Протру пилюку• 17 марта 2025
Ани Лорак вышла замуж.
Опять какое то черти шо нашла себе.
Слава Українi• 17 марта 2025
Ответ дляАйболитная
Ну хтось шмара, хтось запроданець, а у цеї все в дуеті. Воно так грязно шло до слави, що тепер до тренера докотилось.
а кто к славе шел чисто?)))) просто кому то удалось скрыть, а кому то нет. вот и все.
Ответ дляАйболитная
Ви по собі не судіть. І миром тут не прикривайтеся, ждуніхі і сєпарши тут так цю шлюху захищають, бо самі запроданки такі само. Вона малолітньою вже шльондрою була і після 40 такою ж і лишилась. Скаче по буях з дитинства, але щоразу на сходинку нижче, от вона і доскалась до свого рівня, масажиста
Удалено администрацией...
Сама не знаю• 17 марта 2025
Ответ дляМолчавочка
Ани Лорак вышла замуж еще в сентябре, устроив тихую роспись в ЗАГСе.
А церемония на Мальдивах случилась 14 февраля.
Гугл говорит:
известный в узких кругах инструктор по йоге и эксперт по комплексному оздоровлению организма, в прошлом актер, модель и каскадер
Гугл говорит:
Альфонс кароче
Айболитная• 17 марта 2025
Ответ дляMede
Чого ви така зла? Ну нехай живе собі жіночка. Я не її фанатка, і мені завжди було все одно з ким вона спала і у якому віці. Нікому не відомо що у неї і як. До того ж кожен з нас своє пекло носить з собою
Це форум для обговорення, от ми цим і займаємось тут.
Айболитная• 17 марта 2025
Ответ дляСлава Українi
Думаю, що не всі з дитинства розставляли рогатки.
Слава Українi• 17 марта 2025
Ответ дляАйболитная
какая разница когда и как (учитывая что она детдомовская).
главное что шоубиз это почти всегда чернуха в той или иной степени.
Айболитная• 17 марта 2025
Ответ дляСлава Українi
Ви для своєї доньки теж так кажете? Какаяразніца с кєм ти будєш с 13 лєт спать? Вона шлюхою як була так і лишилась нею, тупою шлюхою
Варена цибуля• 17 марта 2025
Ответ дляАйболитная
Яке ж ти зле🙄 Може тобі гарний секс або масаж допоможе?
Айболитная• 17 марта 2025
Ответ дляВарена цибуля
Ай, не любите ви про себе правду. Все маю, секс, масаж, не люблю матрьон сепарських, ще й шлюх
Варена цибуля• 17 марта 2025
Ответ дляАйболитная
Удалено администрацией...
Айболитная• 17 марта 2025
Ответ дляСовбез
Подставила ее Кароль
Ага, попросила стати матрьошкою
Айболитная• 17 марта 2025
Ответ дляВарена цибуля
Удалено администрацией...
Тобто, ви хочете сказати, що у ьих в кого є секс- мізків немає і вони не розуміють, хто така ця курва? Ви про оргазми тільки думаєте і сперму коли бачите цю шлюху? Мій секс не впливає на те, що ця шльондра з малолітства скакала на куях, а потім зрадницею стала. Ви крім стояка побачте очевидне
Варена цибуля• 17 марта 2025
Ответ дляАйболитная
Удалено администрацией...
Айболитная• 17 марта 2025
Ответ дляВарена цибуля
Удалено администрацией...
Снежнакомка• 17 марта 2025
Ответ дляМолчавочка
Гугл говорит:
Если б просто показали фото, вообще б не узнала ее
Христя в тiстi• 17 марта 2025
Ответ дляСама не знаю
Альфонс кароче
сейчас принято говорить ’бизнесмен’
КараПузовна• 17 марта 2025
Ответ дляАйболитная
Ну малєйшєє маємо. Прошмандєнь, яка з дитинства скакала по жонатим пісюнцям щоб здобути собі славу, а потім стала сєпаршою
А того жонатого пісюнця не треба було посадити?
Запароленое одеяло• 17 марта 2025
Ответ дляВарена цибуля
У неё ’ рогатка’ не раздвигается
No problems• 17 марта 2025
Ответ дляМолчавочка
Гугл говорит:
Актёр ! Это очередная борода Лорак …
Она ж с дедом очередным живёт, который её продюсирует.
Сплюшка• 17 марта 2025
Мені завжди цікаво, хто ті люди, які стежать за життям зрадників? В чому ваша мотивація нести цей мотлох на український форум? Хіба вам не огидно слідкувати за дупою, якою крутять в кремлі???
Варена цибуля• 17 марта 2025
Ответ дляАйболитная
Удалено администрацией...
КараПузовна• 17 марта 2025
Ответ дляПоросенка
Она тупа. Именно тупа. Она застыла ментально на уровне 12 лет.
Зато известная певица. И голос шикарный. И деньги зарабатывает. Наивна, да
КараПузовна• 17 марта 2025
Ответ дляАйболитная
А вы знаете другие способы из нищеты выбраться?
Я супер-пупер• 17 марта 2025
Ответ дляМне без сахара
продажная она и беспринципная. Продалась кацапам за бабло
В сексуальне і інше рабство вона попала ще юною,неповнолітньою дитиною.
Хто її там перший юзаючий продюсер?
Хвальоса?
Хто її там перший юзаючий продюсер?
Хвальоса?