Карапулька• 24 марта 2025

Я автор теми про кота і сказ, хто знає про вакцину

І так, сьогодні завершується 7 день. Спочатку кіт був лагідний і сумний, сьогодні вже сердитий і не дає себе гладити, дуже хоче на вулицю. Їсть, п´є як звичайно. Але в мене таке питання, якщо йому через тиждень робити вакцину від сказу, а він теоретично може ще знаходитись в інкубаційному періоді, то ця вакцина може запобігти розвитку хвороби?
Зубожиння• 24 марта 2025
Не читала вашу тему, але чи звертались в ветлікарню?
Девальвация• 24 марта 2025
Покакав?
Котики-муркотики• 24 марта 2025
Ответ дляЗубожиння
Там надо к психиатру. Автору.
Голубка миру• 24 марта 2025
Не може, сказ смертельна хвороба.
Зубожиння• 24 марта 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Там надо к психиатру. Автору.
Аааа, тоді вихожу
автор Карапулька • 24 марта 2025
І ще, сьогодні він вивчив лапки у воду, яку пив і ними мені забризкав очі, так можна заразитися? ( Читала, що млина на слизові оболонки потрапляє і відбувається зараження, а на лапах де вона залишилась...) Я скоро з´їду з глузду(
булоТАЙминуло• 24 марта 2025
Ні, якщо він вже хворий то вакцина до лампи. Але за 7 днів вже повинна була розвинутися виражена симптоматика хоч якась, якщо рахувати прояв агресії за перші симптоми.
автор Карапулька • 24 марта 2025
Ответ дляЗубожиння
Так
автор Карапулька • 24 марта 2025
Ответ дляДевальвация
Покакав?
Так
автор Карапулька • 24 марта 2025
Ответ дляГолубка миру
Не може, сказ смертельна хвороба.
Я про кота. Якщо у нього інкубаційний період і вколять вакцину, то вона все одно не допоможе?
Зубожиння• 24 марта 2025
Ответ дляКарапулька
А ветлікар що сказав?
автор Карапулька • 24 марта 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Ну там не агресія була, а дитина потягнула його...тому закрила для перестороги, але все одно щось мені не подобається. То такий добрий, тепер злий
автор Карапулька • 24 марта 2025
Ответ дляЗубожиння
А ветлікар що сказав?
Та у нього рвота була і я думала, що не ходить в туалет, інтоксикація, але все нормально. Ну що лікар сказав, спостерігати
автор Карапулька • 24 марта 2025
Я ніяк не можу знайти хоч онлайн рабіолога щоб проконсультуватися, чесно кажучи вже не витримую і постійні тривоги доньки, і свій стан в напрузі, і кота який хоче на волю і постійно вириває двері кімнати.
спальное место• 24 марта 2025
Ответ дляКарапулька
Я возила свою до раболога. Її собака куснув. Теж чуть не збожеволіла.
Света С Приветом• 24 марта 2025
Ответ дляДевальвация
Покакав?
Автор?
Голубка миру• 24 марта 2025
Ответ дляКарапулька
Нічого не допоможе, нікому.
автор Карапулька • 24 марта 2025
Ответ дляспальное место
А у вас не залишилось контактів?
Prervana• 24 марта 2025
Телепортирую вам куб Рабистара.
Может хоть так вас попустит
автор Карапулька • 24 марта 2025
Ответ дляГолубка миру
Нічого не допоможе, нікому.
Я не знаю, як пояснити правильно. Читаю, що у котів інкубаційний період може бути і три місяці. В от, ще не маючи ознак хвороби, кіт шкрябає чи кусає. Але ми йому даємо вакцину і вірус далі у тварини не розвивається, не спостерігаємо вже. Але ж в людини може він потім появитися і через рік.
Король дивана• 24 марта 2025
Ответ дляКарапулька
Якщо він п´є, то сказу нема!
При сказі водобоязнь.
Припиніть знущатися з тварини!
автор Карапулька • 24 марта 2025
Ответ дляPrervana
Телепортирую вам куб Рабистара.
Может хоть так вас попустит
А у вас є контакти рабіолога? Бо я чесно вже так себе і всіх загнала, що скоро в психлікарню поїду
автор Карапулька • 24 марта 2025
Ответ дляКороль дивана
Якщо він п´є, то сказу нема!
При сказі водобоязнь.
Припиніть знущатися з тварини!
Може інкубаційний період ще бути.
Король дивана• 24 марта 2025
Ответ дляКарапулька
Може інкубаційний період ще бути.
У вас в районі були реально випадки сказу? Кіт приходив покусаний?
Король дивана• 24 марта 2025
Ответ дляКарапулька
Може інкубаційний період ще бути.
Ну то зробіть усім і собі курс щеплення. На всяк випадок.
Чи вам грошей шкода?
Король дивана• 24 марта 2025
Ответ дляКарапулька
Давно пора.
Голубка миру• 24 марта 2025
Ответ дляКарапулька
Може інкубаційний період ще бути.
І скільки ви плануєте тримати так кота?
Глубоководная селедка• 24 марта 2025
Жалко того кота нещасного(
автор Карапулька • 24 марта 2025
Ответ дляКороль дивана
Влітку приходив. Недавно знайшла невеличку засохлу ранку на голові. В області є випадки
Prervana• 24 марта 2025
Ответ дляКарапулька
Выбирайте. Вышгородская ветслужба (Леся Миколаївна) и Киев, центральная ветклиника