Значит надо• 13 марта 2025
А шо саме жахливе роблять ваші підлітки?
Як ви взагалі справляєтесь з ними
Жерица ночи• 14 марта 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
На мое день рождения выпил полбутылки шампанского , вырвал и лежал в отключке(
( Нас не было час , поехали в супермаркет за продуктами)Ему 12, брат старший спортсмен не пьет не курит.В семье нашей тоже пьем по праздникам.Потом, нашла уже две електронки за год.Каждый раз наказывали.
И последний его поступок ( не ходил на тренировку 2 недели) Хотя из дому выходил с рюкзаком вовремя ((( Хоть где то высказалась, никто из окружения не знает, он с виду ухоженный послушный парень.
о про не ходив на тренування така сама ситуація. Чи їм це якесь задоволення приносить? Ось сьогодні о 8 встав, пішов на ранкове тренування, повернувся, в очі мені став розповідати - що був, що робили і все таке. Але я запитала в тренера і його не було, ще й признався не одразу. Тобто вештався десь о 8 ранку 2 години
При цьому доволі успішний спортсмен, якби трохи напружувався, взагалі б міг зірочкою стати.
І це вже не перший випадок, я навіть з психологом спілкувалася стосовно цього.
У всьому іншому в нас дуже близькі відносини - розповідає мене багато, може пораду запитати, тобто все норм, але ця брехня мене доводить до сказу.
Розбещена цяточка• 14 марта 2025
Ответ дляЖерица ночи
У нас прогули аргументує, що там важко, і вирішив відпочити)Але лінь це його головна проблема, не знаю як з нею боротися...
Жена брата Админа• 15 марта 2025
Ответ дляБутерброд и я
Мой сын жестил по полной. Резал себя, лазил по заброшкам, сидел на крышах, курил и выносил нам мозг просто по любому поводу. Все не так, все не то, его чудом не выгнали из лицея и фактически нарисовали оценки 4-5, реально было ниже. Сейчас он сам не может ответить почему так, говорит: меня накрывало и я творил. Два года были ужасные, когда у меня уже реально дёргался глаз в прямом смысле. Повзрослел, стал почти адекватный, иногда ещё включается что-то из подросткового периода, но уже хоть общаться можно нормально.
У моего сейчас один в один, еще маты через слово.
Что делали? Как помогали ему? Или просто не трогали?
Жерица ночи• 15 марта 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
ну звичайно, що важко, дома сидіти простіше
ми говоримо ним, пояснюємо, але знов за рибу гроші, дійшло до того, що стала сама водити на тренування, бо скоро серйозні змагання. При цьому кидати свій спорт він не хоче, йому подобається, але, мабуть, трохи забагато навантаження.
Бараболька• 19 марта 2025
Ответ дляАльдебаран
І головне, що продають же таке дітям і совісті нема аби гроші. Багато бачу з одноразками дітей, не думаю, що їм дорослі це купляють завжди
Є 18-літні діти, які за +20грн зверху купляють дітям, а саме страшне, що це в основному хлопці і алко, і цигарки купують і дають. Боюсь, що якийсь такий моргінал(вибачаюсь), може купити алко та щось підсипати та зґвалтувати. Бо судячи з досвіду свого(мені 22 роки), то дорослі хлопці водяться з малими, бо у однолітків вважаються лохами, а щоб виправити буллінг і зробитись крутим можуть, що хочеш зробити. Памʼятаю, як дівчину 17 років накидали наркотою(вона думала, що то просто алко), та чувак її гвалтував в ригаках і оце все знімав на камеру.