У Кривому Розі виникла гостра потреба у компонентах крові.
"Чергова важка ніч 1107-го дня протистояння нашої країни повномасштабному вторгненню російських злочинців… Просимо вас не залишатись осторонь та допомогти врятувати постраждалих від нічної атаки", - йдеться у повідомленні КП "ДО станція переливання крові" СП у Кривому Розі.
Всіх охочих запрошують завітати до структурного підрозділу станції переливання та стати донорами крові. Також нагадують про процес підготовки до кроводачі та перелік протипоказів.
Рекомендації для успішної здачі крові:
1. Поснідайте зранку, можна їсти: Кашу, макаронні вироби на воді, відварну курку, рибу, ковбасу. Випийте чай з булочкою чи каву (каву для тих, у кого низький тиск).
2. Що не рекомендують їсти перед донацією:
Склад раціону, вживання алкоголю чи ліків можуть уплинути на певні показники крові, тому радимо відмовитися від нижченаведеного списку продуктів або препаратів:
молочні продукти та яйця – за добу до донації;
горіхи, фініки та банани – 24 год;
соління – 24 год;
ковбасні вироби – 36 год;
копчена, гостра, пряна та смажена їжа – 48 год;
буряк – 48 год;
чипси, сухарики, халва, насіння, снеки, солодкі магазинні напої, кетчуп, майонез, інші магазинні соуси та маринади – 48 год;
алкоголь, енергетичні напої – 48 год;
чорниця – 72 год;
лікарські засоби – 24-72 год, щодо винятків краще порадитися з лікарем.
Куріння – ворог здоров´я не тільки донора, а й пацієнта, який отримує таку кров. Утриматися від паління слід мінімум за дві години до донації та дві години після.
3. Якщо були пологи - рекомендується бути донором не раніше ніж за рік після пологів.
4. Для жінок: Після менструального циклу можна здавати на 6 день після закінчення.
Рекомендації для успішної здачі крові:
горіхи, фініки та банани – 24 год;
соління – 24 год;
ковбасні вироби – 36 год;
буряк – 48 год;
алкоголь, енергетичні напої – 48 год;
чорниця – 72 год;
КП ’ДО станція переливання крові’ СП у м. Кривий Ріг
1 дн. ·
Друзі, чергова важка ніч 1107-го дня протистояння нашої країни повномасштабному вторгненню російських злочинців…
Просимо вас не залишатись осторонь та допомогти врятувати постраждалих від нічної атаки. Запрошуємо всіх охочих завітати до нашого структурного підрозділу та стати донорами крові, оскільки потреба у компонентах крові гостра.
*Памʼятайте про процес підготовки до кроводачі та перелік протипоказів☝️
1 дн. ·
Will_Be...• 07 марта 2025
Поздно расчехлились! Вчера с самого утра просили об этом. Связано с прилетом в гостиницу - 4 погибших, больше 30в больницах. Много тяжелых.
КНП Харківської обласної ради «Обласний центр служби крові»
Потреба у крові:
Дата: 07.03.2025. За даними УЦТК.
0(І) Rh(+)
Запасів достатньо
0(І) Rh(-)
Терміново потрібні донори
А(ІІ) Rh(+)
Терміново потрібні донори
А(ІІ) Rh(-)
Терміново потрібні донори
В(ІІІ) Rh(+)
Потрібні донори
В(ІІІ) Rh(-)
Терміново потрібні донори
АВ(ІV) Rh(+)
Запасів достатньо
АВ(ІV) Rh(-)
Терміново потрібні донори
Потреба у крові:
Дата: 07.03.2025. За даними УЦТК.
0(І) Rh(+)
Запасів достатньо
0(І) Rh(-)
Терміново потрібні донори
А(ІІ) Rh(+)
Терміново потрібні донори
А(ІІ) Rh(-)
Терміново потрібні донори
В(ІІІ) Rh(+)
Потрібні донори
В(ІІІ) Rh(-)
Терміново потрібні донори
АВ(ІV) Rh(+)
Запасів достатньо
АВ(ІV) Rh(-)
Терміново потрібні донори
Інформація
Приймальня
+38 (057) 337-85-01
Реєстратура
+38 (057) 337-69-90
Call-центр — підтримкa донорів, запис на прийом — з 9:00 до 15:30
+38 (057) 341-48-78
Експедиція (цілодобово)
+38 (057) 337-33-96
Експедиція (цілодобово)
+38 (057) 337- 84- 95
Лабораторія
+38 (057) 336-03-99
Реєстратура
+380 95 570 4766
Facebook
@krovkh
Веб-сайт
bloodservice.org.ua
Приймальня
+38 (057) 337-85-01
Реєстратура
+38 (057) 337-69-90
+38 (057) 341-48-78
Експедиція (цілодобово)
+38 (057) 337-33-96
Експедиція (цілодобово)
+38 (057) 337- 84- 95
Лабораторія
+38 (057) 336-03-99
Реєстратура
+380 95 570 4766
@krovkh
Веб-сайт
bloodservice.org.ua
Khmelnichanka• 07 марта 2025
Ответ дляWill_Be...
уже 5 погибших ((((