Протру пилюку• 17 марта в 04:55

Ани Лорак вышла замуж.

Опять какое то черти шо нашла себе.

https://glavred.info/starnews/chto-proizoshlo-s-an...
Mede• 17 марта в 08:33
Ответ дляАйболитная
Удалено администрацией...
Чого ви така зла? Ну нехай живе собі жіночка. Я не її фанатка, і мені завжди було все одно з ким вона спала і у якому віці. Нікому не відомо що у неї і як. До того ж кожен з нас своє пекло носить з собою
Слава Українi• 17 марта в 08:34
Ответ дляАйболитная
Ну хтось шмара, хтось запроданець, а у цеї все в дуеті. Воно так грязно шло до слави, що тепер до тренера докотилось.
а кто к славе шел чисто?)))) просто кому то удалось скрыть, а кому то нет. вот и все.
Antiprom• 17 марта в 08:36
Ответ дляАйболитная
Ви по собі не судіть. І миром тут не прикривайтеся, ждуніхі і сєпарши тут так цю шлюху захищають, бо самі запроданки такі само. Вона малолітньою вже шльондрою була і після 40 такою ж і лишилась. Скаче по буях з дитинства, але щоразу на сходинку нижче, от вона і доскалась до свого рівня, масажиста
Удалено администрацией...
Сама не знаю• 17 марта в 08:36
Ответ дляМолчавочка
Ани Лорак вышла замуж еще в сентябре, устроив тихую роспись в ЗАГСе.
А церемония на Мальдивах случилась 14 февраля.

Гугл говорит:
известный в узких кругах инструктор по йоге и эксперт по комплексному оздоровлению организма, в прошлом актер, модель и каскадер
Альфонс кароче
Айболитная• 17 марта в 08:39
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Айболитная• 17 марта в 08:40
Ответ дляMede
Це форум для обговорення, от ми цим і займаємось тут.
Айболитная• 17 марта в 08:41
Ответ дляСлава Українi
Думаю, що не всі з дитинства розставляли рогатки.
Слава Українi• 17 марта в 08:42
Ответ дляАйболитная
какая разница когда и как (учитывая что она детдомовская).
главное что шоубиз это почти всегда чернуха в той или иной степени.
Айболитная• 17 марта в 08:43
Ответ дляСлава Українi
Ви для своєї доньки теж так кажете? Какаяразніца с кєм ти будєш с 13 лєт спать? Вона шлюхою як була так і лишилась нею, тупою шлюхою
спальное место• 17 марта в 08:43
Свадьба на песке- быстро брак разрушиться,как песчаный замок.
Варена цибуля• 17 марта в 08:47
Ответ дляАйболитная
Яке ж ти зле🙄 Може тобі гарний секс або масаж допоможе?
Айболитная• 17 марта в 08:47
Ответ дляВарена цибуля
Ай, не любите ви про себе правду. Все маю, секс, масаж, не люблю матрьон сепарських, ще й шлюх
Варена цибуля• 17 марта в 08:52
Ответ дляАйболитная
Удалено администрацией...
Айболитная• 17 марта в 08:52
Ответ дляСовбез
Подставила ее Кароль
Ага, попросила стати матрьошкою
Айболитная• 17 марта в 08:58
Ответ дляВарена цибуля
Удалено администрацией...
Тобто, ви хочете сказати, що у ьих в кого є секс- мізків немає і вони не розуміють, хто така ця курва? Ви про оргазми тільки думаєте і сперму коли бачите цю шлюху? Мій секс не впливає на те, що ця шльондра з малолітства скакала на куях, а потім зрадницею стала. Ви крім стояка побачте очевидне
Варена цибуля• 17 марта в 09:00
Ответ дляАйболитная
Удалено администрацией...
Айболитная• 17 марта в 09:03
Ответ дляВарена цибуля
Удалено администрацией...
Снежнакомка• 17 марта в 09:03
Ответ дляМолчавочка

Гугл говорит:
Если б просто показали фото, вообще б не узнала ее
Христя в тiстi• 17 марта в 09:05
Ответ дляСама не знаю
Альфонс кароче
сейчас принято говорить ’бизнесмен’
КараПузовна• 17 марта в 09:09
Ответ дляАйболитная
Ну малєйшєє маємо. Прошмандєнь, яка з дитинства скакала по жонатим пісюнцям щоб здобути собі славу, а потім стала сєпаршою
А того жонатого пісюнця не треба було посадити?
Запароленое одеяло• 17 марта в 09:11
Ответ дляВарена цибуля
У неё ’ рогатка’ не раздвигается
Antiprom• 17 марта в 09:12
Ответ дляАйболитная
Удалено администрацией...
Видно скакати по ’буям до куя’ це для вас болюча тема)
No problems• 17 марта в 09:15
Ответ дляМолчавочка

Гугл говорит:
Актёр ! Это очередная борода Лорак …
Она ж с дедом очередным живёт, который её продюсирует.
Сплюшка• 17 марта в 09:16
Мені завжди цікаво, хто ті люди, які стежать за життям зрадників? В чому ваша мотивація нести цей мотлох на український форум? Хіба вам не огидно слідкувати за дупою, якою крутять в кремлі???
Кнопкотиць• 17 марта в 09:16
а мне он нравится, а вот каролина лицемерка противная
Хочу на Балі• 17 марта в 09:18
Не буду писати матюки,чужі почитаю
Варена цибуля• 17 марта в 09:25
Ответ дляАйболитная
Удалено администрацией...
КараПузовна• 17 марта в 09:34
Ответ дляПоросенка
Она тупа. Именно тупа. Она застыла ментально на уровне 12 лет.
Зато известная певица. И голос шикарный. И деньги зарабатывает. Наивна, да
КараПузовна• 17 марта в 09:36
Ответ дляАйболитная
А вы знаете другие способы из нищеты выбраться?
Я супер-пупер• 17 марта в 09:39
Ответ дляМне без сахара
продажная она и беспринципная. Продалась кацапам за бабло
В сексуальне і інше рабство вона попала ще юною,неповнолітньою дитиною.
Хто її там перший юзаючий продюсер?
Хвальоса?