Грамотний хвіст• 08 марта 2025

Свято 8 березня це радянська спадщина. Є 25 лютого - день української жінки

!
Пирожкиня• 08 марта 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Мабуть про те, що треба або повністю сказати гуд бай тій спадщині, або залишити її у спокої.
Так хто її чіпляє ?
Русьге і манкурти про неї постійно верещать .
sim_sims• 08 марта 2025
Ответ дляОновлена версія
Комуністичне. Але цікаво, що проти комуністичного 8 березня тут ніхто нічого не має, а проти комуністичного діда мороза всі надривались і кричали, що його нам не треба. Подвійні стандарти
дід мороз - то суто російське надбання. 8 березня - в принципі, міжнародне свято, і за права жінок боролися не виключно комуністи.
Я не фанат 8 березня, але може комусь ще потрібно поборотися.)
Ондатрова шуба• 08 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Перестать страдать по совку или выбросить всё современное и вернуться к ручной мясорубке и газете Правда в туалете.
Причём тут страдания по совку?Люди,жившие в те времена,не могут обрубить свою память или плеваться на свою прошлую жизнь.
Стрибну в гречку• 08 марта 2025
Ответ дляПирожкиня
Так хто її чіпляє ?
Чипляють ті, у кого в голові залишились принципи совка, але вони про то не здогадуються, бо тупі. Оте свято правильне, а оте неправильне, ту книжку читати, а цю не можна, той співак правильний, а інший ні. Далі самі.
Бабка-ежика• 08 марта 2025
Автор, вы не в тренде. Не в струе. За такое уже не платят😂. Хозяева сменились, а вы и не заметили
Prervana• 08 марта 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Ні, це тому, що не всі прийшли до ТЦ або квіткового магазину з рулеткою)
Будете кстати смеяться, но. Минус один ТЦ для нормального шоппинга😆
Посудомойка• 08 марта 2025
В Польше все празднуют, дарят цветы и сладости. И на Радянську страну не похожи.
Пожмаковна• 08 марта 2025
Ответ дляsim_sims
То їм ще є за що боротися, а нам -ні))
Якось у мене і зарплата не нижча, ніж у чоловіків на роботі, і свій чоловік на голову не сів, нема за що боротися.
Вітаю!)
Можливо тому, що цю змогу для вас вибороли інші жінки десятки років тому?
ЦібаФу• 08 марта 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
У нас Санта до дітей приходить
А Миколай? А чому двічі з розривом в 3 тижні, адже це один персонаж по суті? А якщо лише Санта, то чому ви нехтуєте нашими традиціями?
За ким я буду?• 08 марта 2025
Как вы достали своей тупостью. Ну сидите же в интернете, неужели не хватает мозгов загуглить?
Столічна штучка• 08 марта 2025
Ответ дляBombastic
Дівчата такий брєд
Ну фу
Працюю в міжнародній компанії
Філіпіни, шріланка, колумбія, Мексика і ще бальне країн сьогодні святкують
Ну мля чим ви собі мозок промиваєте …..
дивно в лютому святкувати.., ще зима.
Жінка=весна.. (свято відродження.)
Подвійне свято..
ЛюблюДевчонок• 08 марта 2025
Ні. Це міжнародне свято і воно 8 березня.
Мурзилка• 08 марта 2025
Ответ дляПирожкиня
А чому ви думаєте що авторка живе у бабці ній квартирі ?
Навіть якщо зараз не живе, невже відмовиться від радянської спадщини?
КокошинЭль• 08 марта 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
У нас Санта до дітей приходить
Трансгендер, надеюсь?
Мурзилка• 08 марта 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Це день боротьби за права жінок. До чого тут квіти і цукерки?)
Щоб веселіше було боротися
Моя улюблена страшко• 08 марта 2025
Ответ дляПирожкиня
Рос .духом засмерділо
не старайтесь, вже не платять за таке
Калинові вуста• 08 марта 2025
Закриті кордони теж радянсько-комуняцька спадщина. І що? Доречі, 8 березня не зовсім і радянське свято.
Редиска Я• 08 марта 2025
Не позорьтесь, не советский это праздник, а спизж****й у капиталистов коммунистами, как и многие другие, день трудящихся например. Почему бы вам попробовать жить без оглядки на ссср и рф. То что вы стремитесь во что бы то ни стало отличаться от них, хотя бы праздники праздновать в другие дни, отменять эти праздники, это тот же комплекс меньшовартости. 8 марта день борьбы за права женщин, существует во многих странах, но в основном нет выходного дня, сейчас и у нас его нет, тут можете спать спокойно. Подарки и цветы где то дарят, где-то нет, пусть вам не дарят, делов то. В моей семье мы задолго до массовой истерии, не праздновать праздники, которые были в ссср не заморачивались этими поздравлениями мужчин и женщин, только лишний головняк для нас. Но выходной хотелось бы чтобы вернули, можете его по другому обозвать, можете перенести, 25 февраля вполне устраивает, по работе удобнее, но хотелось бы чтобы вернули. Отсутсвие выходных на ход войны не влияет, а дяди капиталисты экономят на оплате праздничных дней.
Ирина-bbd0• 08 марта 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Я про те, що автора турбує радянська спадщина.Але вона повсюди.І якщо так рахувати,то треба все знести ,відмінити,і побудувати з нуля.
Я все сприймаю як історію,від якої нікуди не дітись.
Кацапы уже посносили цеелые города под таким лозунгом. Мало?
ok1904• 08 марта 2025
Ответ дляКалинові вуста
Починаючи з руху софражисток, які були далекі від соціалістичних ідей
Ирина-bbd0• 08 марта 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Главное не обрубить выборочно)))
АнтиТанкист• 08 марта 2025
Ответ дляОновлена версія
Я праздную и 8 марта, и Новый год у моих детей с дед морозом и Рождество 7 января) так что никаких двойных стандартов
Ирина-bbd0• 08 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
не старайтесь, вже не платять за таке
А Вам платили ? )))))
Зашла на 5минут• 08 марта 2025
Ответ дляPrervana
Респект Дріму і Гаріку особисто! Буду частіше його відвідувати, бо там безпечно.
Я-ваш шанс• 08 марта 2025
Отвратительнее не могли назвать жинки, кому нравится тот пусть и празднует. А мы как праздновали 8 марта, так и будем.
Ондатрова шуба• 08 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Главное не обрубить выборочно)))
Историю церкви знаете?Костры инквизиции и всё такое?
Пирожкиня• 08 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
не старайтесь, вже не платять за таке
А скільки вам платили ?
Все буде• 08 марта 2025
Що там, автор, нічого не подарували, так? ))))))))

Що помітила сьогодні - жінки, в яких хороший чоловік, який дарує квіти й подаруночки - сьогодні святкують й задоволені.
А ті, що ’вічно недовольне’ - рвуть дупи на рахунок ’це не свято/радянщина/свято повій/ ми за права!!!’. За які ви там права? Хто вам що забороняє робити?)))))))) Клоунеси)))
Дона Ко Ко• 08 марта 2025
Соболезную- никто не поздравил не в феврале ни сегодня?
празники не помню• 08 марта 2025
Ответ дляBombastic
Дівчата такий брєд
Ну фу
Працюю в міжнародній компанії
Ну мля чим ви собі мозок промиваєте …..
вот 100+++ позорище нашему директору