бювет_в_обед• 04 марта в 15:39
Постільна білизна
Хочу замовити в інтернеті постільний комплект, з цього сайту
В описі пише : У складі плетіння ідеальна формула співвідношення бавовни 88% і поліестеру 12%, яка запобігає деформації тканини, а також білизна не линяє та не кошлатиться.
Постільна білизна Бязь Gold є комфортною, м´якою та довговічною. Ця гіпоалергенна тканина підходить для всіх типів шкіри та не вимагає особливого догляду.
Чи дійсно хороший комплект? Чи варто тут купувати? Можливо хтось знає
Сегодня я не я• 04 марта в 15:41
Ответ дляtarveldy
Бязь голд це поганий вибір
Почему? Беру детям, отлично.
Пешеходик• 04 марта в 15:42
Дрянь эта бязь голд. И реально там половина синтетики, кошлатится, парит.
бювет_в_обед
• 04 марта в 15:43
Ответ дляПешеходик
А що краще тоді обрати?
бювет_в_обед
• 04 марта в 15:44
Ответ дляtarveldy
Бязь голд це поганий вибір
Чому? Що коаще тоді обрати?
Пушкининиана• 04 марта в 15:47
Постельное бельё должно быть из хлопка 100%. Всё остальное- гуано.
Пушкининиана• 04 марта в 15:47
Ответ длябювет_в_обед
Чому? Що коаще тоді обрати?
Сатин. Из 100% хлопка.
Пешеходик• 04 марта в 15:48
Ответ длябювет_в_обед
А що краще тоді обрати?
Молдавские ткани неплохие, тиротекс, натуральные, если подешевле. В синсей 100% хлопок хорошее белье, на кнопках, только смотрите состав, там разное. Икея тоже, если хлопок, юск. Эти хоть не врут по составу.
язззззь!!!• 04 марта в 15:50
Ответ длябювет_в_обед
А що краще тоді обрати?
Я визнаю лише 100 %бавовну. Все інше сміття. Це я маю на увазі, найекономніший варіант. Звичайно, льон та шовк 100%-ві ще краще
Маурита• 04 марта в 15:50
Ответ дляПушкининиана
Сплю на гавняном 100% шёлке, хлопка ни грамма, и ничего, не жалуюсь.
Мальчун-задирун• 04 марта в 15:54
Ответ длябювет_в_обед
Чому? Що коаще тоді обрати?
Я ось такі комплекти купую. Катишків майже не буває
Мені подобається що є розмір сімейний, з двома підковдрами. Єдиний недолік розмір наволочок, перешиваю на розмір 50*70
Мальчун-задирун• 04 марта в 15:55
Ответ дляПешеходик
В Сінсей якісь дивні розміри
Мания-Величия• 04 марта в 15:55
чтобы постельное не закатывалось и прочее, это должен быть 100% хлопок высокой плотности (сатин, египетский и т.д.)
вообще не стоит речь о каких-то катышках
все что с синтетикой -гов...но
Сегодня я не я• 04 марта в 16:07
Ответ дляtarveldy
Там де 100% бавовна, це може бути бязь, бязь люкс, сатин, страйп сатин, сатин люкс, жакард, перкаль
Голд це маркетингова назва аби пристойно звучало . Реально 30/70 пе/бавовна, його беруть люди
Блин, тех бязей куча оказывается))) у меня 100% хлопок было написано.
Пушкининиана• 04 марта в 16:09
Ответ дляМаурита
Молодец.
Сраная синтетика. Будете чесаться, потом говно ще пойдет катышками. Один плюс что не мнется.
Для постели должен быть 100% хлопок. Огонь - если можете потянуть египетский, нет, любой хороший хлопок, пофиг на название, главное 100%.
А вот эти все смесовые фигня и выкинутые деньги.