Може ще третю?• Изменено 21 марта в 23:39
Какой у вас доход на человека в семье?
Т.е. если допустим у вас 10000 в мес. , у мужа 30000, и еще есть двое детей, то на яеловека будет 10000. В доход считается и зарплата и прочее.
показать весь текст
Результат:
вже голосів:
506
102 (20.16%)
15001-25000
77 (15.22%)
5001-10000
77 (15.22%)
25001-40000
68 (13.44%)
10001-15000
60 (11.86%)
40001-60000
48 (9.49%)
До 5000
34 (6.72%)
100001+
23 (4.55%)
60001-80000
17 (3.36%)
80001-100000
1
4
6
Незламна Україна• 22 марта в 15:25
Ответ дляПусин Кукин
Так, але всі пишуть, що я дитину голодом морю)
Раціон дитини: 1 яйце+броколі+ 1 сосиска+ картопля і морква
Якщо це не голод, то що? ... Об´єктивно, за такого раціону дитина голодна. У моєї доньки є така подруга - в холодильнику ’миша повісилася’, зате мама полетіла у Венецію. Вона у нас в гостях зупинитися не може, все їсть.
Якщо це не голод, то що? ... Об´єктивно, за такого раціону дитина голодна. У моєї доньки є така подруга - в холодильнику ’миша повісилася’, зате мама полетіла у Венецію. Вона у нас в гостях зупинитися не може, все їсть.
2
Мудробаба• 22 марта в 15:31
Ответ дляMs. Доброта
зарплатня чи дохід з бізнесу?
якщо зарплатня, щей біла, то дуже цікава статистика тоді по Україні)))
Медсестра 6000 грн
Хтось 9000$ = 378 000грн
і виходить середня зарплатня на душу населення 193000грн
Це перемога, розумієте?!!! Це свято, у нас всі в середному заробляють 4к баксів)))
якщо зарплатня, щей біла, то дуже цікава статистика тоді по Україні)))
Медсестра 6000 грн
Хтось 9000$ = 378 000грн
і виходить середня зарплатня на душу населення 193000грн
Це перемога, розумієте?!!! Це свято, у нас всі в середному заробляють 4к баксів)))
Зп. Не Україна
3
Незламна Україна• 22 марта в 15:39
Ответ дляПусин Кукин
Салат: ківі, яблуко, мандарин, банан, виноград. Всього по 1 штукі. Це дорого? Чи на салат треба всього по кілограму? Сметану беру 400 грам - 60 грн. Возить до нас мініферма. Смачна, натуральна продукція. Ще питання є?
У мене є питання: як ви виноград купуєте по ’1 штукі’? Зважуєте дві виноградники на салат і йдете на касу?)))
Як з бюджетом 100 грн на день можна купувати виноград по 230грн/кг?)))
Як з бюджетом 100 грн на день можна купувати виноград по 230грн/кг?)))
1
1
Рубаю олівлє• 22 марта в 16:33
Живу сама,заробляю в маркетингу біля 40 тис в місяць + хлопець дає біля 50 000 в місяць на різні потреби. Виходить на мене одну десь 90 000...Але щось я їх не помічаю
все одно малооо
2
Почемучка• 22 марта в 16:41
Ответ дляПусин Кукин
Ви здрава людина? В шматку 210 грам. Я роблю по бутерброду+авокадо+яйце. На наступний день може бути інший сніданок. Ми ж не їмо тиждень лише той шматок риби. Яка у вас вага? Ви 210 грам червоної риби їсте за раз чи що? Ви хоч іноді думайте перед тим як писати чесне слово) Ви як з лісу
Дочка 13 лет за раз съедает 200 грамм красной рыбы ,может и больше ,поэтому приходится делить на 2 раза и прятать .
Подростки вообще едят очень много,особенно мальчики
Подростки вообще едят очень много,особенно мальчики
3
ЯкаКраля• 22 марта в 17:14
Ответ дляНезламна Україна
У мене є питання: як ви виноград купуєте по ’1 штукі’? Зважуєте дві виноградники на салат і йдете на касу?)))
Як з бюджетом 100 грн на день можна купувати виноград по 230грн/кг?)))
Як з бюджетом 100 грн на день можна купувати виноград по 230грн/кг?)))
Є два варіанти , пи@дити або може і пи@здіти
2
АБВГДейка• 22 марта в 19:28
Ответ дляМоже ще третю?
Не понимаю почему вам налепили руколиц. Адекватное нормальное питание.
Я після такого адекватного харчування чоловіка ледь вичухала, але його мама дурниць і не показувала, що то адекватно. Самі можете хоч шнурки гризти, раз вони такі поживні, а дитину треба годувати нормально. А це овочі, фрукти, м´ясо, риба (не 20 грамів на день) кисломолочні і вже потім смажена картопля. Хоча модна і взагалі без неї, гарнір він і є гарнір.
2
2
АБВГДейка• 22 марта в 19:34
Ответ длябуреЛОМКА
А ви колись важили рибу з бутерброду або суші?) - здивуєтесь)))
І автор не писала наче вагу шматка.
Та і взагалі я не бачила ще людей, які солону жирну рибку з кусяки жеруть)
І автор не писала наче вагу шматка.
Та і взагалі я не бачила ще людей, які солону жирну рибку з кусяки жеруть)
Але це винні їжа, хоч автор звалиться що фігні не купує. Їжа - це запечена, жарена чи на пару риба шматком і гарнір ДО неї. А не присмачений рибою шмат бетону х маслом. Це така ж ’їжа’ як умовні чипст, яких автор героїчно не купує
1
Бабуся Бетман• 22 марта в 19:51
Ответ дляМудробаба
Зп. Не Україна
Тут же вроде в гривнах опрос,вы при чём
АБВГДейка• 22 марта в 19:54
Ответ дляПусин Кукин
Пішки 25 хвилин. Ви чисто з лісу. Ви не думали, що в машинах є різні двигуни і вони жруть різну кількість пального?
Ви дорогу в 25 хвилин їдете на авто? При цьому економите на їжі? Це ново, свіжо в цікаво
1
1
АБВГДейка• 22 марта в 19:55
Ответ дляСанька-4b93
Та вчера ж уже нам рассказывали в аналогичной теме, что виноград на рынке по 40 грн в МАРТЕ. Я аж побежала сегодня на свой, но ничего не поменялось, как было от 160, так и есть, киви по 110, мандарины по 70. Как раз в 3 тысячи фруктовый салат вмещается
Та по 20 теж є, питання лише скільки) Не люблю ринки, жодного разу нормально не зважили нічого
АБВГДейка• 22 марта в 20:01
Ответ дляБабуся Бетман
И потом есть хлеб и гречаники
Навіть без топів. Ну хоч би ложку сметани туди, чи якусь котлету.
АБВГДейка• 22 марта в 20:10
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ну не знаю, девочки может и едят мало, мои же все сметают, у меня и дочка и сыновья, муж - вообще проглот, но мужчины у меян в спорте. вообще все улетает тупо на пожрать
Є у мене дівчинка такого віку... Не факт чиї порції більші. Кіло винограду за вечір на двох з´їдають, апельсини, моркву. Йогурти питні і звичайні. Ну і булками з сосисками не гребують. І це вже після вечері. По теорії не повинна в двері проходити, на практиці - об´єм там створюється виключно за рахунок безрозмірної кофти. Я вірю, що можна харчуватись за три тисячі. Але, помилуйте, це на людину при заявленому раціоні.
2
АБВГДейка• 22 марта в 20:21
Ответ дляНезламна Україна
У мене є питання: як ви виноград купуєте по ’1 штукі’? Зважуєте дві виноградники на салат і йдете на касу?)))
Як з бюджетом 100 грн на день можна купувати виноград по 230грн/кг?)))
Як з бюджетом 100 грн на день можна купувати виноград по 230грн/кг?)))
В форі був білий по 140 недавно. Надиво пристойний, набрала собі. Може ще є акція. Але навіть по 140... Ну його кіло за вечір з´їдають двоє дітей. Після повноцінної вечері
Мудробаба• 22 марта в 20:32
Ответ дляБабуся Бетман
Тут же вроде в гривнах опрос,вы при чём
Тут и про доход вопрос. При чем половина комментариев про расходы?
Бабуся Бетман• 22 марта в 21:25
Ответ дляМудробаба
Тут и про доход вопрос. При чем половина комментариев про расходы?
Чтобы поддержать разговор
Мудробаба• 22 марта в 22:32
Ответ дляБабуся Бетман
Чтобы поддержать разговор
Ну вот вы сами и ответили - при чем тут я.
1
Мудрецыха мира• 22 марта в 23:26
Так написано что не поймешь, то 100 тыс или 1 млн))) абхазах, смешной опросник
Мудрецыха мира• 22 марта в 23:29
Ответ дляMs. Доброта
зарплатня чи дохід з бізнесу?
якщо зарплатня, щей біла, то дуже цікава статистика тоді по Україні)))
Медсестра 6000 грн
Хтось 9000$ = 378 000грн
і виходить середня зарплатня на душу населення 193000грн
Це перемога, розумієте?!!! Це свято, у нас всі в середному заробляють 4к баксів)))
якщо зарплатня, щей біла, то дуже цікава статистика тоді по Україні)))
Медсестра 6000 грн
Хтось 9000$ = 378 000грн
і виходить середня зарплатня на душу населення 193000грн
Це перемога, розумієте?!!! Це свято, у нас всі в середному заробляють 4к баксів)))
Ну если не умеете столько зарабатывать, то какие претензии к автору и таким людям??? Или у вас укоренилось в голове, что если деньги- значит вор или коррупционер?
Ms. Доброта• 23 марта в 23:16
Ответ дляМудрецыха мира
Ну если не умеете столько зарабатывать, то какие претензии к автору и таким людям??? Или у вас укоренилось в голове, что если деньги- значит вор или коррупционер?
питання зарпатня чи бізнес...
Чуєте чи ні? Зарпатня чи бізнес... де тут вор чи корупціонер? пздц
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу