Ася Карповна• Изменено 03 апреля в 12:35

Зинченко (убийство Фарион). Что вообще происходит?

Вся моя лента в тик-токе забита дочкой Фарион и Зинченко. В комментах я вижу просто две армии!!! людей. Одни защищают дочь Фарион и желают Зинченко всего самого худшего. Другая армия кричит: ’Невинна дитина!’

А кто в теме? Как те, которые которые его защищают объясняют то зачем он приехал во Львов, носил очки/панамы, шлялся вокруг дома Фарион? Ну допустим был еще киллер, а он внимание отвлекал? НО он же причастен?

Там что есть какие-то видео на которых видно что это не он? Чего его мама такая уверенная в нем?

И что это за ’тайный свидетель’? Такое что бывает на судах? Спросила ИИ про доказательства. ИИ сказал, что доказательств того что он убийца нет. Опять же... А зачем он панамы такие же покупал? Такое странное совпадение?

У меня просто дежавю фильма: ’Не смотри наверх’, когда я все это вижу
PinkyPink• 03 апреля в 13:21
Ответ дляfreedom_2015
о,пам´ятаю цих навіжених .Пробачте йому він такий красивий і загадковий ...навіть жінки 45+ з розуму сходили
Ага, при тому, що він страшко ще те. Банді хоч реально харизматичний був, там хоч можна було якось зрозуміти навіжених, в яких мозок він його харизми відключився
mymoly• 03 апреля в 13:21
Ответ дляMrs.Ochmonek
І аж до самого пострілу. І потім, щоб тікав.
А після арешту він би мовчав проце, знаючи, що йому світить за вбивство?)
Я лично не верю что он убийца.Вам может доказательств и много.
Mrs.Ochmonek• 03 апреля в 13:26
Ответ дляOlvia1987
Декілька мільйонів українців з заходу України дожили до наших днів.Більш того,я з Миколаївської області,там же і закінчила середню школу в селі.Навчання у школі велось українською мовою.Це було ще при СРСР.Всі живі і учні і вчителі.Крім тих,які померли своєю смертю.
Живі, крім тих мільйонів, яких вбили.
І крім тих, яких знову почали вбивати з 2014. До речі, у пані Фаріон є відео з історіями цих убитих на Донбасі у 2014 за українську мову. Якщо ви хочете пам´ятати їх поіменно
Mrs.Ochmonek• 03 апреля в 13:28
Ответ дляPinkyPink
В Татарстані якось був випадок розстрілу в школі, багато дітей загинуло, вбивцю схопили одразу, малолітній дрищ з порушенням психіки (кричав, що він - Бог і тому подібне). О, Ви б бачили який у нього був фан-клуб, збирали гроші на адвокатів, малювали його плакати, зізнавалися у коханні, кричали, що він не винний. І це до вбивці дітей!
А тут мало того, що особистість вбитої в багатьох викликає спірні емоції, так ще й гарний привід розказати суспільство. Звісно, його використовують по повній
Тут цих ’фанів’ проплачують. Тих, хто кричить біля суду, носить йому передачі з червоною ікрою і лососем. А потім вони гульбанять в кабаках Львова на великі суми
Mrs.Ochmonek• 03 апреля в 13:29
Ответ дляElinaH
А убийц Олеся Бузины за 10 лет не нашли. А какой-то бесноватой - моментально.
Бузина прибоали фсбешники за ненадобносттю
Mrs.Ochmonek• 03 апреля в 13:30
Ответ дляmymoly
Може він вам просто симпатичний саме через те, що є вбивцею пані Фаріон.
ElinaH• 03 апреля в 13:31
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну как это они так неосторожно, и Бузину, и Фарион, всех в одну корзину. А Кеннеди - тоже они, видимо? Можете не отвечать.))
mymoly• 03 апреля в 13:35
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ні не симпатичний. Просто молодий дурний та зелений тому так вляпався. До речі, одразу казали що стріляв професійний кілер. Якось він мені не схожий на профі. Це ж треба ж додуматися вдягти таку шляпу, яка кожному пересічному запам´ятається
Mrs.Ochmonek• 03 апреля в 13:35
Ответ дляElinaH
Вас дивує, що гебня прибирає людей? І чому ’необачно’? Навіть демонстративно.
Moon shine• 03 апреля в 13:36
Ответ дляТанюша
Зінченко молодий симпатичний
Фаріон стара потягана і чорнорота
Звісно що у Зінченка буде своя армія прихильників
Але суд має бути без пристрасний
Якщо доведуть вину хлопця, має відповідати.

Відверто кажучи, дивно що ще не довели
бо купа доказів,що то не він,а дуже схожа людина. форма рота и губ трохи інша. якби був винний,- то б довели. а так..зась.
Mrs.Ochmonek• 03 апреля в 13:40
Ответ дляmymoly
Ні, не зелений він. А зухвалий ,зверхній, впевнений, в тому що робить. Нарцис без крихти емпатії. Ще й явно щодо матері щось нездорове
mymoly• 03 апреля в 13:41
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну то ваше бачення.
Шматочок хмарки• 03 апреля в 13:42
Ответ дляfreedom_2015
суд покаже ,я до того писала що є люди які отримують насолоду від підтримки навіть таких як Банді .І багато з них звинувачувало слідство ,що він невинен
Ну Ви порівняли. Маніяка проти якого були докази і свідок жертва, яка врятувалась, як мінімум і хлопчину, який за Фаріон просто слідкував був в панамці і окулярах.
сами знаете кто• 03 апреля в 13:42
Ответ дляOlvia1987
Процентов 70 населения зашоренные и тупые(пусть не обижаются,но это факт)
Было же 90%. Почему теперь 70%? :)
Mrs.Ochmonek• 03 апреля в 13:44
Ответ дляMoon shine
То де був він? В момент вбивства?
Якщо невинен, то в першу секунду хоч слідству, хоч журналістам публічно би кричав про своє знаходження десь де-інде. Так би зробила кожна невинна людина.
сами знаете кто• 03 апреля в 13:44
Ответ дляElinaH
Андрей Александрович Медведько — украинский националист, член ультраправой организации «С14», кандидат в депутаты Киевского городского совета по 35-му округу в 2014 году, один из предполагаемых убийц Олеся Бузины. В сентябре 2019 года избран в Совет общественного контроля НАБУ.

СУГС и все такое :)
Mira29-c3c3• 03 апреля в 13:46
Ответ дляOlvia1987
Ну ви ж не така ? 😡
Mrs.Ochmonek• 03 апреля в 13:47
Ответ дляmymoly
Ну то ваше бачення.
Роблю висновки з усіх переглянутих заяв, реакцій і коментарів
Moon shine• 03 апреля в 13:48
Ответ дляMrs.Ochmonek
То де був він? В момент вбивства?
поживем ,побачим. на сьогодні нічого не доведено от і все. нуль результату.
Vesy• 03 апреля в 13:49
Ответ длясами знаете кто
Было же 90%. Почему теперь 70%? :)
Часть выехали
Mrs.Ochmonek• 03 апреля в 13:50
Ответ дляMoon shine
Тобто, у вас нема версії де ж був він.
І у матері його не було версії, ні у батька, ні у адвокатів, ні у ’фанів’.
Moon shine• 03 апреля в 13:54
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тобто, у вас нема версії де ж був він.
Саме тому що версвї є і досі він не за гратами. Нічого не доведено.колись в будинку нашому було вбивство. Довели за 4 міс. Бо все ясно. А тут ні. Ось тому і тягнеться. Бо нема прямих доказів.
LotusA• 03 апреля в 13:55
Ответ дляMrs.Ochmonek
Матір, як раз, впевнена, що це він. Тому і відводила підозри від нього , як могла, після арешту.
А заказчика нашли?
Кому это выгодно ?
Апель-синка• 03 апреля в 13:55
Ответ дляЕлена1265
А все кто в очках и панаме - убийцы? Буду знать, что нельзя приезжать во Львов в панаме и очках
Я, конечно, не знаю виноват он или нет, но аргумент про то, что он убийца потому что носил очки и панаму и ходил около дома - смешно
Скажем так, даже если он был пешкой в чьей-то игре и слепо выполнял чьи-то команды - то он соучастник преступления, член преступной группы. Не организатор убийства конечно, но сговор группы лиц налицо. Его готовили козлом отпущения, он пошёл на это сам, ходил светил хлебалом на все камеры в этой дурацкой панаме.
И еще. Он не только купил определенную панаму и очки, хоть и слабо верится в ’просто совпадение’. Он припёрся из своего города через всю страну во Львов, а после убийства - быстро оттуда сдрыснул и спрятался. а не гулял дальше по Львову (если такая цель была бы у него). Тоже совпадение? Ясно, что нет, нет и нет.
Olvia1987• 03 апреля в 13:56
Ответ дляMira29-c3c3
Ну ви ж не така ? 😡
Во всяком случае,если автор темы на советчице в старпосте написал,что имеет двоих детей восьми и десяти лет,то вопрос:Дети есть?Сколько лет?,не задаю.
Mrs.Ochmonek• 03 апреля в 13:57
Ответ дляMoon shine
Він в СІЗО, як і повинно бути до вироку суду. А суд по справі і доказах лише розпочався.
Olvia1987• 03 апреля в 14:00
Ответ дляMrs.Ochmonek
Живі, крім тих мільйонів, яких вбили.
Ну хочется вам верить,что убивают за мову,то верьте.Кстати,тысячи украиноговорящих до 2014 года ездили в Россию на заработки.Возвращались живыми и здоровыми.И с деньгами.
Mrs.Ochmonek• 03 апреля в 14:02
Ответ дляLotusA
А заказчика нашли?
Кому это выгодно ?
Для кремля знищення ідейних непідкупних було завжди пріоритетом.
Olvia1987• 03 апреля в 14:02
Ответ длясами знаете кто
Было же 90%. Почему теперь 70%? :)
Ну в Украине 70% решили прикольнуться в 2019 году.Тепер с офигением наблюдают,как прикалываются над ними.
Color never seen before• 03 апреля в 14:03
Вопрос есть ли какие-то доказательства что он стрелял, оружие, следы пороха или только панама с очками