14 березня 2014 року на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили 500 бійців Самооборони Майдану. Вони сформували перший добровольчий батальйон для захисту України від російської гібридної агресії на Сході.
17 березня – День мобілізаційного працівника
До 2016 року відзначався у вересні. 17 березня 2014 року провели першу мобілізацію через російсько-українську війну.
Mrs.Ochmonek• 15 марта в 14:47
Ответ дляbegovelik
25 січня. Коли народився головний, 4-разовий ухилянт України
А можна хоча б дати цих 4-х *ухилянь*?
Ответ дляMrs.Ochmonek
А можна хоча б дати цих 4-х *ухилянь*?
Це не секретна інформація:
Кандидат у Президенти шоумен Володимир Зеленський тричі проігнорував повістки, надіслані йому під час мобілізації 2014 -2015 років.
Про це повідомляє Міністерство оборони України у відповідь на запит народних депутатів Бригинця, Мамчура, Чорновол та Бондаря.