західний_діалект• Изменено 17 марта 2025
Звідки взялися доказові лікарі?
Якось просто в один момент лікарі почали ділитися на доказових і ні. А раніше були адекватні і ні. Я щось пропустила? У нас десь з´явилася кафедра доказової медицини? Чи може цілий інститут доказової медицини?
Мій особистий досвід з доказовими лікарями стабільно негативний. Чи може я щось не те і не так їм доказувала 😁
Ответ длязахідний_діалект
Звісно пробувала. Я давно про те морозиво чула при болі в горлі. І це було жахливо. Біль точно не зменшився. Більше я таких експериментів не робила.
Що жахливого з вами трапилося після морозива? Я оце читаю ваші коментарі і ви мені здається супер тривожною самою, яка в голові має чітке уявлення як треба лікувати її дитину - всяких матьорих забористих таблеток побільше, таких якими нас колись лікували, ніяких новомодних призначень і т.д. А як хтось каже щось в розріз з вашим баченням так він неадекватний. Ви часом з мамою своєю не живете разом?) бо коментарі наче бабуся пише, а не мама молода
Слобожаночка• 17 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Класно помагає валеріана.2 таблетки випив і все до фєні. Оео перестає сіпати.
Ну як не помагає?! Все життя всім помагала і тут перестала.
Ще кажуть не доказано звязок головного болю і зміни погоди, магнітних бурь. Ану ану скажіть це тим, хто мігренями страждає. Вони то точно докажуть, але їх чогось ніхто не слухає
А мені взагалі не ясно, ну допомогло людини то й добре. Яка різниця, раз стало добре
західний_діалект
• 17 марта 2025
Ответ дляБубль Гум)
Так це ваш індивідуальний конкретний випадок. І доказові лікарі тут не до чого. Вашій дитині потрібне спец підхід - розкажіть про це лікарю. Все. Ви багато ускладнюєте
Розказувала. А у відповідь чула ’так не буває’.
Ответ длязахідний_діалект
Серйозно? Тобто операції, піврічна реабілітація, підтверджений діагноз і життя роками на препаратах, це просто через мою тривожність? А я і не знала))
У вашої дитини хвороба, яка зустрічається настільки рідко, що про неї не згадують протоколи лікування і не знає нічого більшість лікарів?
західний_діалект
• 17 марта 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Прямо всі-всі?
Ну я ж не до всіх зверталася) Знайшла адекватного)
Ответ дляВесела пiсенька
Наука і дослідження справа дорого вартісна і добре що є країни які можуть це собі дозволити і бідні країни можуть скористатися висновками досліджень а не домислами лікарів .
Наприклад , раніше виразкову хворобу лікували переливанням крові , тепер ні
. Або той лаферобіон що побував в кожній дитячій попі чудово що стало ясно його безнадійність при звичних вірусних інфекціях - хоча лікарі з індивідуальним підходом і далі пхають у чужі дупи
Ви ще напишіть що виразка не від бутербродів і сухом´ятки, а суп нафіг не потрібен для здорового шлунку)
Mrs.Sexuality• 17 марта 2025
Ответ длязахідний_діалект
А як вони знають, що ліки працюють?
Ддя цього є незалежні дослідження
Весела пiсенька• 17 марта 2025
Ті хто бояться протоколів і доказових методів можуть бути реанімовані як колись :)))- вдуванням повітря в анус
Ті хто відслідковує прогрес не тільки в побутовій техніці мабуть не буде сперечатись що повітря в анус не працює і це науково доведено - ось в цьому і вся суть доказової медицини і науки - чітко довести що метод працює а не хвора фантазія
Бубль Гум)• 17 марта 2025
Ответ длязахідний_діалект
А як вони знають, що ліки працюють?
Ви жартуєте? Чи прийшли просто трольну тему розвести?
західний_діалект
• 17 марта 2025
Ответ дляAnnaOst
А ви впевнені, що уважно читали те, що я писала?
Не рахую, а вважаю• 17 марта 2025
Ответ длязахідний_діалект
Спілкуюся. Я вже в деяких питаннях і сама краще знаю, як дитину лікувати. Коли лікар при лікуванні збирає данні про хронічні захворювання, питає, як протікала хвороба в попередні рази, чим лікували, чи є схильність до ускладнень - тобто веде діалог - це вже добре. Наша теперішня педіатр запросила нас під кінець прийому, і майже півтори години сиділа вивчала записи про здоров´я дитини. І тільки потім сказала, що готова заключити декларацію, бо з такими нюансами працювати вміє. Оце для мене показник адекватності. А коли я чую ’так не буває’, це одразу до побачення.
А я наоборот не люблю самодеятельности. Я аллергик и травка муравка как эксперимент доктора, может мне сильно навредить. Более того работаю в фармсети и знаю как оплачивают назначение какой нибудь вытяжки из печени утки, что бы тулили её всем. Поэтому я за протокол лечения. Видите, нужны и такие и другие врачи))
Mrs.Sexuality• 17 марта 2025
Ответ длязахідний_діалект
Що так не буває? Коли моїй дитині лікар призначає парацетамол, а я кажу ,що ібупрофен краще збиває їй температуру, то лікар без проблем виписує ібупрофенн. Або коли при аденоїдаї один кортикостероїд працює краще за інший, рекомендований спочатку. Без проблем все замінюється, жодного разу я не чула - так не буває. І так, лікарка наша доказова)
Весела пiсенька• 17 марта 2025
Ответ длязахідний_діалект
А як вони знають, що ліки працюють?
Почитайте щось про дослідження
Подвійні засліплені
Є кафедри в дослідницьких інститутах, які вивчають вплив будь-чого на будь-що. Є студенти, або просто людина підписує договір, за програмою приймає якісь ліки, описує самопочуття. Збирають інфо, передають цю інфо для ствердження, а потім подають з цими данними на реєстрацію ліків.
Бо що попало не реєструють, а ці бади, травки-муравки, розщеплений цукор в мінімальних дозах на цистерну людина вже для себе вирішує сама, приймати чи ні.
Слобожаночка• 17 марта 2025
Ответ длязахідний_діалект
Виявляється, її неможна і вона не діє
Ну то нехай на кого вона не діє її не п´ють.
Напланетянка• 17 марта 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Почему лечение по протоколу,не сделал вас здоровой?
західний_діалект
• 17 марта 2025
Ответ дляAnnaOst
У моєї дитини генетичний розлад, який тягне за собою низку хвороб. Кожна хвороба окремо лікується, але якщо вони спричинені саме генетичним розладом, виникає багато нюансів лікування. Тобто тут вже не просто протокол, тут вже певною мірою творчість. І саме лікарі, які не відкидають навіть самі ’дурні’ симптоми, допомогли моїй дитині до такої міри, що вона може жити повноцінним життям. Але навіть генетик, у якого ми на обліку, каже записувати і не ігнорувати навіть самі дивні симптоми. Бо бувають дуже ’цікаві’ прояви.
Відкушу все що стирчить• 17 марта 2025
А мене чесно підзамахав класичний підхід. На закладений ніс мільйон пігулок і ще афлубіну попийте. Флакони з ліками на стійку не вміщуються, а по факту треба жарознижуючий та судиннозвужуючий.
Відкушу все що стирчить• 17 марта 2025
Ответ длязахідний_діалект
А хто доводить ефективність ліків?
Приклад - пост від доказового лікаря у фейсбуці про те, як дітям збивати температуру. Половина коментаторів пишуть про неефективність ібупрофену з парацетамолом, на що лікар відповідає, що всі навколо дебіли і що так не буває. Це так доказовість проявляється? Доказати людям, що всі дебіли, один лікар розумний?
Так не буває. Буває неправильно розраховане дозування.
Весела пiсенька• 17 марта 2025
Ответ дляНапланетянка
А не протокольний метод би зробив ?
Слобожаночка• 17 марта 2025
Ответ дляAnnaOst
Який зв´язок між здоровим шлунком і супом?
західний_діалект
• 17 марта 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ну оте, що ви описали, мене теж не цікавить) Бо то вже явний фуфломіцин) Протокол має бути. Цього ніхто не заперечує. Але ще має бути індивідуальний підхід.
західний_діалект
• 17 марта 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
А моїй дитині збиває температуру анальгін. На парацетамол алергія. Ібупрофен не діє. А доказові анальгін не визнають. І ношпу теж.
Весела пiсенька• 17 марта 2025
Ответ длязахідний_діалект
А хто доводить ефективність ліків?
І як збивають ті кому парацетамол не працює в адекватній дозі ?
Вот Она Я• 17 марта 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Доказательные врачи появились из лобби фармкомпаний).
Это все, что нужно о них знать
Мне они напоминают секту, так выпячивают это «доказове»)))
Или лгбт-спільноту, которая устраивает марши и прайды.
західний_діалект
• 17 марта 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
О, добрий вечір) Я вас здивую - буває)
Напланетянка• 17 марта 2025
Ответ дляВесела пiсенька
А не протокольний метод би зробив ?
Так ищите может вам что-то и поможет,протокол лечения бессилен,так как в их обязанности не входит определить причину
Весела пiсенька• 17 марта 2025
Ответ длязахідний_діалект
Доказові його не використовують через мега токсичність
Відкушу все що стирчить• 17 марта 2025
Ответ длязахідний_діалект
О, добрий вечір) Я вас здивую - буває)
Це точно не ’,половина випадків’. Це ексклюзив. А все інше - рахуйте дозу правильно