Несу пургу• 09 марта в 20:56
Хлопець постійно багато пише, але нікуди не запрошує
Вправте мені мозок або порадьте щось. Переписуємось активно майже місяць. Пише він щодня, багато, що я йому подобаюсь, навіть будував трохи планів на майбутнє. Але... Все тільки в переписці, на побачення не кличе. Один раз зустрілися і то після мого натяку. Ось знову пройшли вихідні і від нього ніякої пропозиції зустрітись. Але він продовжує писати...
Радість моя• 09 марта в 23:42
Ответ дляНесу пургу
Жесть)
Мій в переписці більш адекватний, просто дуже романтичний і фантазійний. І схоже, лише фантазер, бо далі нічого не відбувається....
Ну так вы ему вставляйте фразы, чтоб перевести на факты и посмотрите, сдуется или нет. Тот мужик, что я описывала, как-то неожиданно позвал меня на свидание, прям в день переписки. Я думаю блин ну это же событие века, уже на всю квартиру кричала от радости. И тут думаю что-то тут не так. Пишу-у тебя неожиданно появилось желание поужинать, как-то непривычно) а он отвечает-я пришел домой с работы, а холодильник потек и все продукты испортились. Придется идти ужинать. А иначе так и будете в розовых очках