Бла бла бла• 17 марта 2025
Стоит ли пить постинор?
Был незащищенный ПА. Ну, как был. 1 минута фрикций без окончания. Но я начиталась, что на головке полового члена могут быть сперматозоиды и без семяизвержения. 10 день цикла. Вот думаю может лучше все же выпить постинор для успокоения. А?
Бла бла бла
• 17 марта 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Це не було сексу, яка вагітність?
Хз. У мене невроз. Підвищена тривожність, я і так на антидепресантах.
Снідаю авокадо• 17 марта 2025
Ответ дляБла бла бла
То навіщо займатися такою х...ю? Що це за 1 хвилина не зрозуміло чого
ИМХОля• 17 марта 2025
Не пила бы
Там,наверное, какой секс, такие и сперматозоиды-дохлые. Если это не близкий человек, то меня бы больше зпр беспокоили.
Бла бла бла
• 17 марта 2025
Ответ дляАтиква
Уявіть в якому шоці хлопець?
Цьому хлопцю вже шостий десяток пішов.
Бла бла бла
• 17 марта 2025
Ответ дляАтиква
За шо йому це?
За що мені це?
П.С. Чесно, Вашого питання не зрозуміла.)
ПрипоРошенная• 17 марта 2025
Ответ дляБла бла бла
За що мені це?
це сарказм
Неначасі• 17 марта 2025
Ответ дляБла бла бла
З неврозом та підвищеною тривожністю і з неушкодженим інтелектом займаються сексом в презервативах.
люблю_тортики• 17 марта 2025
Ответ дляБла бла бла
Мені 41.
Вам 41, йому 50+
Навіть при відкритому регулярному статевому житті треба ДУЖЕ сильно старатися, аби отримати вагітність.
А за 1 хв ялозання без фіналу прям диво чудесне мало б статися аби завагітніти, ще й не в овуляцію
На майбутнє купіть презервативи і спокійно спіть
Бла бла бла
• 17 марта 2025
Ответ дляНеначасі
Презервативи вже не варіант. Після 50 різко зменшилась потенція і вибачте за подробиці, поки той презерватив натягне, то вже і нема нічого.
Нафаня Маня• 17 марта 2025
Ответ дляБла бла бла
ну то сідайте на таблетки. Навряд чи ваш чоловік погодиться на вазектомію
Шиворот Навыворот• 17 марта 2025
Ответ дляНафаня Маня
аби шо ляпнуть.
Сонечко• 17 марта 2025
Ответ длялюблю_тортики
Вам 41, йому 50+
Ну, я лично именно в 41 с одного раза залетела. Презерватив порвался. Единственный раз за 30 лет половой жизни.
Нафаня Маня• 17 марта 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
аби шо ляпнуть.
чого це...може це чоловік її... ну тоді хай автор не ахається або шукає нормального мужика
Кучерявочка• 17 марта 2025
Ответ дляБла бла бла
Мені 41.
Выпейте пилюлю. Вы тронетесь за 2 недели
Сонечко• 17 марта 2025
Автор, не пейте, ничего не будет. Не знаю ни одного подтекающего мужика. Это страшилки для тех, кто плохо предохраняется
Престидижитатор• 17 марта 2025
Ответ дляСонечко
Читайте мат.часть. І не давайте дурних порад.
Під час статевого акту у чоловіків виділяється змазка, в якій є сперматозоїди.