Дівка в намисті• 13 марта 2025
Поддерживаете ли вы соц выплаты людям которые этого не требуют?
В плане оформляют малообеспеченные, мать одиночку хоть они в гражданском браке с мужем, впо - хоть они и не впо .
Почему здесь так агрессивно к этому относятся?
Все равно чужие налоги пойдут кому то в карман . Обычным людям или вышестоящим.
Любой хочет полмостить под себя побольше денег.
В тюрьме питаются на налоги обычных людей.
Вышестоящие покупают дома, машины... И так понятно что любой живёт не честно, и любыми способами делает для себя жизнь лучше.
Моська-слон• 13 марта 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А толку от того, что он есть, если он не помогает никак и у них с мамой нет отношений, кроме проживания на одной территории? В чем ее хитрость? Как она может его заставить? Про шару смешно, там полторы тысячи сейчас платят, сильно разбогатеть можно?)
це проблеми мами, а не держави. Нехай в суд подає на аліменти, чого суспільство має платити, а не батько
Бабо-лебідка• 13 марта 2025
Ответ дляAntiprom
Як ви визначили що вони найбільші платники? Ви визначали по сумах податків які вони сплачують, чиипо реальній податковій ставці (тут вас чекає розчарування, вони далеко не найбільші платники податків) напр, до війни реальна податкова ставка у тих же заправок була меньше 2% в тей же час вчитель платить зі свого доходу більше 20% і кожен раз купуючи товари ще 20%.. тому найбільшими платниками податків є ми
Я 10 років працювала на великому заводі. 50% від прибутку не хочете? А ще окремо за кожного працівника. Плюс працівник ще сам платить податок, як і ви. Не пишіть дурниці, податківиця ви наша.
Моська-слон• 13 марта 2025
Допомога має бути персональної і строго перевірятися (чи справді ВПО, чи справді малозабезпеченість, чи справді потребує субсидій)...І направляти гроші на соціальні блага, якими зможуть користуватися всі члени суспільства (школи, садочки, лікарні, муніципальниц транспорт, зони відпочинку безкоштовні в містах), а не найхитріші і найбільш ліниві.
Душка-свекрушка)))• 13 марта 2025
Ответ дляМоська-слон
Каким образом она подаст в суд? За чей счёт? Та понятно, что у нашей ’державы’ проблемы только свои.
Это и есть реальная мать одиночка, именно таким и надо платить помощь. Но у сожалению, наше общество скорее женщину заклюет, чем признает свою беспомощность по отношению к власть имущим.
Моська-слон• 13 марта 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
ні, мама одиначка це коли фізично батька нема, а це просто жінка з нестійкими соціальними зв´язками, відповідальність за які хоче навісити на платників податків. Мені її діти не потрібні від слова геть. Або всім дітям допомога, або нікому.
Мороженная курица• 13 марта 2025
Ответ дляМоська-слон
а фіктивних впо? А фіктивних мам-одиначок? Тоді всіх залишити без виплат, щоб неповадно було.
По факту, не всі інваліди отримують пенсію чи допомогу (пенсію - у кого достатньо стажу, соц.допомогу - якщо дохід геть малий), аспірантів під час війни взагалі на контракт набирали, тобто навпаки, ВНЗ з них гроші брали, бо бюджетних місць там як кіт наплакав (і до війни була черга, щоб вчитися на бюджеті в аспірантурі)
Фіктивний аспірант отримує 8000 і держава ще витрачає кошти на його навчання. А ще в аспірантурі міг би навчатися реальний аспірант, який би займався наукою. Через 5 років буде ’ой, у нас немає кому викладати у ВНЗ’
а шо ж таке? Де ж ті тисячі аспірантів?Фіктивний впо отримує скільки там 2000 чи 3000. До того ж не всі впо отримують виплати, дуже невелика частина впо їх отримує. І вони не нанесуть державі такої шкоди.
Мороженная курица• 13 марта 2025
Ответ дляМоська-слон
Ні, тільки аспіранти-бюджетники мають відстрочку. В цьому і проблема.
Моська-слон• 13 марта 2025
Ответ дляМороженная курица
та ніякі фіктивні не отримують...там по 3-5 місць бюджетних на ВНЗ, я сама втупала і вчилася в аспірантурі, заспокойтеся...А масово вступали на КОНТРАКТ по 50-70 тис. на рік вартість. Тоді і студенти фіктивні, хто не йде по спеціальності працювати.
Моська-слон• 13 марта 2025
Ответ дляМороженная курица
це тільки з травня 2024 і тільки нововступивші. Хто раніше встиг - відстрочка до кінця навчання є.
Natal_ka91• 13 марта 2025
Мене більше бісить, що на одного полоненого виділяється 10к в місяць. Більше чим пенсія пенсіонеру, чи допомога мамі в декреті. І звісно, з чиїх податків?
Душка-свекрушка)))• 13 марта 2025
Ответ дляМоська-слон
Мама одиночка эта та, которая воспитывает ребенка одна. С чего вы взяли, что у нее со связями не так или с ответственностью? Было бы не так, то сделала бы аборт, а не сама тянула ребенка.
Вы бы словами не разбрасывались, а то карма догонит)
Так всем детям, если мамы их одни воспитывают и положена эта помощь, что не так?
Моська-слон• 13 марта 2025
Ответ дляМороженная курица
в ВНЗ ще стробуй всунутися працювати, там куми-свати-брати...мала радість працювати викладачем кілька років в одному державному вузі, там гадюшник не приведи Господи.
Моська-слон• 13 марта 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
так де ж вона тягне сама, якщо і допомогу,і пільги...Сама - це працює утримує дитину без пільг. ну одна дитина куди не йшло, згодна, може жінка завести для себе, віддушину. А якщо 3, 5 дітей у мами-одиначки,і ні у одного батько не вписаний...
Чим дитина матері, що не вписала батька в свідотсов для держави більш цінна, ніж та, яка має батька в документах. Давайте тоді по прізвищах платити: на голосну починається - платимо допомогу, на приголосну - ні
Мороженная курица• 13 марта 2025
Ответ дляМоська-слон
Але ж 90% нововступививших це не справжні аспіранти.
Душка-свекрушка)))• 13 марта 2025
Ответ дляМоська-слон
В смысле где? А кто содержит ее и ребенка? Думаете на выплату 860+1500+ они живут? Не работает полноценно, а кто будет с ребенком, пока она на работе? И да, оформить мать одиночку не так просто, там нужна оплата налогов перед этим, если вы не в курсе.
Про 3-5 детей я и не писала.
Я вам не тычу, а пишу как есть, но вы и тут ничего не поняли...
Про 3-5 детей я и не писала.
Душка-свекрушка)))• 13 марта 2025
Ответ дляМоська-слон
При чем тут не вписала? Если по факту отцу ребенок не нужен и он не захотел его, то как ей вписать?
Моська-слон• 13 марта 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Про 3-5 детей я и не писала.
Тоді всім дітям треба платити по ті 2300 грн, ну а що. Також треба десь дітей дівати, і також жити десь треба. А за жорстоке звуження норм до вичерного переліку варіантів,к оли жінка може бути мамою-одиначкою,в се решта - стягуйте аліменти з батька. Тоді може і допомога буде не іт позорні 2000 грн,а хоч мінімальна ЗП до певного віку дитини
Ответ дляБабо-лебідка
Ну 10 років на великому підприємстві це серйозне досягнення)) куди ж там іншим до вас.. розкажите нам що таке ефективна ставка оподаткування, як вона рахується а не оце ваше ’50% від прибутку не хочете’.. аж плакати захотілось такі сумлінні стали платники податків- підприємства
Моська-слон• 13 марта 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
так і вписати, по факту. Встановити батьківство через суд і вимагати аліменти, як в цивілізованому світі, дитина - це відповідальність батьків в першу чергу. Не предохранявся тато - нехай платить за дитину.
все по ГОСТу!• 13 марта 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Зато немцы наверное поддерживают соц выплаты и съем жилья для взрослых трудоспособных украинцев у себя в стране! Ага!🔥
Мне как-то все равно на немцев это из налоги и их дело
Кудлата хмаринка• 13 марта 2025
Ответ для2410diana2410
Я например считаю несправедливым, что впо, которые еще 2014 года, потеряли жилье, съехали на съем в другой город, работали 10 лет на трех работах, во всем себе отказывали, чтобы скопить денег на новое жилье, пока жители всей Украины колесили благодаря безвизу по всей Европе, вкусно ели и красиво одевались. Взяли кредиты, влезли в долги, но купили себе хоть какое-то новое жилье, и потеряли те несчастные копеечные выплаты. Из-за наших придурошных политиков и конченной рашки потеряли 10 лет нормальной жизни
Я вважаю несправедливим, що у пенсіонера забирають ВПО, бо має пенсію більшу за 9400. А саме 9500. Орендуй, діду, і ні в чому собі не відмовляй, все для тебе. Це просто знущання держави над старими.
все по ГОСТу!• 13 марта 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Знаю красавицу, которая давно живёт в Киеве, но оформляла выплаты в 2014 году, как переселенцев потому, что у нее прописка в Луганской области, и ребенка без очереди всунула в садик
И что? Вероятно у нее нет недвижимости в Киеве, чем это отличается от других ВПО?
Душка-свекрушка)))• 13 марта 2025
Ответ дляМоська-слон
Ну 860 и так всем платят, если вы не в курсе. Так всем, кто является матерью одиночкой и платил налоги и платят это 1500, о чем ваш вопрос? Или каким всем детям?
Бабо-лебідка• 13 марта 2025
Ответ дляAntiprom
Так, досягнення. Бо без працівників виробничого сектору бюджетники не отримають зп. Це елементарна база. Ви знаєте теорію. А на практиці підприємства в будь-якому випадку сплачують мільйони грн податків щомісяця.
Душка-свекрушка)))• 13 марта 2025
Ответ дляМоська-слон
По какому факту вписать? Как это сделать?
Я вас выше спрашивала, за чей счёт будет идти установление отцовства?
Пригощаю кашею• 13 марта 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
У многих нет недвижимости вообще нигде. Это не даёт права получать выплаты по ВПО.
ВПО - Временно!! перемещённая
все по ГОСТу!• 13 марта 2025
Ответ дляМоська-слон
у дитини є біологічний батько. Одне діло, коли вмер, пропав безвісти, або дитина від згвалтування з´явилася, а так типу не росписані, це не мама-одиначка, а любителька шари
Эту тему долго раскручивать можно
От нас логика модно аборт сделать или же тоже подавать на алименты (то есть выбор есть)
Если умер от болезни то плохо выбрала и так далее
А вообще это довольно странная система оплаты помощи на детей.
все по ГОСТу!• 13 марта 2025
Ответ дляПригощаю кашею
ВПО - Временно!! перемещённая
Так а разница в чем?
По такой логике надо или не платить никому, или платить и вашей знакомой, у которой прописка там, куда она не можешь вернуться.
Какая разница кто и когда переехал?
Пригощаю кашею• 13 марта 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Так а разница в чем?
Какая разница кто и когда переехал?
Если человек до войны приехал, работал и жил в Киеве на постоянной основе и не планировал возвращаться по месту прописки, то какой он ВПО?