Не будь КакСвета• 07 марта 2025
Страна Европы, в которую вы никогда не поедете.
Девочки, если ли у вас такая страна ЕВРОПЫ! В которую вы никогда не поедете, которая вас отталкивает?
Именно ЕВРОПЫ!
Если да, то какая это страна и почему?
Я, например, не люблю Германию. Абсолютно никогда не хотела туда поехать. Не нравится язык немецкий ( неприятен на слух), их культура, менталитет тоже не нравятся. Архитектура неинтересная и в целом не мое все…отторжение от неё всегда было
А у вас какая и почему?
Именно ЕВРОПЫ!
Если да, то какая это страна и почему?
А у вас какая и почему?
ХаДиДиШь• 07 марта 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Около 80 тысяч украинских беженцев вполне нормально живут в Швейцарии. И не жалуются)
Одна справа - бути біженкою. Інша - приїхати як турист
ХаДиДиШь• 07 марта 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
У меня знакомая там на социале сидит и домой не рвётся
Я не про соціал, а про туризм
Чавонадо• 07 марта 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Швейцарія. Мені здається, що треба продавати почку, щоб хоча б на день подивитись її
Чому? Автобусні тури ж доступні. Були, принаймні.
Мадам Тю-лю-лю• 07 марта 2025
Германия. Ни язык, ни страна мне не нравится. Не понимаю, когда фотографируются на фоне жуткого Кельнского собора, меня этот собор отталкивает, ужасающий и страшный. И я четко помню истории моего деда, как мой прадед воевал с немцами. А сейчас мы стелимся перед ними. Когнитивный диссонанс.
Khmelnichanka• 07 марта 2025
Як турист поїхала би скрізь, куди б мала змогу. А жити… не знаю, напевно, Угорщину не розглядала би. Хоча…»ніколи не кажи ніколи»…
Непозбувна Бентега• 07 марта 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Я не про соціал, а про туризм
Сейчас много лоукостов,только из Украины тяжко добираться.
КокошинЭль• 07 марта 2025
Ісландія - через розломи і їх вулкани
Великобрітанія і Ірландія - через те що острови, якщо щось трапиться, то і не вибратись.
Кіпр - аналогічно попередньому.
Швейцарія - дорого, не потягну.
Франція, Німеччина - нестабільно, не хочу бачити велику кількість агресивних до білих жінок чоловіків.
Румунія - негативне відношення через їх відношення до України.
Польща - негативне відношення, що хочуть нам вказувати, хто для нас Бандера.
Кіпр - аналогічно попередньому.
Швейцарія - дорого, не потягну.
Вишнёвая Леди• 07 марта 2025
Германия для путешествия ☺️❤️
А жить не хотела бы там.
По вашему вопросу - куда не поехала бы вообще - это в Венгрию.
А жить не хотела бы там.
Вишнёвая Леди• 07 марта 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
когда башляют денежку, культура и литература с архитектурой отходят на второй план
Это вы о своем о больном? Вопрос же был вцелом и не про жить даже.
Калинові вуста• 07 марта 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Я б хотіла поїхати в женеву і лугано))
А от в німецькомовні кантони - категорично ні
Знову таки та мова страшна
Так треба дивитися навкруги , є цікава архітектора та краєвиди. А про мову зайдіть в транспорт наприклад частіше інші мови . Такого намішано
Вишнёвая Леди• 07 марта 2025
Ответ дляЧавонадо
Очень удобно сутками в автобусе 🤦♀️
Вишнёвая Леди• 07 марта 2025
Ответ дляМаксХмара
Обіймаю. Така красивенна країна - і така мерзенна мова, ніби слимаків тошнить галькою.
Обожнюю французьку мову.
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
А як стелимося?) дозволяємо давати нас гроші і зброю?) ну давайте не будемо бо дєди ваєвалі
Не будь КакСвета
• 07 марта 2025
Ответ дляКокошинЭль
Ісландія - через розломи і їх вулкани
Кіпр - аналогічно попередньому.
Швейцарія - дорого, не потягну.
Кіпр - аналогічно попередньому.
Швейцарія - дорого, не потягну.
А яр румуни відносяться до України?
Дикая Роза• 07 марта 2025
Ответ дляМаксХмара
О, я думала я одна з такою думкою про французьку мову)
Чавонадо• 07 марта 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
Очень удобно сутками в автобусе 🤦♀️
Ну наші ж з Києва в Анталію спокійно їздять). Хто захоче все зможе.
(є прекрасні євро-поїзди)
Живчик-счастливчик• 07 марта 2025
Ответ дляAnnaOst
Так щоб я там не була а мені не подобалося вже, то немає таких. З тих що була, о Франція. Але заради справедливості я там була лише в Парижі і ще одному місті. Тому скоріше можна говорити про те, що мені не сподобався Париж. Мабуть єдине місто в Європі куди не хочеться їхати вдруге
первый раз встречаю человека, которому не понравился Париж
Живчик-счастливчик• 07 марта 2025
Ответ дляМаксХмара
вы шо.... самый красивый язык в мире
Вишнёвая Леди• 07 марта 2025
Ответ дляЧавонадо
(є прекрасні євро-поїзди)
Ніхто не казав, що не можна доїхати. Можна. Але це не порівняти з лоукостами по Європі.
Мадам Тю-лю-лю• 07 марта 2025
Ответ дляAnnaOst
Спорить с Вами не хочу и не буду. Хорошего дня!
Кишмишная Мая• 07 марта 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
та ладно - многие говорят перероцененное место, грязь и подобное
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Тут в темі є ще одна така людина) і в реальному житті таких знаю. Але я там була всього один раз, тому цілком припускаю що то просто збіг обставин, вплив якихось моїх суб´єктивних факторів. Чоловіку моєму Барселона не сподобалася, наприклад. От французьке місто Сан Ліс мені сподобалося дуже, прямо сон на яву і казка. А Париж ні
Бамбарбия! Кергуду.• 07 марта 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Франкомовні, від французської рвотний рефлекс.
О, не тільки я така, виходить :)) терпіти не можу звук французької.
Я не тону• 07 марта 2025
аналогічно, Германія, Польша - все сіре, униле, бюрократія і нічого цікавого. албанія, греція, чорногорія - лише на відпочинок, на 1 тиждень, далі - робити нічого. Франція - біженці, високі ціни, мова.
Англія, Ірландія - сірість і униніє.
Краще жити в Києві - гарно, все є, хочеш працюй,хочеш роби бізнес, все рідне, ну любов))
Англія, Ірландія - сірість і униніє.
миссДавеча• 07 марта 2025
Возможно Сербия, знакомая была пару лет назад там туристом, говорила много рос флагов и говорят они о Рашке много(
миссДавеча• 07 марта 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Подобной готической архитектуры есть черная церковь в Брашове (Румыния), церковь святой Алжбеты в Кошице (Словакия), это которые первые пошли на ум.
И легенда об Альжбете мне нравится.