Всех анонимов аноним• 24 марта 2025

А вам мужчины много дали в жизни? Мне нет

Я была замужем , ни квартиры , ни машины мне он не подарил и делить было нечего. Хоть подушку безопасности накопила.
У меня все есть но мне как-то обидно, что в меня никто из мужчин не вложился финансово.
А у вас? Или я себя накрутила?
Папобус• 24 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
А що ж так? Немає вводних щоб такого чоловіка мати?
Смішно читати судження таких як ви, менш успішних, про життя тих, в кого все склалося набагато краще. Коротше кажучи, класика Порадниці
Ну мабуть нема вводних, а що вас дивує? 🤔
Трільчиха• 24 марта 2025
Ответ дляПапобус
вибачте, але не згодна.
Ніколи не треба терпіти.
Життя одне.
Зрадив? нафіг. Не дав грошей чи не подарував на свято? Нафіг. Образив сильно чи натякнув на фіз.насилля? одразу нафіг.
Навіщо терпіти, чекати, який компроміс?
Якби в мене було життя геть таке як ви описали, то не терпіла .
Я писала про гарне життя вище, без зрад , тим більше. Але є свої нюанси, « несостыковки»
автор Всех анонимов аноним • 24 марта 2025
Ответ дляПапобус
А вводні здогадуєтесь які?
Папобус• 24 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
Ну я не скажу что я неуспешна совсем.
Жизнь соло меня устраивает, я интроверт, мне комфортно. Просто не трачу время, энергию и силы на людей (мужчин особенно) кто не улучшает мою жизнь.
Папобус• 24 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
Але не вам, не вам…
ну да, не мне 😁
Забагаловка• 24 марта 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Не перегибаете. Как сказочку описали. Я что не знаю какие украинцы хорошие отцы? Очень плохи , прям очень, сравнивая с европейцами
А жінки українки звісно набагато кращі ніж жінки-європейки, так?
ИМХОля• 24 марта 2025
Ответ дляПапобус
вибачте, але не згодна.
Ніколи не треба терпіти.
Життя одне.
Навіщо терпіти, чекати, який компроміс?
ну вы сейчас описали не мужчину, а какого-то рагуля
Папобус• 24 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
Обрали долю баби коня, сама пахати будете?
Я ленивая, потому отлыниваю от пахоты и стараюсь делегировать что можно.
Забагаловка• 24 марта 2025
Ответ дляПапобус
Дивує, що беретесь судити більш успішних ніж ви. От що дивує
Ответ дляЗабагаловка
Звичайно кращі, пашуть як ви , як кінь, за собою слідкують , дітей самі ростять. Таких дуреп майже нігде більш нема. Саме так .
Забагаловка• 24 марта 2025
Ответ дляПапобус
Кому?
Ответ дляЗабагаловка
А ви тут визначаєте хоть успішніший чи як? Прям розсмішили
Забагаловка• 24 марта 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Де ви прочитали, що я пашу як кінь? Я написала, що в мене дохід +/- як у чооовіка, але це на значить, що я прям пашу. Наприклад зараз робочий час, але я тут 😉
Забагаловка• 24 марта 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
По відповідям та коментарям тієї пані, якій я відповідала.
Папобус• 24 марта 2025
Ответ дляПримарочка
Вы просто ничего не умеете,вот и всё)
Умею многое, на самом деле.
Кстати раньше как раз работала в том числе по направлению, где прямо ’польза обществу’ и знаете, выгорела и поняла, что это крайне глупо - нести пользу чужим абсолютно людям, которым на тебя ...как бы помягче...положить :)
Папобус• 24 марта 2025
Ответ дляТрільчиха
Можна приклад нюанса?
Ответ дляЗабагаловка
Ви все в першому пості все описали.
А я без мужика тут і що? 🙂
Папобус• 24 марта 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
А вводні здогадуєтесь які?
Хз. Люблять за різне, не тільки моделей.
Ответ дляПапобус
Терпіть, пахати, йти на компроміси , ростити дітей і т.д і т.п
Папобус• 24 марта 2025
Ответ дляИМХОля
Ну, при словах терпеть приходит в голову только такая жесть.
Несу пургу• 24 марта 2025
У меня обычный муж, так что лично мне квартиры и машины ему дарить не за что. Есть общая машина и новый дом, тоже общий. Двое детей. Не пьёт, не курит, не гуляет. Выходные с семьёй. Я никогда не работала. Как- то так.
Папобус• 24 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
Успішність поняття ’розтяжімоє’
Папобус• 24 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
Кому?
це секрет Полішинеля.
На мене працює команда ельфів та гномів
Ответ дляНесу пургу
И вас явно любит
Трільчиха• 24 марта 2025
Ответ дляПапобус
А ви в шлюбі?
Забагаловка• 24 марта 2025
Ответ дляПапобус
Успішність поняття ’розтяжімоє’
Ну то розтягуйте, може до чогось і дотягнете 😁
Несу пургу• 24 марта 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
И вас явно любит
Я думаю да.
Папобус• 24 марта 2025
Ответ дляТрільчиха
А ви в шлюбі?
Розлучена, з коханцем теж припинила стосунки.
Папобус• 24 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
Я зайняла свою нішу як миша.
Трільчиха• 24 марта 2025
Ответ дляПапобус
Можна приклад нюанса?
Ну, наприклад, той який я написала вище
А взагалі побутові