Несу пургу• 09 марта в 20:56
Хлопець постійно багато пише, але нікуди не запрошує
Вправте мені мозок або порадьте щось. Переписуємось активно майже місяць. Пише він щодня, багато, що я йому подобаюсь, навіть будував трохи планів на майбутнє. Але... Все тільки в переписці, на побачення не кличе. Один раз зустрілися і то після мого натяку. Ось знову пройшли вихідні і від нього ніякої пропозиції зустрітись. Але він продовжує писати...
Несу пургу
• 09 марта в 20:58
Ответ дляТримбулька
Это у него просто способ убить время. Вопрос в том, зачем вам это?
Сподобався. Сподівалась, що буде якесь продовження в реалі. Але вже нерви здають.
Тримбулька• 09 марта в 20:59
Ответ дляНесу пургу
И сколько эта эпопея длится?
Несу пургу
• 09 марта в 20:59
Ответ дляТримбулька
И сколько эта эпопея длится?
Місяць. Я написала в тексті
Леді Душка• 09 марта в 21:00
Ответ дляНесу пургу
Якщо ви місяць так активно переписуєтеся, можна вже ротом, думаю, запитати, що за хрінь) І від відповіді відштовхуватися
Забула що?• 09 марта в 21:01
Ответ дляНесу пургу
Ні)
Один в один был такой. Это бесполезная трата времени.
Веселуха Муха• 09 марта в 21:01
Ответ дляНесу пургу
а ви йому не дуже. Отримали вичерпну відповідь на своє питання, чи все ще є сумніви? Питайте не стісняйтеся
Маю декілька думок• 09 марта в 21:03
Ответ дляЗабула що?
Его не Руслан зовут?
Она может и не знает как его зовут.
Несу пургу
• 09 марта в 21:03
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Может не привык самостоятельно проявлять инициативу.
Вдруге проявляти ініціативу - якось не дуже. Наче я нав´язуюсь.
Маю декілька думок• 09 марта в 21:04
Ответ дляНесу пургу
А что, больше никто не пишет?
Этому же явно не до вас.
Несу пургу
• 09 марта в 21:04
Ответ дляМаю декілька думок
Она может и не знает как его зовут.
Знаю, ми у всіх соцмережах підписані один на одного
Несу пургу
• 09 марта в 21:05
Ответ дляМаю декілька думок
А что, больше никто не пишет?
Этому же явно не до вас.
Багато писали. Але цей сподобався і зайняв увесь мій час. Реально багато писав. І продовжує писати.
Фісташкова кава• 09 марта в 21:05
Ответ дляНесу пургу
Тоді, напишіть, що буде вільна година завтра, можемо зустрітися. Можливо, він працює багато , немає часу. Можливо соромиться запросити, щоб ви, не відмовили. Подивитесь, на його реакцію, що відповість на вашу пропозицію
Маю декілька думок• 09 марта в 21:07
Ответ дляНесу пургу
Ну так писать можно и лежа с женой в кровати, и гуляя с коляской.
Спішу - перекидаюсь• 09 марта в 21:07
Ответ дляНесу пургу
Согласна с Вами.
Несу пургу
• 09 марта в 21:07
Ответ дляМerida
Вправить вам мозг на счёт чего? Вы вы слушаете чувака о вашем будущем, раз встретившись?
Ах, обмануть меня не трудно! Я сам обманываться рад!
Это про вас
Походу(
Просто ілюзія...
Автопортрет нурофена• 09 марта в 21:07
Ответ дляНесу пургу
Какие свидания? ТЦК не дремлет.
Люблю Украину• 09 марта в 21:14
Ответ дляНесу пургу
Жуть. Вам нечем заняться, что вы рады пустому балаболу?
Зачем вы сливаете на него свое время?
Веселуха Муха• 09 марта в 21:15
Ответ длямистерЛяпсус
у него девушка или жена есть :/
не обов ´язково. Може просто дрочер дотер. Знала таких. Йому досить попереписуваться, потім на порнуху подрочить і спатки.нащо щось іще там напрягатись, кудись іти?
мистерЛяпсус• 09 марта в 21:16
Ответ дляВеселуха Муха
і я така сама, лінива
Несу пургу
• 09 марта в 21:16
Ответ дляМerida
Ну так, если вы это понимаете, не тратьте на него время. Ищите следующего.
Але блін, таку гарну ілюзію мені створив. Наче ми з ним такі близькі і розуміємо так один один одного... Там і довіра, і близькість, і любов назавжди... І все вже в побуті сплановано.