Мира всем• 19 марта 2025

Як змусити себе їсти мідії,якщо мене від них нудить?

Я знаю те,що мідії дуже корисні і до того ж не містять дуже багато калорій.Але я не можу себе змусити їх їсти,мене буквально вивертає від них,дуже не люблю їх їсти.Що робити у даному випадку?
Яи можливо їх чимось замінити?Якщо так,то чим?
автор Мира всем • 19 марта 2025
Ответ дляКіма кепка
чем они полезные. Это же фильтр, все через себя пропускают
Спасибо :-)
автор Мира всем • 19 марта 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Мидий отлично заменит творог, филе куриное, яйца, твёрдый сыр. Зачем мучать себя вредными для здоровья мидиями ?
Это совсем другое дело,но нет йода.
автор Мира всем • 19 марта 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Їжте оселедець, буде корисніше
Це люблю.І сьомгу,форель також.
автор Мира всем • 19 марта 2025
Ответ дляГуби з філером
Мне 47, я ни мидий, ни устриц не пробовала и не собираюсь. Какими бы полезными и наивкуснейшими они не были - я просто смотреть на них не могу и отворачиваюсь, когда их кто-то ест
Моя покоцная бабушка тоже их ненавидела.
автор Мира всем • 19 марта 2025
Ответ дляБідося
Как повезет
Вопрос автора - как заставить съесть, а не как удержать в себе
Та всё,меня выше комментарии успокоили.Теперь ещё больше не хочу их есть.
Лівий Локіть• 19 марта 2025
Ответ дляМира всем
Это совсем другое дело,но нет йода.
Йода достаточно в овощах и фруктах, даже в соли йодированной .Если его прям сильно не хватает, то всегда можно пропить дополнительно
Рожки-да-ножки• 19 марта 2025
я люблю морепродукты, но мидии нравятся меньше всего. не знаю, но все время кажутся какими-то грязными они:(
вариантов еще много - кальмар, беби осминожки, креветка, гребешки, рапаны, водоросли чука
Copy-Paste• 19 марта 2025
Ответ дляАпофиозная
У вас дети есть? Соплей попросите насморкать
Мідії це не устриці
КондуктЕр тролейбуса• 19 марта 2025
Ответ дляМира всем
Авокадо тоже ненавижу.
Краще буряк
язззззь!!!• 19 марта 2025
Авторе, зараз вам +1 фобію подарую.
В мідіях всередині можуть бути осколки від мушлі, такі гостренькі трикутнички, розміром біля 1 см. Якщо ви зїсте мідію, не заглянувши перед цим в оті складочки, В КОЖНУ - у вас є ризик розпороти собі кишки, шлунок чи горло і добре, якщо вчасно вам нададуть допомогу...
Племінниця колись порізала горло, слава богу все обійшлось...
Тому дівчатка оці всі - суп з мідіями, салат, піцца - це така собі ідея..
Якщо вже так хочеться - замовляйе крупні, просто в соусі й розкривайте кожну складку перед тим як класти в рот...
автор Мира всем • 19 марта 2025
Ответ дляязззззь!!!
Авторе, зараз вам +1 фобію подарую.
Ні,дякую вам що ви мене заспокоїли.Креветки люблю і вони нічим не гірше.Але йоду в них недостатньо.
автор Мира всем • 19 марта 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Краще буряк
Ненавиджу його.
автор Мира всем • 19 марта 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Это да,вкусно.
автор Мира всем • 19 марта 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Спасибо.
КондуктЕр тролейбуса• 19 марта 2025
Ответ дляМира всем
Ненавиджу його.
Обожнюю
автор Мира всем • 19 марта 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Обожнюю
Я люблю його тільки у вигляді полоскачки для горла (коли хворію на простудні захворювання).Туди оцет треба це додавати.По-перше краще на смак,ніж фурацилін (як пісяшки),по-друге - дуже допомагає.Але є мінус - раковина тоім вся в буряці.
Чучало яблуні• 19 марта 2025
Ответ дляВкаблучках
Я б зараз з півкіла навернула б . Під гранатовим соусом.
Без хліба
А в соус вмочать?