Аврора-оранж• 03 марта в 04:45

Интервью Зеленского.

3 мин. 30 сек. !!!
Мы не хотим извинений.
всем надо• 03 марта в 07:12
Ответ длячаревна
Так и те кто на фронте, может и не хотят, а приходится воевать. Чего такая параллель одни хотят, другие нет
Разве не хотят? Те кто не хочет те сбежали. Как то так наверное...
Argesha• 03 марта в 07:12
Ответ дляLove_Love_Love_
Якщо жертва згвалтування припинить опиратись, а розслабиться і отримає задоволення то це ж буде не згвалтування. Логічно
Ну чо ж.
Буде згвалтування.
Але синців буде набагато менше.
Gaimer• 03 марта в 07:13
Ответ дляSombra
Так вопрос не в нато или ЕС. Вопрос как закончить войну если одна сторона заканчивать ее не собирается и прекращать огонь не обещает
І ця сторона наша?
lilu1990• 03 марта в 07:13
Ответ дляLove_Love_Love_
Тепер ви до НАТО вчіпились.
Ніхто з адекватних людей не збирається туди і на це не розраховує. Чого ви оперуєте надуманими фактами?
Президент України Володимир Зеленський зазначив, що готовий залишити свою посаду заради миру в Україні або вступу країни до НАТО, глава держави під час форуму «Україна. Рік 2025».

Ви зараз Зе неадекватом назвали?
Argesha• 03 марта в 07:14
Ответ дляLove_Love_Love_
Клас
Шикарний варіант
Шикарних варіантів не буде.
Жахливий і найжахливіший.
Love_Love_Love_• 03 марта в 07:14
Ответ дляlilu1990

Ви зараз Зе неадекватом назвали?
Ну зазначив, що не так?
Ви збираєтесь в НАТО?
lilu1990• 03 марта в 07:14
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну зазначив, що не так?
Ви збираєтесь в НАТО?
Так він збирається. Це в конституції досі записано
всем надо• 03 марта в 07:16
Ответ дляlilu1990

Ви зараз Зе неадекватом назвали?
Ну и в чем дело? В НАТО Украину не берут. Не хотят воевать за Украину члены НАТО. А там все партнеры.
lilu1990• 03 марта в 07:16
Ответ длявсем надо
Так а як це до зеленського донести?
Love_Love_Love_• 03 марта в 07:16
Ответ дляlilu1990
Він написав Конституцію?
lilu1990• 03 марта в 07:17
Ответ дляLove_Love_Love_
Він написав Конституцію?
Конституція у вас це типу меню де ви можете вибрати із запропонованих опцій?
VeraS.• 03 марта в 07:17
Ответ дляlilu1990
Та як же не говорить, якщо зеленський про те нато і єс постійно триндить
Зеленский сказал, что уйдет с поста президента, только когда Украина будет в НАТО.
Это о психическом здоровье тех, кто у власти.
Argesha• 03 марта в 07:17
Ответ дляlilu1990
Це в одноосібному порядку не вирішується)
Потрібен такий нюанс, як згода іншої сторони
*пошепки*
Love_Love_Love_• 03 марта в 07:17
Ответ дляlilu1990
Так а як це до зеленського донести?
Якщо ви це до нього донесете що це змінить? Він перестане йти в напрямку НАТО і пприпинеться війна?
Love_Love_Love_• 03 марта в 07:18
Ответ дляlilu1990
То у вас ,бо до чого ви вище написали що він збирається бо це в Конституції написано?
lilu1990• 03 марта в 07:18
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну це мені якась ідея фікс, спасатєльне брєвно і признання того що без когось ззовні ми не можемо зберегти незалежність
Love_Love_Love_• 03 марта в 07:23
Ответ дляlilu1990
Дивіться.
До Зеленського звісно є питань дуже багато. Але головне на сьогодні таке: нас усіх цікавить припинення вогню, кінець війни. Зупинити це може агресор, на прийнятних для нас умовах чи не на прийнятних. Він не хоче закінчувати війну, він не озвучив жодних умов. Лише догадки і слова третьої сторони, прощупування : де можна більше відгризти. Все.
Ніхто не може домовитися про закінчення війни. При чому тут НАТО? З ними давно все ясно
Flower Girl23• 03 марта в 07:23
Ответ дляlilu1990
Чого Зе уперся з тим нато? Навіть Польщу ніхто не захистить по 5 статті і не буде за неї ж рвати. Ну це вже якийсь маразм. Де би найти когось, шоб самим не розвиватись і не реформуватись.
Он говорит только то, что от него требуют кураторы - глобалисты, сторонники войны... На данном этапе это Британия и Франция... Илы Вы думаете, что он сам что-то решает?
Love_Love_Love_• 03 марта в 07:24
Ответ дляFlower Girl23
А що вже США в нього не куратори? У вас вже змінили методички?
lilu1990• 03 марта в 07:26
Ответ дляLove_Love_Love_
Дивіться.
Дивіться: у нас лишилось не так багато ресурсу для протистояння кацапам, воювати ніхто не хоче. Приблизно до осені. І ми маємо працювати з тим шо є, а не носитись з нашими почуттями і розумінням справедливості. Бо буде біда
Ирина-bbd0• 03 марта в 07:26
Ответ дляLove_Love_Love_
Угу)))
Гёрл сначала выбрала зеленского.была счастлива.думала што путин куратор зеленского))))а теперь в шоке от кураторов-глобалистов))))
Love_Love_Love_• 03 марта в 07:27
Ответ дляlilu1990
Ви знову одне і теж пишете. Ну не повинні, ну не лишилось🤷‍♀️параша не хоче закінчити війну. Що нам робити?
VeraS.• 03 марта в 07:27
Ответ дляLove_Love_Love_
Дивіться.
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 03 марта в 07:27
Ответ дляИрина-bbd0
Угу)))

Між тим ще були куратори америкоси, цікаво як відбулась ротація кураторів?
Love_Love_Love_• 03 марта в 07:29
Ответ дляVeraS.
Удалено администрацией...
То у вас по сральнік. ру конвульсії показали?
Бо я ні на снн ні на інших каналах цього не побачила
lilu1990• 03 марта в 07:29
Ответ дляLove_Love_Love_
Не сперечатись з трампом. Це перше
Flower Girl23• 03 марта в 07:30
Ответ дляLove_Love_Love_
Причём методички? У США сейчас политика на остановку конфликта, вполне разумное решение, как по мне... Те кто топит за продолжение войны, не понимает, что дальше - только полноценная третья мировая, которая закончится ядеркой, и нашей планеты не будет...((( Вы хотите именно такой сценарий?
Ирина-bbd0• 03 марта в 07:31
Ответ дляLove_Love_Love_

’Все басни о советском союзе.всё дерьмо о нём это методички мериканцев ’(прямая цитата гёрл из темы про совок))))
Там вапще всё сложно)))
Там адиннарот.путинмаладес и прочее))))
Love_Love_Love_• 03 марта в 07:31
Ответ дляFlower Girl23
Саме це слово в слово рашики пропихують.
Добре, поговоримо про це.
Але ви не відповіли, чому раніше були США кураторами а тепер Франція і Німеччина?
Love_Love_Love_• 03 марта в 07:32
Ответ дляИрина-bbd0
Там вапще всё сложно)))
Там адиннарот.путинмаладес и прочее))))
Ахаха, ясно, я її вперше бачу, але відразу все стало ясно