Туфли в чешуе• 23 марта в 23:29
Хтось працював хостес закордоном?
Спілкувалась сьогодні з подругою, каже знайшла роботу хостес закордоном, платять від 100 евро на день, і жити безкоштовно, і всім їх там забезпечують... дуже привабливо звичайно, але ж
тоді думаю чого наші дівчатка їдуть в ту Польщу на склади, теплиці чи фабрики... якщо є така класна робота..
Админко• 23 марта в 23:32
Я прибираю у Лапландії, також виходить 100 євро в день.Поцікавтесь,що ще робить хостес
Туфли в чешуе
• 23 марта в 23:34
Ответ дляАдминко
Так я не знаю, і сумніваюсь що вона точно знає. Спитала а що ж робити там?
Каже треба зустрічати гостей в ресторані і проводити до столика. Типу це все.
Дую на вітер• 23 марта в 23:36
Чого? Мов не знають, зовнішністю не вийшли, ще чимось не підійшли роботодавцеві. Всі хостесами не будуть
Швабристка• 23 марта в 23:38
Так в хостес не каждую, которая в теплицу или на заводе пашет, возьмут. Надо язык знать, надо хорошо выглядеть-фигура, макияж, уметь общаться, быть психологом, то есть если клиент недоволен, надо найти подход и все уладить.
В Ливерпуле работала в хорошем ресторане, все ок было.
Туфли в чешуе
• 23 марта в 23:38
Ответ дляДую на вітер
А що туди якийсь відбір іде? Чого зовнішністю не вишли?
Туфли в чешуе
• 23 марта в 23:39
Ответ дляШвабристка
За мову їй нічого не сказали. Кажуть на рівні ’велком, сенкью’ знаєте, типу то ок..
Швабристка• 23 марта в 23:41
Ответ дляТуфли в чешуе
Ну такое что-то... Посетители разные бывают. Кому-то и правда хелоу, плиз, велкам. а кто-то любит поговорить, тут без языка никак. Хотя, может, у вашей знакомой ресторан среднего уровня. Но тогда и таких сумм не будет.
Туфли в чешуе
• 23 марта в 23:49
Ответ дляШвабристка
Вона ту вакансію в інстаграмі знайшла. Я одразу прискіпливо віднеслась до такого. Тим паче зараз такі ситуації бувають, ох
То що їм треба ще з гостями спілкуватись?
Вона каже їй пояснили - стійте біля стійки, і коли хтось приходе, то вітатися треба, або за столик проводити...
Швабристка• 23 марта в 23:50
Ответ дляТуфли в чешуе
Какая страна?
Туфли в чешуе
• 23 марта в 23:54
Ответ дляШвабристка
Какая страна?
Менеджер дав їй час подумати, там куди хочеш є... хоче наче у Грецію чи Італію.
А то є різниця що у різних країнах може відрізнятися?
Туфли в чешуе
• 23 марта в 23:56
В неї чоловік і мала дитина 3 роки. То я і хвилююсь що там з нею може статись. В Україні каже роботи нема з такими грошима, знудилась сидіти тут
Швабристка• 23 марта в 23:57
Ответ дляТуфли в чешуе
Ой....Про Греции много плохого от коллег слышала. Клиенты вспыльчивы, темпераментны. И Греция не самая экономически успешная страна, какие 100 евро в день... Уже на старте, значит, врут.
И в этой стране сильная безработица. Подумайте логически-сильно им надо иностранок приглашать, если местных девушке со знанием языка полно...
Чумацький Шлях• 23 марта в 23:57
Ответ дляТуфли в чешуе
Серйозно? Хостес в Італії і Греції, 100 євро в день? А гречанки і італійки такі ’та ну нафіг, піду оливки збирати. Ми макіяж робити не вміємо і сенк´ю не скажемо’
Туфли в чешуе
• 24 марта в 00:00
Ответ дляШвабристка
Я то взагалі подумала які вакансії у інстаграмі можуть бути? Але ж...
може для місцевих це не прибутково 100 евро в день, а на наші якщо перевести то ну нормально так..
ХвостПистолетом• 24 марта в 00:02
Ответ дляТуфли в чешуе
Так может раскручивать на выпивку надо и что-то ещё
Швабристка• 24 марта в 00:02
Ответ дляТуфли в чешуе
В Греции средняя зарплата 1200 евро. Это 12 рабочих дней, если верить вашей подруге. Причем за работу не бей лежачего. Неа. Меня бы это насторожило.
Админко• 24 марта в 12:50
Ответ дляХвостПистолетом
Більш всього,це також вважається хостес.
Туфли в чешуе
• 24 марта в 16:00
Ответ дляАдминко
Так а як там розводити?
Типу прийшла пара в ресторан, офіціант прийняв замовлення, тут підходить ще хтось і давай казати шо може замовте ще випити?