Наездница• 15 марта 2025
Буду піднімати оренду квартирантам. Ви вже підняли своїм?
?
Наездница
• 15 марта 2025
Ответ дляФизрукая
поднимаю через месяц- раз в году поднятие, оговорено при вселении
Раз у рік?
Физрукая• 15 марта 2025
Ответ дляНаездница
Раз у рік?
да. однозначно раз в году. после отключения отопления
Морская свинка• 15 марта 2025
На 3000 грн ще з нового року
Але вже з квітня комуналка кажуть зросте в Києві
Викачую яйцями• 15 марта 2025
Хочу піднімати, два роки не піднімала, гостинка біля метро на Оболоні, 6 тисяч, думаю -пора
Единая страна!• 15 марта 2025
Ідіть піднімайте.
Зайшла сьогодні в магазин купити одну важливу річ, на ціннику 900грн, а на касі 1200 грн. І всі так цінники у їх магазині... Працюють як можуть і покупець як лох, ні не лох, а лошара.
Физрукая• 15 марта 2025
Ответ дляНаездница
А як не захочуть?Не хочеться їх тіряти
если цена будет неадекватна, вы их потеряете, кнш
Пацака-задирака• 15 марта 2025
Я подняла аренду осенью, так что жду до сентября. Если инфляция пойдёт вскач то просто буду искать других квартирантов
Наездница
• 15 марта 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Та звичайно мало берете
Физрукая• 15 марта 2025
Ответ дляПацака-задирака
в смысле этих попросите на выход и новых найдете?
Шмоточницаца• 15 марта 2025
Ответ дляНаездница
Ну а що?Все дорожчає.Невдобно сказати,але...
Нам підвищили, ми з´їхали, умови знайшли кращі, ближче до роботи і менше платити, жалкую що не шукала раніше, а просто жила.
Викачую яйцями• 15 марта 2025
Ответ дляНаездница
Та звичайно мало берете
А ви де здаєте і по чому?
Майор Медуза• 15 марта 2025
Останній раз підняла 4 роки тому. Ось в травні буду теж, бо ціна набагато нижча, ніж я б здала новим квартирантам. Я попередила своїх вони погодились.
Пацака-задирака• 15 марта 2025
Ответ дляФизрукая
Опыт научил что люди не будут воспринимать если условия сильно изменятся. Проще искать новых чем ругаться с этими
Физрукая• 15 марта 2025
Ответ дляПацака-задирака
спасибо за опыт.
Укр_жіночка• 15 марта 2025
Ответ дляНаездница
Тільки зарплати в людей зменшується. Восени на 5 процентів, плюс інфляція, плюс збільшення тарифу на світло. І індексувати їх в багатьох компаніях не будуть.
Якщо у вас недорога оренда, то, звісно, збільшуйте. Але люди можуть зʼїхати
Наездница
• 15 марта 2025
Ответ дляВикачую яйцями
А ви де здаєте і по чому?
Гуртожиток 5500-14 метрів.Ну,це потолок,одна із вищих цін в місті без ремонту(бабушатник)і от 2 кім хрущ ,бабушатник,але район не поганий,10000,хочу хоча б на 500гр підняти їм.НЕ КИЇВ
Бавовна• 15 марта 2025
Ответ дляНаездница
А як не захочуть?Не хочеться їх тіряти
Які вихідні дані і яка ціна? А також ким працюють квартиранти
Бавовна• 15 марта 2025
Ответ дляНаездница
А коли кінець договору?
60 метрів сметани• 15 марта 2025
Ответ дляНаездница
Ага, якщо б ще орендарям зарплати піднімали. Ну вам жеж не зрозуміти
Пацака-задирака• 15 марта 2025
Ответ дляФизрукая
спасибо за опыт.
Людям и на тысячу если поднимаешь он недовольны, а если в полтора раза придётся поднять? С чистого листа проще воспринимается
Ms. Android• 15 марта 2025
Ответ дляНаездница
А як не захочуть?Не хочеться їх тіряти
То знайдете нових
Бавовна• 15 марта 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Ідіть піднімайте.
Це шо за магазин. Може, не поміняли цінники, продавці нічого не встигають з такими обов´язками