Бавовнятий Пупс• 20 марта 2025
Почала займатися спортом і змінилась частота
дефекації (соррі)
Як це залежить? Це норм чи щось не те?
Мальовнича даль• 20 марта 2025
В кращу чи гіршу сторону? Могла перистальтика налагодитись. Як не крути, а рух кишківнику теж потрібен.
Вже прочитала, що рідше. Норм - це 1-2 рази на день.
Бавовнятий Пупс
• 20 марта 2025
Ответ дляМальовнича даль
Було щодня, зараз через день
Мальовнича даль• 20 марта 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Було щодня, зараз через день
А харчування якось змінилося?
Птица секретарь• 20 марта 2025
Ответ дляМальовнича даль
Де ви таку норму знайшли?
Бавовнятий Пупс
• 20 марта 2025
Ответ дляМальовнича даль
А харчування якось змінилося?
Стало більш правильне, але не суттєво
Мальовнича даль• 20 марта 2025
Ответ дляПтица секретарь
Де ви таку норму знайшли?
Є поняття від і до. Середина це як раз і є норма.
Взагалі логічно, що більше доби носити у собі відпрацьований матеріал це не дуже добре.
дамаАмстердама• 20 марта 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Стало більш правильне, але не суттєво
Более правильное это как? Больше белков?
Мальовнича даль• 20 марта 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Стало більш правильне, але не суттєво
Дивіться по своєму стану, головне,щоб ви добре себе почували, не треба накручувати себе. У мене, наприклад , зі спортом навпаки закрепи проходять.
Птица секретарь• 20 марта 2025
Ответ дляМальовнича даль
В кого поняття? У вас? Ваші поняття не мають наукового обгрунтування.
очки_ннадо• 20 марта 2025
В мене так само, якраз звернула увагу. Тільки в іншу сторону. Якщо раніше було 1 раз в 2-3 доби, то зараз після 2 місяців залу - 1-2р/день. Харчування без мяса, мучного, молочки, солодкого
Бавовнятий Пупс
• 20 марта 2025
Ответ дляМальовнича даль
Я не відчуваю якогось дискомфорту, але 1 раз в 2 дні ніби малувато ..
Мальовнича даль• 20 марта 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Будь-які зміни у життєдіяльності, харчування, чи фізична активність, кліматичні явища - це стрес для організму і він може таким чином реагувати. Тут вам уже писали, що можна спробувати додати води. З власного досвіду - при заняттях спортом збільшити порцію (калорії не рахую, мікроелементи теж, просто звичайне відносно здорове харчування), бо організм більше калорій споживає.