ніколи такого не було• 19 марта в 14:03

Як наші батьки спілкуються з дітьми. Підслуханої в німецькому "селі"

Якщо бути точною, то в містечку, де на 30 тисяч мешканців приблизно півтори тисячі наших біженців. І не батьки, а мами. Звичайно не всі, але і не поодинокі випадки. Маю сьогодні вихідний, після перукарні сіла на лавці на сонечку. Якраз в цей час цією дорогою забирають ітей з молодшої школи. І пєчаль-біда: слушай сюда, *лять, кагла я наварю ти далжна мовчать....", "отууда у мами деньги *лять, мама нє работает, у папи свого проси", "ти сто тупой? Витащи пальци изо рта! Глисти в жопе заведуться". Пройшло мимо 4 мами з дітьми, три з них такі. Це у мене виборна така крива чи воно так і є? Я розумію що травма війни, важко всім, але ...
Якщо що у мене є дитина, ще в дитячому садочку, і я так з нею не спілкуюся. Хоча так, буває бісить і прибити хочеться
Украиночка• 19 марта в 14:04
Обернитесь, там посудомойка вам сигналит, закончилось отмывание нимба
Глубоководная селедка• 19 марта в 14:05
І? Маргінали є всюди. Не тільки в німецькому селі
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 марта в 14:05
все просто. они из низших слоев населения, а вы из высших)
Вилосипедниця• 19 марта в 14:05
Молодец, и на солнышке погрелась, и пальто белое выгуляла, и кости всем перемыла.
автор ніколи такого не було • 19 марта в 14:05
Ответ дляУкраиночка
У мене немає, руками мию
Ответ дляГлубоководная селедка
Але ж кількість
Украиночка• 19 марта в 14:06
Ответ дляніколи такого не було
У мене немає, руками мию
А чё так? Образования не хватает заработать на нее?
Столічна штучка• 19 марта в 14:06
Вы просто немецкого не знаете и не разбираете что немки говорят
автор ніколи такого не було • 19 марта в 14:07
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
А як давно спілкуватися з власною дитиною спокійно доброзичливо і без матів стало ознакою вищих слова населення?
Сито для думок• 19 марта в 14:08
Все с глистами?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 марта в 14:08
Ответ дляніколи такого не було
у вас там много своб. времени, что вы его тратите на осуждение окружающих беженцев
Бабка-ежика• 19 марта в 14:08
Ответ дляніколи такого не було
Але ж кількість
Это патамуша они все русскоговорящие, кто на украинском говорит, все исключительно вежливы и приветливые, как со своими детьми, так и с чужими людьми в целом.
ЭмчЭндЭм• 19 марта в 14:09
Ну так кто на социал поехал? Элита нашего общества?)
Столічна штучка• 19 марта в 14:09
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
А что ей ещё делать, пособие само себя перечисляет
Шаманю второпях• 19 марта в 14:09
Ответ дляУкраиночка
Ви одна из тех трех мамочек?
Садоводница• 19 марта в 14:09
Ви читали,що понаписували?
Глубоководная селедка• 19 марта в 14:09
Ответ дляніколи такого не було
Але ж кількість
В Україні їх теж багато. Просто Ви жили в благополучному середовищі
Фісташкова кава• 19 марта в 14:10
Просто наші жінки в вічному стресі, в негативних емоціях, і я не можу їх звинувачувати в нестриманості(((
Ну і ще те, що в нас ювеналка не працює і ніхто не викличе поліцію на маму, яка кричить на дитину.

Пам´ятаю, сестра приїжджала до нас в Україну з своєю донькою (вони живуть в США), то казала, що нарешті можна на малу прикрикнути або по попі шльопнути, якщо та капризує, бо в США за таке батьків карають.
Бабка-ежика• 19 марта в 14:10
Ответ дляСадоводница
Ви читали,що понаписували?
Она не читатель, а писатель, епта.
ЭмчЭндЭм• 19 марта в 14:11
Ответ дляФісташкова кава

От чего это они в стрессе? уже четвёртый год на социале
автор ніколи такого не було • 19 марта в 14:12
Ответ дляГлубоководная селедка
Можливо
Повелитель бітка• 19 марта в 14:12
Ответ дляніколи такого не було
Автор. Я вірю, що то всьо москалі були
Бабка-ежика• 19 марта в 14:13
Ответ дляЭмчЭндЭм
Как представят, что когда нибудь этот фарт закончиться, так знаете, как страшно становится и как накрывает паника?!
Точу ляси• 19 марта в 14:13
А что вы хотите, если на маленькой территории собрать простых обездоленных людей и создавать им видимость нормальной жизни? В какой то момент закрытия базовых потребностей недостаточно, особенно если не закрыта первая - безопасности.
Но и классовость тоже есть. Вы бы послушали, как разговаривают с детьми европейские ромы. А у них прям все нормально.
Фісташкова кава• 19 марта в 14:13
Ответ дляЭмчЭндЭм
Хз, я в Україні, тож більше за наших пишу.
Ну а ’німкені’... ну, може їм на роботу запропонували вийти, от і стресують
автор ніколи такого не було • 19 марта в 14:14
Коротше хто про що, а вошиві все про баню - пасобіііііяяяяяя! Як воно вам скрізь ввижається, то їхали б та підзаробили)
Цукрові вишні• 19 марта в 14:14
Ответ дляВилосипедниця
дама в тренчі, вона леді
Щедрик ведрик• 19 марта в 14:15
Може це не ’ наші’ ?
Викачую яйцями• 19 марта в 14:17
Може то рашисти?(
автор ніколи такого не було • 19 марта в 14:17
Ответ дляЩедрик ведрик
Може це не ’ наші’ ?
Дві з трьох точно наші