С учетом результатов выборов в штатах, сокращения помощи запада, дефицита ресурсов и личного состава, успешного отступления наших войск из Курской области, вероятное развитие событий - показан пунктиром на карте.
Сумы и Харьков они не обойдут стороной
frumoasa17• 14 марта в 09:35
Ответ дляЄвгеніяЕвгения
А пунктирна лінія біля Одеси, то що таке?
Це коли вони в 2022 році дійшли до Вознесенська і їх звідти погнали. В Одеській області орків не було, хоча ризик був.
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
Кого разграбіть? Ми відкрили коридори для біженців. Більше того розселили бажаючих. Волонтери возили туди продовольство та ліки, бо на територію росії їх рос армія не випускала.
А ви все мрієте щоб ми розсунули ноги і насолоджувалися мовчки як нас гвалтують?
Natal_ka91• 14 марта в 09:37
Ответ дляNata292984
Мы сейчас в Сумах только на перемирие надеемся, потому что понимаем, что если оно не произойдет, то дальше у нас будет ЖО...(((( Но вчера конечно дибила путинская фраза, что типа мы зашли на территорию рашки и натворили делов, кто за это ответит??? совсем уже крыша у деда поехала...Вершина цинизма
Я не здивуюся, якщо це чм* ще й репарацій захоче
Кудесница полесья• 14 марта в 09:38
Ответ дляFilomena
Удалено администрацией...
ЄвгеніяЕвгения• 14 марта в 09:42
Ответ дляfrumoasa17
та ні, за Вознесенськ припустимо так, але він і синім відмічений, і розшифровка до синього кольору дана, а от ті штрихи хз що символізують, і в публічних джерелах таких мап з рандомними позначками немає
frumoasa17• 14 марта в 09:45
Ответ дляЄвгеніяЕвгения
Ви про штрихи червоного кольору?
prozerpina123• 14 марта в 09:46
Автор, у вас с головой все в порядке? На вашей картинке захваченные рашистами территории в 2022 году, а не прогноз на будущее
Татьяна-57fb• 14 марта в 09:47
так выйдите в бой и собой закройте амбразуру, а не чертите новые географические карты вперед не теряйте время
Ответ дляFilomena
Я не розумію чому не закінчується війна. Значна частина присутніх в цій темі завжди писали що причина в Зеленському, що він не хоче миру. І от він вже погодився на перемирʼя, а зʼявляються нові карти. Поясніть будь ласка ті, хто 3 роки писав, що росія хоче перемовин, що трапилося? Чому знову нові карти? Чому війна не зупиняється?
Зеленский так хочет мира и согласился на перемирие на условиях, что нам никто не мешает идти в НАТО. Вы называете это согласился?
Perfect look• 14 марта в 09:51
Ответ дляviter33
Так це плануючі бомби, не ракети
Пока не будет лететь каждый день по мацкве, ничего не изменится. Им плевать на другие регионы
Ответ дляsnejs
Мова велась не про НАТО, а про право обирати бути чи не бути в будь-яких міжнародних організаціях самостійно. А щодо НАТО, ви чудово знаєте, що бажання Зеленського нічого не означають. І путін це знає, і Трамп. І умова путіна відкотити НАТО до кордонів 1997 року.
Ответ дляFilomena
и в нато в том числе. Война началась из за нато в том числе, а Зе опять продолжает за нато топить. Естественно что на это никто не согласится и он это прекрасно знает
Ответ дляFilomena
Ви серйозно? Якщо вирішує Зеленський то чому ми досі не в НАТО? Все ж так просто.
он конечно не решает. Но если нас там видеть не хотят, зачем постоянно тулить это нато? он знает что война началась и из за этого тоже и все равно в условиях указывает на это нато. Зачем? он же прекрасно знает что пу на это не согласится. Так зачем?
frumoasa17• 14 марта в 10:05
Ответ дляЄвгеніяЕвгения
так
Схоже на те, що автор теми сама їх намалювала. Пошук по картинці не знайшов відповідності, крім тієї ж карти, але без цих червоних штрихів і не обрізану.
Ответ дляNata292984
А то що до військовополонених будуть ставитися як до терористів?
Ми їх вояк кормимо, лікуємо, а вони?