С учетом результатов выборов в штатах, сокращения помощи запада, дефицита ресурсов и личного состава, успешного отступления наших войск из Курской области, вероятное развитие событий - показан пунктиром на карте.
Сумы и Харьков они не обойдут стороной
Ответ дляNatal_ka91
Ви уявляєте яка то треба армія чмобіків?
Тим менше чим менше озброєння і українців, готових воювати залишається.
А у нас ресурсу вже немає
demicandum• 14 марта 2025
Ответ дляМоpгана
Так само може бути і неправдою, то навіщо нагнітати і залякувати. Прогнози нічого не варті, тим більше від цього експерДа.
Так а зачем прогнозы и прочее, если можно просто использовать собственный мозг
Ответ дляelenze66
фото
Про те і мова.
Це ж очевидно, що вони не зупиняться і перевага на їхньому боці
Natal_ka91• 14 марта 2025
Ответ для_ЯгодаМалина_
В случае отсутсвия перемирия будет как в песне про Люду.....(((
Вже наче є новини що х*йло відмовилося
Natal_ka91• 14 марта 2025
Ответ дляЛеска
❗️В Україну прямують бомби великої дальності GLSDB від США (!): удари ними можуть відбутися вже найближчими днями, — Reuters.
Підписатися на Times of Ukraine
Це ще від Байдена допомога. Хз чи Трамп щось потім виділить
Sova splushka• 14 марта 2025
Ответ дляAnnaOst
І він не дозволяє вам написати звідки ви принесли цю карту і текст?)
А вона нам зараз покаже на карті, звідки взяла цей текст.
Спойлер: напрямок східний.
Автор, от написали б Ви, що кава в Криму не за горами; про вічливе тцк, яке не може відбитися від доброльців; про травневі шашлики - Вам б закордонні патріотки одразу сердечків би наставили.
А Ви про незручне - про ресурси та людей яких нема, про втрати. От як тему підтримати нашим диванним амазонкам?
ЄвгеніяЕвгения• 14 марта 2025
Ответ дляFashion_besties
Еще посоветуйте мне сбежать в фантазьки где мы выйдем на границы 2014 и незламни, потужни, стийки и всякая прочая мутотень придуманная для дураков
А пунктирна лінія біля Одеси, то що таке?
Ответ дляlus_so
Цей ’прогноз’ чомусь вважає ресурси кацапів нескінченними. Тож цінність цього прогнозу не більша за цінність туалетного паперу. Це називається лякалка-агітка, а не прогноз.
Удалено администрацией...
Ответ дляЄвгеніяЕвгения
Вони хочуть лишити Україну без узбережжя.
Natal_ka91• 14 марта 2025
Ответ дляFashion_besties
А у нас ресурсу вже немає
Просто не зрозуміло, що ви хочете цим донести. Те що пздц може настати в будь-який момент, це і так зрозуміло. Хто хотів, і ближче до лінії фронту, вже давно виїхав
Natal_ka91• 14 марта 2025
Ответ дляFashion_besties
Я думаю, вони хочуть всю Україну, контроль над нею, а не просто вихід на узбережжя
Ответ дляNatal_ka91
Цей пост про міру пі**єца. Він уже є, але насувається ще більший.
Перемир’я потрібно було вже давно.
SARA Abramovнa• 14 марта 2025
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Арестович, ты ли, чё ли ))
Colombina.• 14 марта 2025
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Colombina.• 14 марта 2025
Ответ дляSARA Abramovнa
Люди боятся неизвестности
Удалено администрацией...
ЄвгеніяЕвгения• 14 марта 2025
Ответ дляFashion_besties
То типу орієнтлвна лінія розділення? Так тоді за логікою приєднання придністров´я, нащо прям в Одесі спинятися, що за кармічні зупинки