Однозначная• 18 марта в 17:56

Сестра чоловіка окупувала мою квартиру

Скільки читала тут подібних тем але ніколи не думала що таке трапиться зі мною...
В шлюбі 10 років,загалом все добре з чоловіком купили спільне житло.Нещожавно померла моя мама і я закрила її квартиру бо здавати не змогла ,не готова морально+ там дуже багато особистих речей від батьків.Чоловік з порозумінням прийняв моє рішення щодо квартири.
Щоб ви розуміли комунальні за обидві квартири сплачує чоловік тому дізналася про все лише тоді як потрібно було мамину квартиру дати на декілька днів родичці.
Приїхала я з тіткою а ключ не підходить до замків,хотіла викликати поліцію але двері відчинила сестра чоловіка!
Як виявилося вона спокійно без мого відома жила в квартирі,ключик дав мій чоловік.Всі речі моїх батьків вона перенесла в іншу кімнату на звалила в одну кучу.
"Пропала" деяка техніка ,добре хоч маминих прикраси в мене були.Є пошкодження на меблі та полу.Сестра чоловіка виявилася вагітною,на 6 місяці.Незаміжня ,її коханець покинув її та перестав давати кошти,в село до своїх батьків вертатися не хоче.
Був з чоловіком страшний скандал,він не бачить нічого в цьому поганого.Я маю думку зібратися з друзями ,викликати поліцію та вишвирнути її нахер ,також хочу написати на її заяву в поліцію та замінити замки.
Але тоді прийдеться розлучатися з чоловіком .
Що порадите мені робити?
автор Однозначная • 18 марта в 18:10
Ответ дляіронічна антитеза
Скажіть, що є орендарі, треба з´їжджати. Ні, то буде поліція. Замки поміняти, і самі оплачуйте комунальні
Думаю в цю суботу приїхати з братом і друзями і викинути її.Буде пручатися визову поліцію та вже напишу заяву з принципу.Сьогодні напишу їй щоб збирала речі .
Однако буду поганой та прийдеться розлучатися і ділити шлюбну квартиру.Дуже мені морально погано
filippskih• 18 марта в 18:10
Ответ дляОднозначная
Мало того що він їй як виявилося фінансово допомогає,ну це таке.Але зараз мені важко морально бо насили з усіх сторін і він і свекри і родички і роблять з мене монстра
Це Ваше майно згідно законодавства України і родичі чоловіка, тай й сам чоловік не мають до нього відношення! Тому родичі нехай орендують цій сестрі квартиру, не хочуть, пишіть на неї заяву в поліцію і виселяйте, бо коли вона народить дитини у Вашій квартирі виселити буде набагато важче(
Садова гойдалка• 18 марта в 18:11
Ответ дляОднозначная
Так він не хоче бо стільки не заробляє.Він хоче щоб його сестра жила там стільки скільки їй потрібно
Смешной чудак . ’Сколько ей нужно’ - это ближайшие лет 100 . Неплохо так вашим имуществом распорядился . А почему она к вашим свекрам или родственникам , которые наседают , не хочет поехать пожить сколько ей нужно ?
Люблю ВалЄру• 18 марта в 18:11
Ответ дляОднозначная
не гарячкуйте, спробуйте спочатку порозумітись з чоловіком.
Якщо він ніяк, тоді вже втрачати нічого.
автор Однозначная • 18 марта в 18:12
Ответ дляіронічна антитеза
А як це техніка пропала? Куди ділася? Невідомо кого вона туди водить
Зникли телевізор,другій холодильник та постіль нова (декілька комплектів),немає маминої шуби.
Побита мебель (вугли),покоцаний паркет
Зліпок ступні• 18 марта в 18:12
Ответ дляОднозначная
А вам то що.Це ваше і нічого вони зробити не можуть.Змінили замки,що б і чоловік не мав.
Миззери• 18 марта в 18:12
Ответ дляОднозначная
Побита мебель (вугли),покоцаний паркет
Ну это хороший повод выселить
іронічна антитеза• 18 марта в 18:12
Ответ дляОднозначная
Побита мебель (вугли),покоцаний паркет
А як вона це пояснювала? І куди вони могли дітися? Здали кудись?
Зліпок ступні• 18 марта в 18:13
Ответ дляОднозначная
Живуть в селі,а в селі ця пані жити не хоче.
Бо як приїхала в Київ то пішла працювати в нічний клуб,звикла до легкого життя
Назад в село нехай їде.
da1i• 18 марта в 18:13
Це кража виходить. Вона або співмешканець продали це майно. А ви не працюєте?
Даха-сваха• 18 марта в 18:13
Интересно, на какой странице окажется что это троль обыкновенный
Пукимончиг• 18 марта в 18:13
Ответ дляОднозначная
Так дитині буде краще в селі
Анонимарик• 18 марта в 18:13
На манеже все те же😂
А народ ведеться…
ВільнаНазавжди• 18 марта в 18:13
Ответ дляfilippskih
причем тут новорожденый ребенок к чужой квартире ? морально типа слодно будет выставить мать с ребенком, а по закону конечно же ребенок это не препятствие к выселению. муж конечно свинья ... но может он знает ваш характер и решил скрыть .. хотя чем думал? странно все
автор Однозначная • 18 марта в 18:14
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Він на мене кидався з кулаками і майже вдарів в останню мить зупинився.Сказав або приймаю ситуацію як є з сестрою та нехай далі там живе або розлучаємося.Очи бішані,слюна летіла,морда червона,я його злякалася,не розмовляємо вже 4 дні
Allein74999• 18 марта в 18:14
У меня б она вылетела в тот же день. И муж следом. Нах…р мне такой муж крысятничать. Развод, раздел и муж тутуси с сестрой в село. Ну это я.
Анонимарик• 18 марта в 18:14
Ответ дляДаха-сваха
Та вже все зрозуміло
Даха-сваха• 18 марта в 18:14
Ответ дляОднозначная
И в морду ей!
Анонимарик• 18 марта в 18:15
Ответ дляДаха-сваха
И в морду ей!
З ноги
автор Однозначная • 18 марта в 18:15
Ответ дляіронічна антитеза
Сказала що нічого такого тут і не було,але в мене є чеки я купувала в заяві до полиціі надам.
іронічна антитеза• 18 марта в 18:15
Ответ дляОднозначная
Пздц просто. От і порахуйте на якому ви місці в нього
Корсет_на_шурупах• 18 марта в 18:16
Ответ дляОднозначная
Нет,но провернуть такой финт за моей спиной это было бы слишком.Получили бы по самое небалуй.Это звонок,для меня это подло,хоть и благие намерения.
Пукимончиг• 18 марта в 18:16
Ответ дляОднозначная
І що у Вас немає брата чи друга? Щоб він намікнув, що бошку знесе?
Я просто служила, в мене колишній піджав хвіст і пішов в туман, як тільки я йому нагадала, що йому буде, якщо мене доторкнеться.
Садова гойдалка• 18 марта в 18:16
Ответ дляОднозначная
Тогда только развод .
Не прохожу мимо• 18 марта в 18:16
Ответ дляfilippskih
Чоловік тільки має відношення до сплати комунальних за квартиру дружини.
іронічна антитеза• 18 марта в 18:17
Ответ дляОднозначная
Це вже наглість вищого ступеню. Вам так всю квартиру винесуть. Їх виселяти тільки під наглядом, чи самій зібрати сумки, виставити і поміняти замки
автор Однозначная • 18 марта в 18:17
Ответ дляПукимончиг
Брат приїде в цю п´ятницю з друзями тоді розмова інша буде.Брат сказав потерпіти поки не приїде та не лізти на рожон
Даха-сваха• 18 марта в 18:18
Ответ дляАнонимарик
Та вже все зрозуміло
Да, пусть другие развлекаются.
Люблю ВалЄру• 18 марта в 18:19
Ответ дляОднозначная
ну тоді варіантів небагато( жах...співчуваю.
Сестра мого чоловіка хотіла, щоб ми з чоловіком доглядали їхню матір з Альцгеймером, забрати її жити до себе, точніше до мене) а сестрі - квартира. Бо чоловікові батьки ще в університеті купили квартиру, яку він ще до нашого шлюбу продав.
Слава Богу, що чоловік притомний був, і на це не погодився, вони перестали спілкуватись, вона не давала розмовляти з матір´ю.
Але якщо б на мене повісили хвору свекруху, я б мабуть також розлучилась( хоч у нас і є двоє дітей.
Морская свинка• 18 марта в 18:19
Ответ дляОднозначная
Побита мебель (вугли),покоцаний паркет
Що сестра на це говорить? Куди все ділося?