Наездница• 15 марта 2025

Буду піднімати оренду квартирантам. Ви вже підняли своїм?

?
Цибулька зла• 15 марта 2025
Ответ дляНаездница
Гуртожиток 5500-14 метрів.Ну,це потолок,одна із вищих цін в місті без ремонту(бабушатник)і от 2 кім хрущ ,бабушатник,але район не поганий,10000,хочу хоча б на 500гр підняти їм.НЕ КИЇВ
Якщо НЕ Київ, а якийсь Ніжин, то НІ
Якщо Київ, то попит буде
Миззери• 15 марта 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
А за сколько сдаете и сколько комнат ?
Просто цены такие разные, похожие квартиры в одном доме сдают с разницей в 5 тыс
1к на Борщаговке за 5,5
И 2 к на Печерске за 15
Думаю дешево , я с ценами уже вообще не ориентируюсь честно говоря
Цибулька зла• 15 марта 2025
Ответ дляНаездница
У нас ціни на нерухомість космічні взагалі
Це Львів?
Розбещена цяточка• 16 марта 2025
Ответ дляМиззери
1к на Борщаговке за 5,5
И 2 к на Печерске за 15
5,5 это слишком дешево, даже для Борщаговки.
А за 15 на Печерске это смотря какой дом, если хрущ, то норм 15, а если новый ЖК, то мало конечно. Лучше Лун откройте и вбейте вашу улицу и дом, плюс дома рядом и сравните цены с вашими, думаю у вас слишком низкие цены
Yu Yu• 16 марта 2025
Ответ дляБавовна
Вибачте, але здача квартири це бізнес, а не благодійність. Завжди є люди, яким те чи інше дорого
А потом такие ... квакают,
когда люди возвращаются на оккупированные территории. Или в ЕС уезжают (если деньги есть хоть немного)
Yu Yu• 16 марта 2025
Ответ дляМальовнича даль
Удалено администрацией...
Мальовнича даль• 16 марта 2025
Ответ дляYu Yu
Удалено администрацией...
Вы больная такое писать? И я переселенцем вообще не трогала в данной ситуации?
Мальовнича даль• 16 марта 2025
Ответ дляYu Yu
А потом такие ... квакают,
Вообще не кваквю, каждый решает сам
Мальовнича даль• 16 марта 2025
Ответ длязабиякина
За что боролись, на то напоролись. Они даже не подозревают, что українською по -другому будет
Причем тут язык вообще. Многие говорят на суржике
Яйцеголовая• 16 марта 2025
Ответ дляТепличная
Аксіома не потребує доказів. Якщо Ви натякаєте, що податок збільшить оплату за квартиру, то зараз оплату підвищують, а де там податок?
Ціни мають природу зростання бо це ринок і це аксіома. Витрати бувають різні - податок, ремонт квартири після орендарів, заміна побутової техніки тощо. А офіційні магазини сплачують податки в будь-якому разі завжди.
Так я і пропонувала вивчити, а не довести. Ціни зростуть. На розмір податку. Всього лиш.
Yu Yu• 16 марта 2025
Ответ дляМальовнича даль
Так они ж тоже, цитирую: ’плодяться, якщо немає власної квартири’. Думать надо, что пишете
Мальовнича даль• 16 марта 2025
Ответ дляYu Yu
То сообщение не касалось лжец из ок. Тер
Только обычных, живущих в своем городе
Пишна молодиця• 16 марта 2025
Ответ дляНаездница
Мы прекрасные хазяева и без агенств.Если зачуханая общага 5500,то я что 2 ком за 10,а то и 11 не сдам без агенств?
Ви зі Сміли хочете двушку здати по -київським цінам? Офігеть. Туди ж прилітало разів 5.
Поміркована думка• 17 марта 2025
Ответ дляТам-тарарам
Я не планую. Здаю трикімнатну в центральній частині Украіни.

Вже рік живе переселенка зі сходу, лише вдвох із сином-підлітком, за квартиру оплачує іі колишній чоловік, принаймні вона так розказувала. Працює продавцем із з/п біля 8 тисяч. Взимку знизила вартість на 3 місяці на період опалювального сезону, тобто замість 11 тисяч оплачувала 9. Комуналка взимку біля 4-5 тисяч.

Зараз хочу покращити житлові умови, диван великий кутовий поставити у велику кімнату, телевізор в третю кімнату поставила. Тюль та штори передаю ій, щоб повішала та затишніше стало, хоча там висять, але буде ще краще.

Рука не піднімається піднімати вартість....
Здаю в центральній частині України двушку з ремонтом, гарними меблями, пралка, два телевізора, 7000 + 2000 комуналка взимку, літо 1500. В цьому році піднімати не планую, переселенці.
Соседушка• 17 марта 2025
Ответ дляШвендяю містами
Ви вперше знімаєте? Щорічне підняття - це нормальна практика
знімала до того 4 роки один рпз підняли на 500 грн
Швендяю містами• 17 марта 2025
Ответ дляСоседушка
То вам неймовірно пощастило. Зараз зазвичай щорічно на 1000 піднімають, якщо мова про низький і середній сегмент. Ще добре, що перегляд ціни раз на рік, бо буває (поки рідко) і раз на півроку.
Тоска в носках• 18 марта 2025
Ответ дляТепличная
Нам подняла хозяйка в 2023 году в сентябре прям перед началом отопительного сезона и сразу на +3 тысячи только за аренду, мы снимаем у нее с июля 2022 года, а летом 2024 я осталась без работы, сейчас работает только один муж, у нас ребенок - школьник 4-ый класс, если поднимет еще, я не знаю что делать, мы больше не потянем.
Ищите работу? Если киев то много объявлений продавец на 15+ тис
Тоска в носках• 18 марта 2025
Ответ дляВ курсі діла
Нет таких цен в Киеве, я уже пол года монитора)
А сколько большая двушка на левом 15 мин пешком метро позняки сейчас?
12? 14?
В курсі діла• 18 марта 2025
Ответ дляТоска в носках
12? 14?
17-18, не меньше
_Злата Ibra_• 09 апреля 2025
Ответ дляНа границе
тіряти
о май гггаддд
Знаю, что скоро тебя потеряю