Шалена невинність• 15 марта 2025

Часто и редко болеющие дети. Какие причины?

Интересует вопрос этот. Это генетика или иммунитет зависящий от питания и правильного лечения?
Я из часто болеющих. Ангины. Превмонии 2 года подряд летом лечили в больнице месяц. Муж не особо болел. Его старший ребенок от 1 брака часто болел и много лечили. Наши очень редко. Притом что средний аллергик.
С чем это связано, кто знает?
сладкий_ноябрь• 15 марта 2025
Ответ дляШалена невинність
В нас вся родина промиває і каплі не потрібні в 99.999 випадків. До промивання чоловік полотно сидів на каплях.
Промивання не впливають на розмір судин в носі при хворобі.
Можу брикнути• 15 марта 2025
А вважаю, що генетика. Мій син був рідкохворіючою дитиною в садочку і в школі. Я його загартовувала з дитинства. Ми з чоловіком рідко хворіли в дитинстві і харчування було так собі, як у багатьох у 90-х роках
Зубная фея• 15 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В Європі промивання на першому місці, при потребі каплі застосовувати.
Ви ж пишете, що не потрібно робити взагалі нічого.
Где вы прочли мои рекомендации?!!
Мания-Величия• 15 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Авттр, це одвічне питання. Часто мене вводить в десонанс.
Єдиної формули немає.
Чим більше батьки озабочуються загартувать, харчування, лікування правильне, тим більше спостерігаю зворотній ефект. Діти хворіють постійно.
А в пофігістів, які при 37 температурі нурофен всунули і нафтізіном ніс запали і без пропусків садочку і школи, діти боліють рідко і 2 дні.

Маю цікавий приклад. Прекрасна сім´я в селі, на хуторі на отшибі. Город і все своє на еко препаратах, ніякої хімії. Кози, кури, свині свої. Все домашнє. Вкінці ділянки став, де всі купаються все літо.
Дитина весь день на аулиці босий і брудний качається в грязюці, спить на копиці сіна, немите все їсть з дерева, з кущів. Ніяких солодощів. Тільки все своє домашнє і корисне, це принципова позиція мами. Здавалось би така дитина має бути найздоровіша. А нє. Варто тільки поїхати їм в місто в магазин, розважальний центр чи повести в садок, так 3 дні і дитина хвора. Така ситуація вже 3 роки. Одразу боліють і батьки, всі довго вичухуються, валяються в ліжках, вигріваються на печі. Пробують самі калина, малина, бузина, липа лікуватись, але все одно часто антибіотиками закінчується для всіх.
Так що нема правильної формули і від мтарань батьків мало залежить
,так все логічно, організм загартовується і контактами з вірусами в тому числі
Щастя-здоровля• 15 марта 2025
Ответ дляЕдимнаморе
То краще померти?
Зачем,сейчас море натуральных антибиотиков,которые не будут убивать имунную систему
Щастя-здоровля• 15 марта 2025
Ответ дляШалена невинність
Ну. У моей бабушки 2 детей из 4 умерли. Или пневмония умри а то ж флору жалко. Сахаромицеты с первого дня и ноль проблем с флорой
Лакто и бифидо бактерии а пневмония,это вирусы,грибы и бактерии,которые прекрасно лечатся без всяких больниц
автор Шалена невинність • 15 марта 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Что лечится? Плеврит? Пневмония без антибиотиков? Интересно. Все бактерии прекрасно лечатся сами по себе? Вы экспериментировали на себе и своих детях? Бронхит, плеврит, пневмония, ангина, отит сложный?
Щастя-здоровля• 15 марта 2025
Ответ дляШалена невинність
Я же вам написала что лечится все а со временем таких проблем не возникает от слова совсем,я знаю причину этих заболеваний и лечим причину а не убираем симптомы и если что-то подцепили то лечение занимает два дня,для вас это удивительно но это все работает на ура
ПадаюВреверансах• 15 марта 2025
Ответ дляМания-Величия
А чому ж інші діти хворіють 1-2рази на рік?!
В мене є знайоиа, яка тртмала дитину як в теплиці. Він і на вулиці майже не бував, в квартирі жара несносна, не дозволіла навіть вікно ніде відкрить. В садок перебежками, вкутані тільки очі видно. Все смажене, хімозне.
Хворів до школи 3 рази, з 2 років дитина в садочку. Температуру 37 вже збиває і антибіоттк одразу.
І дитина напрочуд здорова.
Воеа каже секрет в тому, що грудьми годувала до 3 років
автор Шалена невинність • 15 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
І дитина напрочуд здорова.
Вопреки)
ДаЗдраПерма• 17 марта 2025
Ответ дляШалена невинність
От чего зависит какой иммунитет
Навіть від того, ’вбили’ його вакцинацією чи ні. Також від способу життя, генетики, наявності ГВ для малюків і так далі.
Мао_Мяо• 01 апреля 2025
у меня редко болеющий ребенок, когда он со мной. когда он едет к бабушке-дуре, которая включает отопление на полную катушку, не проветривает и не гуляет с ним, даже вокруг частного дома, он всегда-всегда превращается в часто болеющего: сопли, обструктивный бронхит и т.д.
автор Шалена невинність • 01 апреля 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
У меня редко болеющие вакцинированные дети.
Сонячний зайчик• 01 апреля 2025
в мене двоє синів, поки ми жили на південному сході України, не хворіли взагалі, ні в садочку, ні в школі, реальний максимум - раз на рік. Переїхали до Києва, це капець - і я, і діти, і чоловік всі по колу. Придбала гарні вітаміни, добре харчуємося, займаємося спортом, а хоч що роби - постійно хворі.