Наездница• 15 марта 2025
Буду піднімати оренду квартирантам. Ви вже підняли своїм?
?
Пишна молодиця• 15 марта 2025
Ответ дляБавовна
Я шукала січень, одна херня,вибачте.
на Лісовому багато нормальних квартир біля 12-14 тис двушки
Творю чудеса• 15 марта 2025
а фейспалмы и лайки вниз ставит те кто хочет за 3 копейки снимать ?
вы купите ту квартиру, сделайте ремонт и окупаться она будет 20 лет, а то и все 30. И все хотят за 3 копейки. фигушки
нечего демпинговать рынок, поднимайте
Творю чудеса• 15 марта 2025
Ответ дляПишна молодиця
у нас в пригороде киева, в хорошем районе, закрытая территория однушка 13-14 тысяч
двушка 15-18, а если ремонт дизайнерский то и 22-25 тысяч
не знаю что там в Киеве за 12, бабушкин сарай?
Аня+Федя=Данил• 15 марта 2025
Ответ дляВ курсі діла
11-12 будет норм
Это не новостройках 9ти этажка, 6 этаж
Пишна молодиця• 15 марта 2025
Ответ дляТворю чудеса
не знаю чи можна кидати ссилки. Двушки, є в новобудовах
Ось в новому будинку :
Яйцеголовая• 15 марта 2025
Ответ дляТепличная
А можно тем, кто снимает жилье не платить налоги тоже? На работе, например, или в магазине? Как-то налоговой не все равно это.
Ви як собі думаєте, хто, зрештою, оплатить цей банкет? Завжди, абсолютно завжди, всі платежі сплачує кінцевий споживач. Це аксіома. Засвойте вже її
Творю чудеса• 15 марта 2025
Ответ дляБавовна
За трикімнатну нормально брати дорого. Окрема кімната дитина то привілегія на своїй хаті, а не на чужій
Удалено администрацией...
Пишна молодиця• 15 марта 2025
Ответ дляТворю чудеса
Ось в старому будинку, не сарай. 3-ка
просто по карті поклацайте. Всюди люди живуть. Зараз багато хазяйських квартир здається. Відразу видно по району. Було багато бабушатніків, а тепер багато квартир, в яких люди для себе ремонти робили.
175см55кг19лет (она)• 15 марта 2025
Ответ дляПишна молодиця
Бавовна в січні роботу шукала, а не квартиру)))
175см55кг19лет (она)• 15 марта 2025
Ответ дляПишна молодиця
Ось в новому будинку :
Новому будинку 22 рочки?)
Тепличная• 15 марта 2025
Ответ дляПишна молодиця
Ось в новому будинку :
Это дом 2004 года, если что
Тепличная• 15 марта 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Тому що віддавати на 8 тисяч умовно більше за квартиру з іще однією кімнатою це фінансово важко, то дитина потерпить якось і без власної. Чи три або дві кімнати мають коштувати так само як і однушки?
А чего не в детдом сдать на время или интернат? Потерпит тоже.
Тепличная• 15 марта 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Аксіома не потребує доказів. Якщо Ви натякаєте, що податок збільшить оплату за квартиру, то зараз оплату підвищують, а де там податок?
Ціни мають природу зростання бо це ринок і це аксіома. Витрати бувають різні - податок, ремонт квартири після орендарів, заміна побутової техніки тощо. А офіційні магазини сплачують податки в будь-якому разі завжди.
12 галюцинаций• 15 марта 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Так ви мабуть здавали навіть не рік назад
Так, 2 з половиною тому, але, думаю, треба переглядати ціни. Подивилась, тисяч зараз 15 точно
Мальовнича даль• 15 марта 2025
Ответ дляТворю чудеса
Удалено администрацией...
Мальовнича даль• 15 марта 2025
Ответ дляТепличная
Ну це не проблем орендатори, якщо своїх дітей не можете забезпечити
12 галюцинаций• 15 марта 2025
Ответ дляВ курсі діла
Давно)
Я смотрела вариант по оболнскому проспекту 7, двушка с ремонтом 2000, хотели 15 и очередь из желающих была.
Подивилсь нові ціни, 15000 стартова ціна
Дуняша• 15 марта 2025
Я не поднимала, но таки буду , или продавать выставлю…. За копейки сдаем 3-ка на Троещине в новом доме с отличным ремонтом и мебелью( 105 кв м).С начала войны до августа вообще не оплачивала- она одна с 2 детками. Сейчас таки подниму. Если нет- продам .
Весела пiсенька• 15 марта 2025
Ответ дляНаездница
Ні.Спокійне місто майже в центрі країни
🤦♀️
Сколько стоил ваш бабушатник до войны???
мистерЛяпсус• 15 марта 2025
Ответ дляНаездница
Гуртожиток 5500-14 метрів.Ну,це потолок,одна із вищих цін в місті без ремонту(бабушатник)і от 2 кім хрущ ,бабушатник,але район не поганий,10000,хочу хоча б на 500гр підняти їм.НЕ КИЇВ
Шо?
Весела пiсенька• 15 марта 2025
Ответ дляНаездница
Вінниця дуже дорога
Но неужели в Виннице две комнаты-бабуша ник в общаге с тараканами и соседом алкашом за 10???
Мамзелькіна• 15 марта 2025
Ответ дляНаездница
Что б переехать,нужно деньги и риєлтору 75 проц отдай и новым хазяевам за три месяца...Лучше согласиться на 1тыс на месте повышения
Та це 100% Вінниця. Тут всі ріелтори 75% беруть. Район міста хоч який за таку вартість?
Играю у края• 15 марта 2025
Ответ дляТворю чудеса
Какой район в пригороде Киева хороший?
забиякина• 15 марта 2025
Ответ дляНа границе
тіряти
о май гггаддд
За что боролись, на то напоролись. Они даже не подозревают, что українською по -другому будет
Я така бойова• 15 марта 2025
Не планую, бо не живу з тих грошей, живе сімʼя з дитиною, батько військовий. Гарні люди, охайні і з комунікацією у нас все добре.
Играю у края• 15 марта 2025
Ответ дляШвендяю містами
Это скорее исключения из правил, где собственники больше благодетели, а не арендодатели.
Не. Там квартира под продажу,но цена такая,что ее никто не смотрит, хозяйка раз в полгода снижает,думаю, еще пару лет продержимся
Бабулька• 15 марта 2025
Ответ дляТворю чудеса
нечего демпинговать рынок, поднимайте
у афтора гостинка бабушатник, какие вложения?
ЯблокоРаздора• 15 марта 2025
Ответ дляНаездница
Можливо ,потрібно було на 1500 підняти,а не на 1 тис,?Щось я зглупила,і вже невдобно дзвонити..Але і так нормально.
Оце ви нищебродка. За 500 грн так всиратись😂
Цибулька зла• 15 марта 2025
Ответ дляНаездница
А як не захочуть?Не хочеться їх тіряти
Не захочуть ці, то будуть інші (якщо це Київ і поруч, то бажаючих завжди буде вдосталь)