Крем для арбуза• 23 марта в 12:06
Що робити з такими зморшками під очима?
Яку косметичну процедуру порадите?
Посміхатися взагалі неможливо, починається страшне.
Крем для арбуза
• 23 марта в 12:06
Ответ дляСвекруховна
Звичайні очі,скільки Вам років?
Свекруховна• 23 марта в 12:07
Це така шкіра під очима,думаю було і в 32. Просто зараз бачу несамовите зневоднення і млявість шкіри
ДолькиКабана• 23 марта в 12:07
Ответ дляВесёлая морковка
Ботокс
Да. Я заколола и супер. Только там очень больно колоть
Свекруховна• 23 марта в 12:08
Ответ дляВесёлая морковка
Ботокс
Ну який ботокс,щоб без м´язів ці всі шкури ще більше провисли вниз
і через пару років ботокса було просто печене яблуко
Крем для арбуза
• 23 марта в 12:09
Ответ дляШвидкоруч
Зневоднена шкіра і колір тьмяний. Ви чимось користуєтесь?
Ні
Крем для арбуза
• 23 марта в 12:19
Ответ дляВимагаю спілкування
Ви не доглядали до 42 ніяк, судячи з фото.
А по суті питання відповісти є що?
Вимагаю спілкування• 23 марта в 12:20
Ответ дляКрем для арбуза
А по суті питання відповісти є що?
Вам вже відповіли вище - колоти
Мені нема чого додати
Весёлая морковка• 23 марта в 12:21
Ответ дляДолькиКабана
Больно, но в половину меньше будет морщин. Все конечно не уйдет
Доль Чекомбана• 23 марта в 12:25
Ботокс( можно и в мезо разведении, где компенсаторки) и курс биореаитализации, которая вам будет наиболее эффективна.
Крем для арбуза
• 23 марта в 12:28
Ответ дляДоль Чекомбана
Біо зробила 1 раз. Але що мені не сподобалося, що проколола вона мені саме під очима тоненьку полоску, потім усі щоки спереду чомусь не колола, а колола щоки по боках, ну і лоба, навколо рота. Оці якраз самі стрьомні місця залишилися поза увагою. І чому не колола спереду, де скули... От тепер думаю, на другий раз до неї йти, чи до іншої...
Мурзилка• 23 марта в 12:38
Ответ дляКрем для арбуза
А по суті питання відповісти є що?
А зі здоров´ям як? Колір шкіри під очима говорить про зневоднення, проблеми з печінкою, порушений гормональний баланс також, стрес напруження шиї і голови...Але у вас не все так і погано, шкіра пружня, набряків нема.
Галя-краля• 23 марта в 12:40
Ответ дляДолькиКабана
Именно под глазами? Я уколола углы, так начало тут собираться😆 Сейчас еду на коррекцию
Швидкоруч• 23 марта в 12:43
Ответ дляКрем для арбуза
А по суті питання відповісти є що?
Підібрати догляд по бюджету і проколоти полінуклеотіди. Палите, вживаєте алкоголь?
бювет_в_обед• 23 марта в 12:44
Так виглядає, що ви взагалі ніколи в житті нічим не користувалися. Ідіть до косметолога, робіть ін’єкціі, підбирайте догляд.
Доль Чекомбана• 23 марта в 14:00
Ответ дляКрем для арбуза
Судя по тому, что вы описываете, это бланшинг. Его тоже только в комплексе стоит делать. И не один раз, если уже есть задомы. Биореаитализация не проклалывается тонкими полосками…. И ее обязательно тоже надо делать курсом, ища свой поепарат( мне полинуклеотиды вообще ни о чем, а кому-то нравятся)
Крем для арбуза
• 23 марта в 15:31
Ответ дляШвидкоруч
Ні.
Попразендовна• 23 марта в 22:00
Ответ дляКрем для арбуза
А по суті питання відповісти є що?
По суті нічого вже не зробиш, тільки пластика.