Скользкая• 24 марта 2025

Повернення з Німеччини. Дитина і школа

Плануємо повертатись через 2,5 роки. Переживаю за булінг дитини в школі через це?
Хто повертався? Чи були якісь проблеми ?6 клас. Вже підлітки
Дружная семейка• 24 марта 2025
Приходите через 2 года и 5 месяцев :) обсудим.
автор Скользкая • 24 марта 2025
Ответ длязахідний_діалект
Простите, Автор, но да - уж очень сильно тролизмом попахивает... Кто сейчас, в здравом смысле, в Украину с ребёнком возвращаться будет?.. Ещё напишите, что у вас мальчик...
Хлопчик. Чоловік мене вже заїдає, сім´я валиться. Тут не витягую. Треба приймати рішення
автор Скользкая • 24 марта 2025
Ответ дляДружная семейка
В Німеччині я 2,5 року
Moonulya• 24 марта 2025
Ответ дляСкользкая
Що ми були за кордоном весь цей час. В мене була подібна ситуація з мого дитинства . Я написала в коментарях
Я з Київської обл, в клас до мого сина регулярно додаються учні-переселенці, які погано володіють укр мовою, бо родини з російськомовних регіонів. Ніхто нікого не будить і не задає зайвих питань чому переїхав до нашого міста.. Оптіма гарна школа, дивно що дитина після он-лайну не може правильно будувати речення при усному мовлені. Візьміть ще додаткові уроки.. не переносьте свій досвід на дитину.. за цей час все дуже змінилось, в країні всі регулярно кудись переїжджають, всі всеодно…
marydgayne• 24 марта 2025
Ответ дляСкользкая
Чому тролі? Чи такого не буває що люди повертаються? Наче ми перші і я це все придумала
А за что вашего ребенка должны буллить?
Творог для розжига• 24 марта 2025
Ответ дляСкользкая
Ви не зрозуміли. Були ми в Німеччині 2,5 роки
А почему должны булить ?
К сыну в класс пришла девочка ,они в Германии прожили 2 года
как тебе такое илон маск• 24 марта 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Автор,ответьте, почему ваших детей должны буллить,а?
Можуть в єдиному випадку.
У доньки на гуртку прийшла дівчинка, їм по 11 років. Всі здивувались, що викладач попередила, що дівчинку в школі булять, і попросила не робити цього на гуртку. Не зрозуміли спочатку, бо тут і повненькі, і хлопчик з заячою губою і все ок.

А прийшла дівчинка і почалось. ’А у нас в Германии..’. Туалет зайнятий ’А у нас в Германии’, солодощі принесли на чаювання ’А у нас в Германии’. Діти навіть аудіо записали. За годину гуртка 15 реплік ’А у нас в Германии’, при чому всі з такою пихою і принизливим тоном.

Там вже викладач ледь стримується.
БезПаспортаНеПродаю• 24 марта 2025
Ответ дляСкользкая
Тому що булінг за все в нас. Я в дитинстві пережила булінг за те що мої батьки були з міста, а переїхали в село. Хоча я народилася вже в селі, мене страшно були бо мої батьки були ’чужі’, ’городські’. Це мій біль. Я ні в чому не була винна.
Тому не хочу щоб дитина страждала. Бо ситуація подібна
а в Германии вы, конечно же, в Берлине жили и ходили в элитную школу?? Куда уж киевской школе до вас.. да??
Творог для розжига• 24 марта 2025
Ответ дляСкользкая
Ситуация даже и близка не такая ,кажется вы ищете причину ,чтоб не возвращаться
автор Скользкая • 24 марта 2025
Ответ дляMoonulya
Причому тут мова. Дитина на українській мові прекрасно розмовляє, і читає і пише. Булінг за те що були закордоном( типу виїхавші)
как тебе такое илон маск• 24 марта 2025
Ответ дляСкользкая
Ми онлайн на Оптимі все тягнемо. А от що в районі шкіл немає з німецькою ото проблема. Але нічого, головне щоб ставлення було нормальне в дітей. В країні присутня агресія на виїхавших
Немає ніякої агресії, якщо ті, хто повернувся не починають зазнаватись і діставати. Вище приклад написала.
Поговоріть з дитиною щодо цього і все. Ніякого боулінгу не буде.
Творог для розжига• 24 марта 2025
Ответ дляСкользкая
Вы ку-ку???
Дружная семейка• 24 марта 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Можуть в єдиному випадку.

Там вже викладач ледь стримується.
у кого это, пля, у вас :) немцы, сцуко, в нулевом поколении.
как тебе такое илон маск• 24 марта 2025
Ответ дляСкользкая
В Києві таких купа. І ВПО, і тих, хто повернувся, різних.
Щось вам в Німеччині вбили в голову не те
автор Скользкая • 24 марта 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Можуть в єдиному випадку.

Там вже викладач ледь стримується.
Звичайно дівчинка не права. В мене дитина теж не любить снобів і хвастунів. Сам такого не робить
как тебе такое илон маск• 24 марта 2025
Ответ дляДружная семейка
Ото ж.
У тієї дівчинки вже прізвисько Лера-Германия (з таким ім´ям дівчат двоє, це типу коли потрібно пояснити яка з них)
автор Скользкая • 24 марта 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ні, ми в селі. Школа початкова на 60 учнів
Ранковий базар• 24 марта 2025
Ответ дляСкользкая
Не выдумывайте проблем там, где их нет. В класс моего ребенка вернулся мальчик после двух лет проживания в Германии, все отлично, его везде на ДР зовут и он зовёт, компашка не изменилась. И есть невыезжавший мальчик, в стороне от всех, тут не от Германии зависит, а от самого ребенка)
Moonulya• 24 марта 2025
Ответ дляСкользкая
Перепрошую, я не правильно Вас зрозуміла!
Мій син весь час переписується і чекає своїх однокласників, які виїхали..Вас ніхто не буде булити за те, що виїжджали! Якщо ситуація критична, оберіть одразу іншу школу, а не в ту яку син ходив до війни..
Королева Сарказма• 24 марта 2025
Ответ дляШаманю второпях
Вы автор?
А вы кто?
Замулена ріка• 24 марта 2025
Ответ дляСкользкая
Київ
Это какой-то прикол? Где это у нас в школах булят детей, которые возвращаются из-за границы? Автор, не гоните. Вернулись почти через 2 года из Польши в Киев, никто и слова не сказал. В вашей теме впервые о таком узнала
Королева Сарказма• 24 марта 2025
Ответ дляНаливайКа
Після німецького булінгу, вам не звикати
Співчуваю вам 😢
Королева Сарказма• 24 марта 2025
Ответ дляГендиреХтор
Кто вас будет буллить за это🤦‍♀️ если вы не троль, с таким мышлением сидите там!
С таким это каким?
Ms. Скромность• 24 марта 2025
Ответ дляСкользкая
Автор, ви не бійтеся наперед. Ви з кимось з класу дитини підтримуєте звʼязки? Розпитайте, що та як в класі. Які діти, як обстановка, які вчителі та батьки. Почніть зі спілкування. А якщо воно є, і дитина спілкується з друзями он-лайн, до яких же і повернеться, то взагалі, ок.
НаливайКа• 24 марта 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Співчуваю вам 😢
А я вам ні - що хотіли, те й меєте
Королева Сарказма• 24 марта 2025
Ответ дляНаливайКа
А я вам ні - що хотіли, те й меєте
Мені нема чого співчувати. Я киянка, маю житло, не виїжджала, а ви щ дитиною пережили булінг 🤷‍♀️
Язикувата Хвеська• 24 марта 2025
Ответ дляСкользкая
И где вы такое услышали,если 2.5 года живёте в Германии?)
Шаманю второпях• 24 марта 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
А вы кто?
Я человек, который задал вопрос автору, а вы влезли. Так кто тогда вы?
НаливайКа• 24 марта 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Та яка ви там киянка кияни виховані,інтелегентні люди.
А зараз як вас булять, жах
Королева Сарказма• 24 марта 2025
Ответ дляШаманю второпях
А я комментатор на форуме, если не знаете, что такое форум, гугл в помощь.