Вообще не факт• 05 марта 2025

хочу в Париж

через месяц мне 45, хочу в это время быть в Париже, а все отговаривают, муж вообще категорически против(
скажите, это правда глупо?
ТаЕщеОптимистка• 05 марта 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Честно, то я была больше шокирована украинскими ценами.
Во Франции живу 3 года (опережая колкости: работаем, 2 года на полном самообеспечении, без единого пособия и льгот)
А з метро там важко розібратися? Я мови не знаю ні франц, ні англ. ну про англ якесь поняття маю і періодами вчу, але на практиці виявляється що я нуль)))
З Гугл транслейтом
Як міряти?• 05 марта 2025
Ответ дляВообще не факт
ну типа там нечего делать, много народа, грязно, разочарование
Вот это реальная чепуха
Но если вы не имеете ни денег, ни времени на такую поездку - то глупо просто мечтать. Нужно хотелку поставить в задачи и заработать себе на свой Париж. А муж пусть занимается чем интересно
ЯяяКакаджамбо• 05 марта 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А я підніматися на вежу не мрію.. тільки подивитися ввечері як вона світить
Хочеться в Оперу, і панорамні види є в трц прикольному безкоштовно
👀
Vita_Nikolaeva• 05 марта 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Дівчата, поговоріть зі мною.
Скільки грошей треба?
На ютубі дивлюся обзори, то так в дорогі кондитерсткі ходять, макаронс по 2.5 євро, круасани по 6.
Сніданки в Каретте від 15є, а ще ж кава І тд
І то сніданки які мене довго не протримають, два млинчики
Відкрийте Google maps у м.Париж - і подивіться який асортимент, які ціни (готелі, ресторани, кавʼярні і тд)

Якщо захочете зекономити - у будь-якому супермаркеті є гарні салати, сендвічі, кулінарія, булочки, напої!! Голодною не будете!! Це ж Франція
Гопница-Советчица• 05 марта 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Дівчата, поговоріть зі мною.
Скільки грошей треба?
Самое дешёвое жилье : 100евро на 2х. Это возле Оперы или на приличном Монмартре возле кафе из Амели. Стоит того. Метро 2.5, вроде. Продукты в сетевых супермаркетах, как в Украине. Самый дешёвый обед в сети недорогих популярных ресторанчиков 7-15 евро. Перелет у нас был 40евро туда/назад.
ТаЕщеОптимистка• 05 марта 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
👀
Неймовірно 🤩
ТаЕщеОптимистка• 05 марта 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva

Дякую ❤️
ТаЕщеОптимистка• 05 марта 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Дякую ❤️
Гопница-Советчица• 05 марта 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Скільки потрібно грошей на поїздку на 3 дні?
350 на одного с головой хватит.
Шопингмонстр• 05 марта 2025
А які причини вагатися? Хочеться - їдьте , Париж - прекрасний, особливо навесні
ЯяяКакаджамбо• 05 марта 2025
Ответ дляОбнемашечка
Моя в 8 лет тоже из всех красот Италии , Чехии , видела только макдональс на дороге и радовалась ему , остальное было неинтересно
Сейчас 17 и в мае едем в тур и Диснейленд там тоже будет, ждёт уже
Моя старшая была в 21 год.
Это ее комментарий о впечатлениях от Диснейленда:

’Маленька дівчинка всередині мене стрибає до самої стелі від щастя. Як виявилося, у мрії немає строку придатності’

Младшая, 15 лет, не хочет туда 🤷‍♀️
Гопница-Советчица• 05 марта 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Дівчата, а Париж і Венецію якщо порівнювати що вам краще?
Если жить в центре и там и там, то Венеция) Встречать рассвет на пустынном Сан Марко и пить апероль ночью, свесив ноги возле канала круче, чем есть круасаны возле башни или фоткаться с картиной в музее Орсе из ’Мистера Бина’)
ЯяяКакаджамбо• 05 марта 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
З Гугл транслейтом
Переводчик на телефоне
Метро главное сразу правильно идти на нужную сторону. Мы спрашивали прохожих пару раз
ЯяяКакаджамбо• 05 марта 2025
Ответ дляГопница-Советчица
А можно варианты?
Особенно возле Оперы интересует.
На конец марта не видела таких цен
Гопница-Советчица• 05 марта 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Дівчата, я поселитися не в Парижі а на околицях. В передмісті і на метро приіхати день у Париж - це варіант чи зовсім ні?
Вариант, конечно.
Шопингмонстр• 05 марта 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
З Гугл транслейтом
Дуже легко , все доступно розписано
Гопница-Советчица• 05 марта 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva

А ещё есть прекрасный to good to go. 3-4-5 евро и ты не голоден)
Виниловая пластинка• 05 марта 2025
Мені сьогодні нагадали про подорож в Париж, давно то було, фотки прислали. Їдьте звичайно, життя одне. Я вже хочу кудись південніше, Мілан, Рим.. ще не була там..
ЯниЯ• 05 марта 2025
вы чтооооо!!!! я бы не раздумывая поехала бы сейчас туда ! я была в париже 1 раз, этотбыла моя мечта всей жизни. это просто супеер город очень вайбовый очень красивый . желаю и вам там побывать
Аленький носочек• 05 марта 2025
Ответ дляВообще не факт
Ми тиждень тому повернулися. Були 4 дні і 2 дні на дорогу. Все дуже сподобалося. Тому їдьте, не пошкодуєте
Гопница-Советчица• 05 марта 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А можно варианты?
Особенно возле Оперы интересует.
На конец марта не видела таких цен
ЯяяКакаджамбо• 05 марта 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
На Милан достаточно 2 дня: собор +спа и на следующий день погулять в районе Навильо и немного кастелов захватить.
На Тайну Вечерю билеты продаются за 2-3 месяца и улетают мгновенно.
А больше там делать нечего
А, собор частично реставрируют, поэтому и внутри и снаружи много лесов :(
Аленький носочек• 05 марта 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Дайте, пліз якісь, лайфхаки.
Топ місць які треба побачити на вашу думку, де жити, скільки грошей. Метро, без мови..
Топ місць в інтернеті описані. Обираєте, що вам до смаку і вперед. Мова - в телефоні з перекладачем плюс англійська розмовна. Метро - варто перший раз проїхатися все стає зрозумілим
Аленький носочек• 05 марта 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Дівчата, поговоріть зі мною.
Скільки грошей треба?
Мавронси всюди більше 2 євро за штуку . В Каретте дорого, є дешевші місця. Варто брати апартаменти з можливістю приготувати або мати принаймні холодильник для продуктів. Круасани у пекарнях ( вони на кожному кроці) - по 2 евро з копійками. Море смачних сирів , морепродуктів . Ми снідали в апартаментах ( яйця, мʼясна нарізка, сирна нарізка, овочі, фрукти , кава , щось до кави ). На вечерю купували морепродукти : типу гребінці смажили . Багато де можна купити готову їжу ( смажене курча 4 євро). Купа ресторанів азіатської кухні , де страви 3-10 євро. В обід їли в ресторанах . Середня вартість страви :15-20 євро. Варто вивчити меню . До 15-16 години часто пропонують страву дня : це , як правило основна страва+салат+десерт і кава ( чи щось з цього на вибір) за 20-30 євро. Тобто за вартістю однієї страви ви отримуєте комплексний обід .
ЯяяКакаджамбо• 05 марта 2025
Ответ дляГопница-Советчица
фото
Вы видимо какой-то вип-клиент
У меня ценник в два раза выше
Через какое приложение вы бронируете?
Аленький носочек• 05 марта 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Знайшла 4 ночі за 550-650 євро. За ніч 160 євро не здається так дорого, с от поснідати, пообідати, повечеряти і вийде дорожче..
Ми тут були. Метро під будинком. Також під будинком овочі/фрукти, свіжі морепродукти, аптека, пекарні, сири, ресторанчики різні . Локація зручна дуже з погляду на доізд до центру . В аеропорт і з аеропорту ми замовляли трансфер . Район відносно спокійний .
Аленький носочек• 05 марта 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Фото
Гопница-Советчица• 05 марта 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Вы видимо какой-то вип-клиент
У меня ценник в два раза выше
Через какое приложение вы бронируете?
Это год назад. На 2х. Буккинг.
ТаЕщеОптимистка• 05 марта 2025
Ответ дляАленький носочек
Вау! Дякую за поради❤️
Стрибну в гречку• 05 марта 2025
Я була в Парижі в 2021му, 5 днів. Ейфелеву вежу треба дивитись здалеку, зблизька вона ніяка і криси під нею, правда то були єдині криси, що я бачила в Парижі. Дійснейленд привів мене і доньку в захват, каталися на всьому зранку і до 20ї, поки не виключили ті атракціони. Вечірнє шоу з фейерверками неймовірне. Від самого міста з одного боку очікувала більшого, з іншого- отримала більше, ніж чекала. Там точно є, що подивитись. Якщо хочеться, треба їхати.