Однозначная• 18 марта в 17:56

Сестра чоловіка окупувала мою квартиру

Скільки читала тут подібних тем але ніколи не думала що таке трапиться зі мною...
В шлюбі 10 років,загалом все добре з чоловіком купили спільне житло.Нещожавно померла моя мама і я закрила її квартиру бо здавати не змогла ,не готова морально+ там дуже багато особистих речей від батьків.Чоловік з порозумінням прийняв моє рішення щодо квартири.
Щоб ви розуміли комунальні за обидві квартири сплачує чоловік тому дізналася про все лише тоді як потрібно було мамину квартиру дати на декілька днів родичці.
Приїхала я з тіткою а ключ не підходить до замків,хотіла викликати поліцію але двері відчинила сестра чоловіка!
Як виявилося вона спокійно без мого відома жила в квартирі,ключик дав мій чоловік.Всі речі моїх батьків вона перенесла в іншу кімнату на звалила в одну кучу.
"Пропала" деяка техніка ,добре хоч маминих прикраси в мене були.Є пошкодження на меблі та полу.Сестра чоловіка виявилася вагітною,на 6 місяці.Незаміжня ,її коханець покинув її та перестав давати кошти,в село до своїх батьків вертатися не хоче.
Був з чоловіком страшний скандал,він не бачить нічого в цьому поганого.Я маю думку зібратися з друзями ,викликати поліцію та вишвирнути її нахер ,також хочу написати на її заяву в поліцію та замінити замки.
Але тоді прийдеться розлучатися з чоловіком .
Що порадите мені робити?
Зліпок ступні• 18 марта в 17:58
Житло ваше,можете викликати поліцію без проблем.
Голова колгоспу• 18 марта в 17:59
не повезло мужу с вами.
Разводитесь.
автор Однозначная • 18 марта в 18:01
Ответ дляГолова колгоспу
не повезло мужу с вами.
Разводитесь.
Отож,мені не зрозуміло чому все зробив нишком а зараз робить з мене винувату.
Шукаю трусики• 18 марта в 18:01
Ответ дляГолова колгоспу
не повезло мужу с вами.
Разводитесь.
Авторці з чоловіком теж не пощастило. Такі речі не роблять потайки
Леди_в_ночи• 18 марта в 18:02
Я вам очень очень сочувствую… я очень рада, что много лет назад перестала общаться с сестрой мужа. Но он хоть на моей стороне, потому что этому есть объективные причины…а ваш Вас предал. Очень странный поступок.
Угги_в_горошек• 18 марта в 18:02
Запропонуйте їй підписати договір оренди і сплатити за той час, що жила. Плюс завдаток, з якого вирахуєте збитки. Якщо не погодиться, викликати поліцію і гнати в шию.
ХвилювАллочка• 18 марта в 18:03
Боже, какие эти сестры мужей притрушенные. Почему их нет нормальных?
автор Однозначная • 18 марта в 18:03
Ответ дляЛеди_в_ночи
Мало того що він їй як виявилося фінансово допомогає,ну це таке.Але зараз мені важко морально бо насили з усіх сторін і він і свекри і родички і роблять з мене монстра
іронічна антитеза• 18 марта в 18:04
Ответ дляОднозначная
Нехай чоловік орендує квартиру для сестри, в чому проблема?
Освічую темряву• 18 марта в 18:04
Ответ дляОднозначная
То покажіть їм, який монстр насправді.
Шеллар• 18 марта в 18:04
Ваш чоловік здатний утримувати дві родини? Якщо ні, то вирішуйте чи готові Ви впрягатися в утримання матері-одиначки. Можливо, легше на душу та гаманець їх обох виставити зі свого життя. Бо буде так - він глядить сестру з племінником, а Ви тьотя-лошадь на самозабезпеченні ще й за його ріднею хвости заносите.
автор Однозначная • 18 марта в 18:04
Ответ дляіронічна антитеза
Так він не хоче бо стільки не заробляє.Він хоче щоб його сестра жила там стільки скільки їй потрібно
Леди_в_ночи• 18 марта в 18:05
Ответ дляОднозначная
Тогда надо идти на принцип…. Они не имеют на это никакого права( если останетесь с мужем, то квартиру мамы все же лучше сдать, чтоб опять она не были причиной, так сказать, разногласий
автор Однозначная • 18 марта в 18:05
Ответ дляШеллар
Оце і лякає
іронічна антитеза• 18 марта в 18:05
Ответ дляОднозначная
То це буде назавжди. Потім буде дитиною маніпулювати
Каркуша Клара• 18 марта в 18:05
Ответ дляОднозначная
О! Вона и всі такі благородні за ваш рахунок.
А ви така погана, така черства.
Спокійно.
Даєте термін в тиждень і або сестра іде, або сестра з чоловіком
Пукимончиг• 18 марта в 18:05
Ответ дляХвилювАллочка
У меня нормальная сестра бывшего мужа
іронічна антитеза• 18 марта в 18:05
Ответ дляОднозначная
Чому свекри не заберуть до себе?
Каркуша Клара• 18 марта в 18:06
Ответ дляіронічна антитеза
Чому свекри не заберуть до себе?
Та там вся сімейка ніщєбродів
іронічна антитеза• 18 марта в 18:06
Ответ дляОднозначная
Добре вашими руками вирішувати проблему і ще й хорошеньким себе виставити
Садова гойдалка• 18 марта в 18:06
Ну , это свинство , конечно , со стороны мужа - тайком пустить в вашу квартиру сестру . Такие вещи нужно обсуждать . Предупредите для начала его сестру , что у нее есть 3 дня , чтобы собрать свои манатки и съехать по-хорошему , иначе будет полиция и принудительное выселение . Предварительно озвучьте то мужу .
автор Однозначная • 18 марта в 18:06
Ответ дляіронічна антитеза
Чому свекри не заберуть до себе?
Живуть в селі,а в селі ця пані жити не хоче.
Бо як приїхала в Київ то пішла працювати в нічний клуб,звикла до легкого життя
Пукимончиг• 18 марта в 18:07
А в квартирі ви чиїй зараз живете?
Люблю ВалЄру• 18 марта в 18:07
Ответ дляОднозначная
Оце і лякає
ви ж можете захотіти ту квартиру здавати.
Сестра має орендувати собі квартиру, батьки і ваш чоловік нехай допомагають. Якщо вона народить дитину в вашій квартирі, ви її звідти ніколи не виженете, а на власну вона навряд чи швидко заробить, і працювати з дитиною на руках не зможе.
автор Однозначная • 18 марта в 18:07
Ответ дляПукимончиг
А в квартирі ви чиїй зараз живете?
Спільній з чоловіком,купували разом в шлюбі
іронічна антитеза• 18 марта в 18:08
Ответ дляОднозначная
Скажіть, що є орендарі, треба з´їжджати. Ні, то буде поліція. Замки поміняти, і самі оплачуйте комунальні
Миззери• 18 марта в 18:08
Ну не так же тут конечно если не хотите развода
Муж не прав
Пукимончиг• 18 марта в 18:08
Ответ дляОднозначная
Я не знаю які ваші з чоловіком відносини.
Але поміняти замки на вашій квартирі і не попросити, щоб там жила сестра. Я би розлучилась … я в цьому плані кончіта
Миззери• 18 марта в 18:09
Ответ дляХвилювАллочка
У моего нормальная )
іронічна антитеза• 18 марта в 18:09
А як це техніка пропала? Куди ділася? Невідомо кого вона туди водить