Зупка_цем• Изменено 08 марта в 02:11
Sinsay удаляет негативные отзывы, будьте бдительны.
Я там часто заказываю товары для животных и дома. Написала без скандала, нервов, матюков и прочее, честный отзыв, не писала простыню, сухие факты. Мои отзывы были первый день опубликованы все, сейчас зашла посмотреть, уже нету некоторых, где говорилось про брак. Когда-то ко мне приехала стойка для обуви, там было очень много брака, я хотела с фото загрузить отзыв, так его даже не опубликовали вообще. Я думала это из-за фото много, больше фото не стала грузить. Так что имейте в виду что они чистят отзывы.

ReintTycha• 08 марта в 02:32
Я там купила зимові черевики. Десь за 1400. Через 2 тижні на обох лопнула підошва. Я до чека- а він майже білий....
Наука на майбутнє...Краще заплатити раз- і човгати три зими

Сундучок с каникулами• 08 марта в 02:37
Це стабільна практика, неможливо лишити реальний відгук ніде
На Гугл пробували?

Манка Я• 08 марта в 02:42
Ответ дляReintTycha
Чеки зараз - це біль... Не знаю, що там у Вашому сінсеї, але взуття не викликає довіри. Ми там купуємо лише якісь топи літні, бо вони натуральні, іноді зимові шарфи, рукавички. Кардигани колись були нормальні, ношу 3-й рік. І якісна зіпка попалася підліткова укорочена. Джинси - через те, що не тягнуться, прорвалися через пару тижнів, інші - полиняли, коли дитина впала у сніг. В інтернет-магазині ні разу не купували.

Звездолётчица• 08 марта в 02:47
за такую цену на качество не рассчитываю. но и беру по акции.правда трусы хипстеры хорошие там

ReintTycha• 08 марта в 02:50
Ответ дляМанка Я
Має бути додаток- і електронний чек. Визнаю
Як і в зарі, в сансейові- нормальні речі лише для діток.
Рукавички для дророслих- фігня, синтетика. За 400грн. Я за ці гроші куплю з натуральної овечої шерсті
Габіс наш. Взуття,за копійки . 5 років. Хоч би що лопнуло

Твоя космішна• 08 марта в 06:39
Ответ дляReintTycha
В зарі не тільки для дітей гарні речі можна знайти. В сінсей треба пошукати, бо виглядає все ще на тремпелях не дуже. В Зарі часто купую джинси, сукні, футболки, світшоти. І вони носяться чудово. Так, є речі у них які виглядають і носяться погано, але не так багато, як в сінсей. HM зараз дуже споганився, це жах якість. Нижня білизна, верхній одяг і тд. Націнка дуже велика в них, а якість зараз помітно знизилася в порівнянні з минулими роками.

Барабасиха• 08 марта в 07:10
В синсее покупаю трусы боксеры сыну и мужу и пижамы. Всё. Больше там покупать нечего

сою не люблю• 08 марта в 07:44
Якось не виходить там щось купувати, пару футболок для дома і ось в січні спортивні штани дитині на фізру. Після першого прання розлазитися почали по шву. Такого Г я ще не бачила.

Щаслива Я• 08 марта в 07:46
Не знаю...Я видела на днях негативные отзывы на их сайте. Но не простыни, правда, а четко по делу

Пьяная вишня• 08 марта в 07:54
Там и без отзывов понятно, что 90 процентов одежды до первой стирки

Вакцениро Вона• 08 марта в 22:30
Ответ дляReintTycha
в мене теж тріснула підошва на ботинках