Valeriia-f648• 25 марта 2025

Хтось співпрацював з Марією Кравець? @MariaKravetsInvest

Знайшла її тг канал і вирішила спробувати з нею інвестувати. Надіслала депозит 2300 грн, перед цим запитала чи точно не буде більше ніяких оплат, вона запевнила, що не буде. Через годинки-дві надсилає фото, що все пройшло успішно. Потім пише, що сталася якась проблема і вона не може вивести, бо потрібно сплатити 8% від прибутку. Скажіть, будь ласка, чи можна оплачувати ці 8% чи це обман? Дякую🥰
Сонячний зайчик• 25 марта 2025
Шахрайство
Білий Лосик• 25 марта 2025
Ответ дляТам все розмивчато
сколько лохов
Та вообще в шоке, человеку от суммы так голову снесло что не видит в упор: развод или нет
Гравіцапа• 25 марта 2025
А потом вы еще на выборы ходите…голосуете…
Кумася• 25 марта 2025
Авторе, далі буде так: вона знайде якусь причину, по якій Ви матимете сплатити ще N-ну суму. Потім ще і ще. Питатиме скільки коштів є на балансі, знаходитиме правдоподібні відмазки, тягнутиме ще і ще. І так до тих пір, поки Ви не вигрібетете весь кредитний ліміт. А потім - мороз. 2300 - це тільки наживка.
Зверніться в службу підтримки Вашого банку і в поліцію з заявою про шахрайство.
Ластовиння• 25 марта 2025
Саме цікаве - це скільки липових відгуків. І де вони їх беруть у такій кількості?
dahashutka19• 25 марта 2025
Автор, мені вас шкода . Буде крок на майбутнє, що на таке вестись не треба . Можете ще піти в поліцію , але нашнсів немає
Сіґеле-міґеле• 25 марта 2025
Автор,а як ви на неї натрапили?
tala-li• 25 марта 2025
це реклама, тупа
Синиця у спідниці• 25 марта 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Автор,а як ви на неї натрапили?
В мене теж саме питання виникло
Кинг-Конгша• 25 марта 2025
Тобто автор відправила 2300, а з неї ще просять відправити 3000 грн?
Хай бере з тих процентів, або зі своїх процентів, що отримала.
Автор, ви правду думаєте що за день ви заробили тисячі через оце?
Малинка• 25 марта 2025
Ответ дляБелочкой зови
бородатый развод. неужели кто-то еще верит, что им утроят деньги просто так?
’На дурака не нужен нож:
ему с три короба наврешь --
и делай с ним что хошь.’
Святатабожа• 25 марта 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Автор,а як ви на неї натрапили?
подобное вылазит в ТГ, у меня например, тебя присоединяют к группе и начинается обработка: тебя приветствует чат-бот и сообщает ’вы автоматически добавлены ...’, кто-то спрашивает почему чат обновился, менеджер отвечает что был ’сбой’, вся информация из чата ’пропала и ее восстанавливают’, кто-то - ’ой, а я новенький а что это у вас тут такое интересненькое’, и понеслось...
Та_шо_ж_таке• 25 марта 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Ну, с каких процентов? Какой-то Сережа на зоне получил с лохушки 2300 и, потенциально, может получить еще 3000. Но даже, если и не получит, следующая лохушка уже пишет в тг его соседу по камере.
Блатная жизнь крипто-инвесторов очень нелегкая
Тантрический кекс• 25 марта 2025
Автор, цієї Марії зовсім не існує, це підставне ім´я
Зараз все скажу• 25 марта 2025
Вы специально сегодня зарегились для этого? Начинаю думать, может это и правда такая хитрая реклама.
Сіґеле-міґеле• 25 марта 2025
Ответ дляСвятатабожа
Я бачила подібне, тільки там слоти,чи щось таке.А ’інвестиції’ не бачила
Не перевелися ще лохи.
Сяду на шию, дорого!• 25 марта 2025
Дівчата,ну не стібайтеся ви з людини....їй і так не солодко.
Автор....інвестиція,яка з 2 300 робить 35 000 за день...чи два.. це нереально...такі швидкі гроші ,то розвод...
Сучасні шахраї вже не крутять три стакани на вокзаді...інтернет дав ноаі можливості.
Мені ваш випадок нагадав історії про мУльйонні спадки з Африки...ви отримали спадок 6 -10+ млн.,але потрібні витрати на оформлення і виведення коштів для вас,сплатіть 500 $ ...потім ще$ і тд.
Я супер-пупер• 25 марта 2025
А ще є ті, хто вірять у швидкі легкі гроші в інеті? З якого дива вам їх просто так будуть роздавати? Ви тут шукаєте підтвердження, що це розвод чи це така реклама?
Кросівки оригінал• 25 марта 2025
Краще б вам Бред Піт написав))))
А не ви Марії )))
Я супер-пупер• 25 марта 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Зазвичай у подібних темах з´являється той, хто підтверджує, що це свята жінка, і можна швидко заробити на новий манік, губи, відпочинок... І так знаходяться нові жертви лохотрону
Синиця у спідниці• 25 марта 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Схоже, що сама тема і є реклама.
Тотім Автор добавить скріни, що оплатила ті 8% їй відправили всі кошти, що обіцяли
Кросівки оригінал• 25 марта 2025
З вас пʼять тищ
Я супер-пупер• 25 марта 2025
Ответ дляКросівки оригінал
З вас пʼять тищ
Ну, от тепер авторці точно нічого не заплатять за рекламу її лохотрона
Сяду на шию, дорого!• 25 марта 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Мені моя подруга пише (це було давно) ,що вона ,вірніше її номер телефону , виграв авто...і там якесь посилання на розіграш і сайт , де фото таких щасливчиків з новими авто ітд.
Я пишу ій це розвод...ти ж навіть не реєструвалася ні на який розіграш в тд...вона мені ’НІ’....все чесно,це ти нам заздриш...бо ти не виграла .
Я ій кажу ОК.
Але коли попросять в тебе заплатити їм за оформлення паперів, чи ще щось напиши мені.
Так і було... написали ,що треба кошти на якісь папери і тд.
Добре що там чоловік при розумі і вставив мізки цій переможниці...бо можливо і заплатила б)))))
Все і одразу• 25 марта 2025
такого на советчице еще не было.
Мне мама иногда инвестирует в товар 5 тыс, я ей через 3-5 мес. отдаю со всей маржой 7500 грн, а то она просто так не хочет деньги брать. А у вас 30 штук за два часика...
Млинець Мій• 25 марта 2025
Без лоха и жизнь плоха
Все і одразу• 25 марта 2025
Ответ дляКумася
а толку? Денежки добровольно скинула. Киберполиция и банк только фопов прижучивать любит, а на таких неоформленных жуликов всем плевать, только на советчице пугают штрафами
Все і одразу• 25 марта 2025
Ответ дляЛастовиння
я вам за 5 минут столько же сгенерирую. Есть куча сайтов, которые скрины переписки создают - только подставляешь данные
Все і одразу• 25 марта 2025
Ответ дляКинг-Конгша
за какой день, там разница в 1.5 часа
Все і одразу• 25 марта 2025
Галочку поставило для важности)