ЦібаФу• 21 марта в 19:25
Оплата билетов Wizz air
Подскажите, оплачиваю с укр карты, нахожусь в Украине. В какой валюте выгоднее оплачивать билеты Wizz air, в приложении , чтоб не было двойной конвертации.
Бабулька• 21 марта в 19:46
Ви оплачуватимете у валюті, яка зазначена в вартості квитка, гривнею за курсом, якщо це гривнева карта
Не зви чайна• 23 марта в 20:47
Ви можете обрати валюту, я коли купувала квитки з Будапешту, то вигідніше було в форинтах оплатити з української гривневої картки. Я перевіряла в євро, доларах і гривнях.