Смайлик• 02 марта 2025
Жінка медик запросили в ТЦК
Доброго дня дівчата, хто може пояснити по ситуації.
Сьогодні отримала дзвінок від місцевого ТЦК.
Я за професією медик. Ніколи медиком не працювала. Дані оновлені, на обліку.
Сьогодні в телефонній розмові отримую запрошення на понеділок підійти з документами на розмову.
Ніби закону примусового вербування жінок не має. Чи забути і не ходити? Чи може бути штраф?
Прошу поради в дівчат, хто з таким вже стикався.
Просто звязда• 02 марта 2025
А зачем вы обновляли данные если вы не работаете ? Вам что делать нечего
МамОмужа• 02 марта 2025
Подумайте хорошо над предложением, это карма на весь род. Желаю вам принять правильное решение
Смайлик
• 02 марта 2025
Номер в них є, тому що приписка- виписка була, а це у тих хто на обліку тільки через воєнкомат! Я продавала житло, довідку брала в них. Там і номер, і адреса проживання.
Мороженная курица• 02 марта 2025
Ответ дляСмайлик
слышала-слышала, но про риэлторов из тцк впервые
Тоскующая• 02 марта 2025
Приглашаю вас завтра к себе на беседу. Чистящими-моющими обеспечу, сменную обувь возьмите с собой
Тоскующая• 02 марта 2025
Ответ дляНаташа_32
Якщо не підете, 1,2 раз - штраф, а потім термін позбавлення волі. Ось тоді точно на фронті опинитесь. Просто за місцем роботи кадрова внесла так Ваші дані про освіту.
Штраф и лишении свободы по какой статье?
Смайлик
• 02 марта 2025
Ответ дляНаташа_32
Яке місце роботи? Я ФОП, 17 років))) В медицині не було роботи. То мені здається зараз умовляння дівчат медиків почали впроваджувати. А от чи грозить відмова штрафом , це питання хвилює.
Ответ дляСмайлик
Грозить. Бо документально ця ’бесіда’ фіксується і повістка є обов´язкова як тільки переступила поріг ТЦК. А про місце роботи, значить дані хтось про неї злив...
ПуГоФФка• 02 марта 2025
Сьогодні неділя. Дзвінок - це ніпрощо. Коли прийде офіційна повістка, тоді і будете йти туди. Але про всяк випадок можете проконсультуватися у адвоката
Оце так цабе• 02 марта 2025
Они вам работу предлагать будут. По контракту. Ни о какой мобилизации речь не идет.
Слоник-тоник• 02 марта 2025
Сходите, но ничего не подписывайте. Вербуют в тыл на контракт. У нас инвалида 2 для держали, давили чтоб подписал добровольное согласие, сказали нужны люди в тыл. Взяли с улицы.
Кнопус• 02 марта 2025
Ответ дляСмайлик
Чому не виїхали раніше?
В мого брата сестра по спеціальності лікар,теж не працювала в медицині , швиденько виїхала і не приїздить ніколи сюди,бо боїться ,хоча в неї двоє дітей неповнолітніх
Штора с кисточкой• 02 марта 2025
Ответ дляНаташа_32
😂😂😂🤦🏻♀️
А Я Самая Самая• 02 марта 2025
Ответ дляПуГоФФка
Авторка погано підготувалася до теми
Українська Мрія• 02 марта 2025
Ответ дляТоскующая
Сейчас это разве важно?
Штора с кисточкой• 02 марта 2025
Ответ дляСмайлик
Нет, не грозит. Должна быть повестка бумажная. Только тогда штраф, если не пойдете.
А по телефону - это просто просьба
Без образів• 02 марта 2025
Ответ дляСлоник-тоник
и что, отправили в тыл?
Ответ дляШтора с кисточкой
А по телефону - это просто просьба
Повістку вона отримає при явці в ТЦК. І все їй відразу буде загрожувати. Підписала, значить згодна. Не підписала, значить винна. Все просто!
Ноунэйм• 02 марта 2025
Ответ дляСмайлик
Нет , не грозит . Если вы , конечно , не полезете драться и не будете всех материть .
графиняВишенка• 02 марта 2025
Ответ дляСмайлик
Ви ж військовозобов´язана, який ще штраф за відмову? Це тюрма.
Грабля• 02 марта 2025
Ответ дляСмайлик
Не проплатите призвуть.
От і вся мобілізація в Україні.
Брата мого призвали хоча був списаний до цього. Потім виявився придатним для служби в тилу, але 1,5 року пробув на нулю.
В нас знайомого з пластиною в голові призвали. Там і ще букет хвороб.
От і вся мобілізація в Україні.
Смайлик
• 02 марта 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Авторка погано підготувалася до теми
Шановна, ви не засорюйте тему непотрібними коментарями. Я чекаю відповіді від жінок які вже були в цій ситуації.
Тоскующая• 02 марта 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Сейчас это разве важно?
Просто вы пишите чепуху, чем-то хоть подтвердили бы её тогда
Українська Мрія• 02 марта 2025
Ответ дляТоскующая
Какую именно чепуху я пишу и что мне надо подтвердить?
БоВжеВільна• 02 марта 2025
Ответ дляСмайлик
дочекайтеся лише від ботів, які як і ви відпрацьовують фублі
Божа кульбабка• 02 марта 2025
Ответ дляСмайлик
Так вам наче не має про що хвилюватися. Жінок примусово не мають права мобілізувати. Тиснути можуть звісно, а ви стійте на своєму і все. У вас неповнолітні діти є?
Телефон Рубика• 02 марта 2025
Принудительной мобилизации женщин -медиков законом не предусмотрено.
Шукаю стакан• 02 марта 2025
Ответ дляСмайлик
Вам краще до юриста, а не сюди.