирала, але які ж вони були класні і скільки компліментів я отримувала. Всі хотіли знати, а що це за парфум такий. Тепер коли приходжу в парфумерію прсто інколи собі на запʼястя наношу з ностальгії. Але більше не купувала. Беріть автор. Нормальні парфуми. Весняні, свіжі
Пускаю бісики• 02 марта 2025
Мне они вообще не нравятся. Когда-то подарили, чуть чуть только смогла использовать и отдала женщине одной нуждающейся.
Пустощі-веселощі• 02 марта 2025
Ви протестіть спочатку на собі десь в Єві.а потім купуйте. Бо у кожного тіла своя хімія.
Чупа-чупс• 02 марта 2025
А Вам запах нравится?
Я планировала купить по отзывам, но сначала решила понюхать и передумала.
Скучные. Или, может, мне они не подходят.
Пошаманю• 02 марта 2025
Мій улюблений. Море компліментів було саме про нього. Потім він був у всіх і перестала купувать, але прийшла його пора. Дякую, що нагадали) а ви купуйте, це кайф
Прилипало• 02 марта 2025
А навіщо відмовляти? Приємний аромат на щодень не за всі гроші світу. У мене є)
Невгамовна шахиня• 02 марта 2025
Якщо вам подобаються, то купуйте. У всіх різні смаки, мені взагалі не зрозуміло, чого вони такі популярні.
Поросенка• 02 марта 2025
Ответ дляКвартираЧья
Обычный парфюм, простенький, скучный, нестойкий
Так, пласкі нецікаві квіти.
Поміркована думка• 02 марта 2025
Рекомендую це потестити, у мене вже багато років мастхев, на кожен день, з дочкою напополам купили пляшку, користуюємося час від часу, є інші різні, а тут як кажуть най буде
Зараз на дієті
• 02 марта 2025
Ответ дляwhenallissaidanddone
У меня валяются почти полные, могу продать дешевле чем на мк
За скільки? І скільки у вас мл?
Фрекен бок• 02 марта 2025
Я год назад создавала тут тему о них. Мне подарили 100 мл, и они практически не пахли. Зарпх спирта и отдаленный аромат, практически не ощутимый. Проверяли по кодам, оригинал точно. Хотя до этого, брала 30мл, все было нормально. Вобщем двоякое впечатление. Запах лёгкий, не стойкий. Вцелом нравится, но ничего особенного.
Вимагаю спілкування• 02 марта 2025
Послушайте лучше Estee lauder Pleasure, они намного интереснее и цена такая же. У меня это мастхев каждую весну.
Эскиз бесконечности• 02 марта 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Ви їх тестіли? Там є фіалка, я її люблю, не знаю чи брати в сліпу))
Не тестила. Дивилась огляд у блогера:
Криниця щастя• 02 марта 2025
Ответ дляГлас_Народа
Меня отговаривать не надо. Просто денег дайте
Ооо да я от них балдею ,купила в дютике осенью очень классные стойкие
rainbow in the sky• 02 марта 2025
Ответ дляк.Буланова
Не знаю, мені дуже вони подобалися, там не тільки смородину чутно, мені навіть більше листя смородини і стиглу ожину)
rainbow in the sky• 02 марта 2025
Ответ дляПоміркована думка
В мене були, любила їх) Нагадали мені тепер хочу їх!
муха в кедах• 02 марта 2025
Ответ дляIrisha obuv
Эти потестите, они намного интереснее, тоже Ланвин.
Мои любимые, сочное свежее яблочко.
У мене є такі. Вони зовсім не стійкі. Компот.
Неправдиша• 02 марта 2025
Нормальные духи. Очень комплиментарные и не душат, и модной мочей не воняют.
Злюка бобер• 02 марта 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Так і є. Аромат весна.
Не відмовляю
Дістаю свої з коробки)))
Не відмовляю
Дістаю свої з коробки)))
Тролю як можу• 02 марта 2025
Ответ дляКвартираЧья
не, не буду отговаривать, это чудесный аромат, покупайте)))
Та шо ш такоє?! ))) доведеться купувати...
Тролю як можу• 02 марта 2025
Ответ дляNastYulya
40$ подарочный набор ( 90+10+ крем )
Можете посилання кинути?
Почемучечка• 02 марта 2025
Ответ дляСкажений гудзик
А у меня в юности не было. Сейчас мне 43, так осточертела вся сложная ниша. Брызнаю после душа, на ночь. И так он меня расслабляет, такой нежный, милый. Берите, он копейки стоит , но если радует-обязательно брать
Аромат моей ранней молодости, он появился у меня в далеком 2003 году, подарили вместе с таким же лосьоном для тела, подарочным набором. На тот момент это был именно тот аромат, о котором спрашивали подруги, коллеги и незнакомые люди. Параллельно пользовалась Диор Эддикт и Шанель Коко Мадмуазель, но ими особо тогда никто не интересовался, а Ланвин Эклат был прямо в десятку. Ностальгия.
Irisha obuv• 02 марта 2025
Ответ длямуха в кедах
Ну неделю они не держатся да. Но целый день я их чувствую. И комплименты мне говорят, как приятно пахнет.
Для меня это лучше, чем надушиться чем то ядреным и задыхаться от этой стойкости.