3 мин. 30 сек. !!!
Мы не хотим извинений.
класс123-7dcf• 03 марта в 06:52
Люди очнитесь, никаких гарантий и то, что нас возьмут в Нато, ЕС не будет. Нас никуда не возьмут. Ни сейчас, ни после ещё 10 лет войны, если от Украины, что-то останется.
Ответ длякласс123-7dcf
Так вопрос не в нато или ЕС. Вопрос как закончить войну если одна сторона заканчивать ее не собирается и прекращать огонь не обещает
Ответ дляlilu1990
Це не вопрос
Для зупинки наступальних дій росіян просто треба більше людей в зсу. Проблема не в трампові
Да. Это как раз эти люди. Патриоты. Они очень будут сражаться хорошо. Те которые в США с плакатами в поддержку Украины стоят и те которые в Нью Йорке танцевали с флагами Украины под украинские песни перед встречей в Белом Доме. Патриоты очень нужны на фронте.
Love_Love_Love_• 03 марта в 07:03
Ответ длякласс123-7dcf
Ніхто не говорить про ЄС і НАТО.
Суть така що нам точно не потрбна ця війна, продовжувати нам її немає ні ресурсів ні бажання і взагалі, але одні вирішили нас нагнути в цьому тупіку, інші ще використати поки можуть і в тому ще звинуватили нас і ще ми маємо вибачатися, ну не піз….ц?
Love_Love_Love_• 03 марта в 07:04
Ответ дляSombra
Вот іменно
Ответ дляLove_Love_Love_
Ніхто не говорить про ЄС і НАТО.
Та як же не говорить, якщо зеленський про те нато і єс постійно триндить
Мелания-25• 03 марта в 07:06
Ответ дляlilu1990
Бо ви дивитесь то всьо не в оригіналі, а в перекладі наших пропагандистів і не розумієте самої суті і позиції сша
Согласна. Если смотреть другие источники новостей (оригинал), то это совсем другая картина.
В нашей ситуации, любые ситуации с Америкой это хоть что-то, с гарантией или без, это уже поживем-увидим. Без США - это однозначно еще хуже положение в Украине(( Поэтому надо не выпендриваться, как бы тяжело это ни было((
Сейчас не время бороться за справедливость!
Love_Love_Love_• 03 марта в 07:06
Ответ дляlilu1990
Він багатл про що триндить, мова заоаз за наш з вами діалог, по моєму ні ви, нія ні хтось іншийтут поки не збирається ні в ЄС ні в НАТО
Ответ длякласс123-7dcf
Та їм пофік)
Хоч 500 разів скажи у лоба.
Як психічно хвора бабка-жебрачка: ’Бред Пітт... Бред Пітт.... Одружися зі мною! ’
І все одне буде чекати І вірити. Лікарі безсилі.
Хоч 500 разів скажи у лоба.
Ответ дляМелания-25
Трамп в принципі цинічний барига - нашо до нього йти з тими своїми почуттями принижуватись.
Love_Love_Love_• 03 марта в 07:08
Ответ дляSombra
Просто перестать стрелять? А в какой точке огонь остановится?
Під Шегинями
Ирина-bbd0• 03 марта в 07:09
Ответ дляlilu1990
Треба було подивитись інтервю Рубіо. Зеля бігає хаотично задаючи питання і требуючи, ніби на ньому шкура горить.
Сам з тими копалинами до сша вчепився, тепер йому шось не нравиця. Рубіо чітко сказав: шо ви нас звинувачуєте ніби ми продалась росії, ми ведемо перемовини, ми ще не розібрались, дайте нам час, ми хочемо почути обі сторони без упередження і звинувачень, хочемо самі оцінити хто шо хоче і шо може отримати
А у зеленського срачка - от ви продались росії і всьо
Лилу серьёзно?
Вы разбираетесь и всё по полочкам раскладываете в десятках своих тем ежедневно.а рубио с мериканцами до сих пор не разобрались ?))))))
Love_Love_Love_• 03 марта в 07:09
Ответ дляArgesha
Не буде супротиву - вогонь припинеться.
Якщо жертва згвалтування припинить опиратись, а розслабиться і отримає задоволення то це ж буде не згвалтування. Логічно
Ответ дляИрина-bbd0
Лилу серьёзно?
Най зеленський згадає як він на початках свого правління сам не розібрався
Після 5 років ато і анексії крима. Уявляєте? Не розібрався
Love_Love_Love_• 03 марта в 07:10
Ответ дляlilu1990
Наш президент збирається. Як до нього достукатися шо то без сенсу?
Вам очолити опозицію, в подальшому стати Президентом
Love_Love_Love_• 03 марта в 07:11
Ответ дляArgesha
В тій, де вони вважатимуть за потрібне.
Клас
Шикарний варіант
Love_Love_Love_• 03 марта в 07:12
Ответ дляlilu1990
Ну або він використовує те нато як привід залишитись при владі
Тепер ви до НАТО вчіпились.
Ніхто з адекватних людей не збирається туди і на це не розраховує. Чого ви оперуєте надуманими фактами?